Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Cista Provo

V meste Cista Provo (Chorvátsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Cista Provo

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Cista Provo

Delightful Villa - with a lot of privacy

9,6

Delightful Villa - with a lot of privacy

Ubytovanie (Vila) Delightful Villa - with a lot of privacy. Delightful Villa - with a lot of privacy privacy is located in Svib and offers free bikes, a fitness centre and a bar. Ubytovanie Delightful Villa - with a lot of privacy sa nachádza v meste Cista Provo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 350 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Bosnić

Villa Bosnić

Ubytovanie (Vila) Villa Bosnić. Villa Bosnić is set in Cista Provo and offers free bikes, a fitness centre and a bar. Ubytovanie Villa Bosnić sa nachádza v meste Cista Provo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 369 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nice home in Cista Provo w/ Outdoor swimming pool and 5 Bedrooms

Nice home in Cista Provo w/ Outdoor swimming pool and 5 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nice home in Cista Provo w/ Outdoor swimming pool and 5 Bedrooms. Set in Cista Provo, Nice home in Cista Provo w/ Outdoor swimming pool and 5 Bedrooms provides accommodation with a private pool. Ubytovanie Nice home in Cista Provo w/ Outdoor swimming pool and 5 Bedrooms sa nachádza v meste Cista Provo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 396 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sara

Villa Sara

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Sara. Dovolenkový dom Villa Sara sa nachádza v obci Cista Provo v Splitsko-dalmatínskej župe a ponúka vám terasu a výhľad na hory. V dome môžete využívať balkón. Ubytovanie Villa Sara sa nachádza v meste Cista Provo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 175 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Mali Raj

Holiday Home Mali Raj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Mali Raj. Tento samostatne stojaci rekreačný dom je situovaný v meste Cista Provo v Splitsko-Dalmatínskej župe, 41 km od Splitu. Ubytovanie Holiday Home Mali Raj sa nachádza v meste Cista Provo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 199 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Madunic

Villa Madunic

Ubytovanie (Vila) Villa Madunic. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, mountain view and a patio, Villa Madunic is located in Cista Provo. Ubytovanie Villa Madunic sa nachádza v meste Cista Provo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 193 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nice home in Cista Provo w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 5 Bedrooms

Nice home in Cista Provo w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 5 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nice home in Cista Provo w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 5 Bedrooms. Boasting accommodation with a private pool, Nice home in Cista Provo w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 5 Bedrooms is situated in Cista Provo. Ubytovanie Nice home in Cista Provo w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 5 Bedrooms sa nachádza v meste Cista Provo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 575 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Cista Provo

Mesto Cista Provo sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Cista Provo.