Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Crklada

V meste Crklada (Chorvátsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Crklada

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Crklada

Villa Giselle

Villa Giselle

Ubytovanie (Vila) Villa Giselle. Boasting a garden, private pool and pool views, Villa Giselle is situated in Crklada. The air-conditioned accommodation is 44 km from Opatija. Ubytovanie Villa Giselle sa nachádza v meste Crklada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 258 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Beato

Casa Beato

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Beato. Casa Beato is set in Crklada. The air-conditioned accommodation is 22 km from Poreč, and guests benefit from private parking available on site and free... Ubytovanie Casa Beato sa nachádza v meste Crklada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Olea Visinada

Villa Olea Visinada

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Olea Visinada. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Villa Olea Visinada is located in Crklada. Ubytovanie Villa Olea Visinada sa nachádza v meste Crklada (Chorvátsko - Istria).

Villa Nancy

Villa Nancy

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Nancy. Located in Crklada in the Istria region, Villa Nancy has a terrace. Ubytovanie Villa Nancy sa nachádza v meste Crklada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 228 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Crklada

Mesto Crklada sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Crklada.