Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Čisla

V meste Čisla (Chorvátsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Čisla

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Čisla

Apartment Ana

9,8

Apartment Ana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ana. Ubytovanie Apartment Ana s patiom a so záhradou sa nachádza v meste Omiš v Splitsko-dalmatínskej župe. Ubytovanie Apartment Ana sa nachádza v meste Čisla (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Aron

9,5

Apartment Aron

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Aron. Located in Čisla, this air-conditioned apartment features a terrace. Free WiFi is offered throughout the property. Ubytovanie Apartment Aron sa nachádza v meste Čisla (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nature Guest House Domljan

Nature Guest House Domljan

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nature Guest House Domljan. Nature Guest House Domljan is located in Čisla and offers a fitness centre and a terrace. Ubytovanie Nature Guest House Domljan sa nachádza v meste Čisla (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Čisla

Mesto Čisla sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Čisla.