Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Cserszegtomaj

V meste Cserszegtomaj (Maďarsko) máme celkom 47 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Cserszegtomaj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Cserszegtomaj

Calm House. Families / Hikers / Bikers

10

Calm House. Families / Hikers / Bikers

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Calm House. Families / Hikers / Bikers. Calm House. Families / Hikers / Bikers is located in Cserszegtomaj. The property is 3.9 km from Keszthely and free private parking is provided. Ubytovanie Calm House. Families / Hikers / Bikers sa nachádza v meste Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala).

Cserszegi Kockák

10

Cserszegi Kockák

Ubytovanie (Apartmány) Cserszegi Kockák. Set in Cserszegtomaj, 3.3 km from Keszthely, Cserszegi Kockák offers a bar and free WiFi. Ubytovanie Cserszegi Kockák sa nachádza v meste Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala).

Florie Cottage

9,9

Florie Cottage

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Florie Cottage. Set in Cserszegtomaj in the Zala region, Florie Cottage has a terrace. The accommodation is 4. Ubytovanie Florie Cottage sa nachádza v meste Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala).

Bridgiet Home Apartman

9,9

Bridgiet Home Apartman

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Bridgiet Home Apartman. Bridgiet Home Apartman is located in Cserszegtomaj. The air-conditioned accommodation is 5 km from Keszthely, and guests benefit from complimentary WiFi... Ubytovanie Bridgiet Home Apartman sa nachádza v meste Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala).

Éva Vendégház

9,8

Éva Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Éva Vendégház. Set in Cserszegtomaj in the Zala region, Éva Vendégház has a garden. The property is 6 km from Keszthely and free private parking is offered. Ubytovanie Éva Vendégház sa nachádza v meste Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala).

Forest House Balaton

9,7

Forest House Balaton

Ubytovanie (Apartmán) Forest House Balaton. Situated in Cserszegtomaj in the Zala region, Forest House Balaton has a balcony and garden views. Ubytovanie Forest House Balaton sa nachádza v meste Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala).

Szőlőskert Apartman

9,6

Szőlőskert Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Szőlőskert Apartman. Apartmán Szőlőskert sa nachádza v obci Cserszegtomaj, 3 km od termálneho jazera Hévíz. Ponúka vám záhradu s grilom. Ubytovanie Szőlőskert Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Frutta Villa

9,5

Frutta Villa

Ubytovanie (Penzión) Frutta Villa. Located in Cserszegtomaj, Frutta Villa offers a garden. The guest house provides both free WiFi and free private parking. Ubytovanie Frutta Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Pilikán Apartments

9,4

Pilikán Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Pilikán Apartments. Situated in Cserszegtomaj in the Zala region, Pilikán Apartments has a terrace and mountain views. Ubytovanie Pilikán Apartments sa nachádza v meste Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala).

Zalaton apartman

9,4

Zalaton apartman

Ubytovanie (Apartmán) Zalaton apartman. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Zalaton apartman is situated in Cserszegtomaj. Ubytovanie Zalaton apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Sportpension Wagner

9,3

Sportpension Wagner

Ubytovanie (Penzión) Sportpension Wagner. Zariadenie Sportpension Wagner sa nachádza v meste Cserszegtomaj, 2 km od termálneho jazera Hévíz a 8 km od jazera Balaton. Ubytovanie Sportpension Wagner sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Casa Ninfea Panzió

9,3

Casa Ninfea Panzió

Ubytovanie (Apartmány) Casa Ninfea Panzió. Casa Ninfea Panzió is situated in the village of Cserszegtomaj and offers a self-catered accommodation, a sauna, a hot tub, an indoor pool, a terrace and a... Ubytovanie Casa Ninfea Panzió sa nachádza v meste Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala).

Green Zone Apartments

9,3

Green Zone Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Green Zone Apartments. Situated in Cserszegtomaj, 35 km from Zalakaros, Green Zone Apartments features a garden and free WiFi. Ubytovanie Green Zone Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

szt.flórián

9,2

szt.flórián

Ubytovanie (Penzión) szt.flórián. Szt.flórián is offering accommodation in Cserszegtomaj. The guest house also offers free WiFi and free private parking. Ubytovanie szt.flórián sa nachádza v meste Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala).

Fehér Rózsa Apartman

9,2

Fehér Rózsa Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Fehér Rózsa Apartman. Fehér Rózsa Apartman in Cserszegtomaj is surrounded by a lush garden and offers views of Lake Balaton. Ubytovanie Fehér Rózsa Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Szalai Vendégház

9

Szalai Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Szalai Vendégház. Ubytovacie zariadenie Szalai Vendégház sa nachádza v obci Cserszegtomaj a ponúka záhradu s grilom. Mesto Hévíz je vzdialené 6 km. Ubytovanie Szalai Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Biró Vendégház

8,8

Biró Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Biró Vendégház. Biró Vendégház in Cserszegtomaj provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace. All rooms boast a kitchen and a shared bathroom. Ubytovanie Biró Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Elizabet Apartman

8,8

Elizabet Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Elizabet Apartman. Set in Cserszegtomaj, Elizabet Apartman offers accommodation with a seasonal outdoor pool, a garden and a terrace. Ubytovanie Elizabet Apartman sa nachádza v meste Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala).

Elisoria Apartments

8,7

Elisoria Apartments

Ubytovanie (Penzión) Elisoria Apartments. Situated between Keszthely and Hévíz, 3 km from the Thermal Bath of Hévíz, Elisoria Apartments offers accommodation in Cserszegtomaj with free private... Ubytovanie Elisoria Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Andrea Wellness Panzió

8,7

Andrea Wellness Panzió

Ubytovanie (Penzión) Andrea Wellness Panzió. Penzión Andrea Wellness sa nachádza na výhodnom mieste, 1,5 km od termálnych kúpeľov pri jazere Hévíz a 5 km od Balatonu, ktorý je najväčším jazerom v... Ubytovanie Andrea Wellness Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Relax Hotel Hévíznél

8,5

Relax Hotel Hévíznél

Ubytovanie (Hotel) Relax Hotel Hévíznél. Relax Hotel Hévíznél sa nachádza v obci Cserszegtomaj v regióne Zala, 2,4 km od mesta Hévíz a ponúka sezónny vonkajší bazén a slnečnú terasu. Ubytovanie Relax Hotel Hévíznél sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Apartman Panoráma

8,5

Apartman Panoráma

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Panoráma. Apartmán Panoráma sa nachádza v obci Cserszegtomaj. Ponúka terasu, záhradu, detské ihrisko a vonkajší bazén vzdialený 150 metrov. Ubytovanie Apartman Panoráma sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Aranyalma Panzio

8,4

Aranyalma Panzio

Ubytovanie (Penzión) Aranyalma Panzio. Ubytovacie zariadenie Aranyalma Panzio & Steak House sa nachádza v meste Cserszegtomaj. Ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Aranyalma Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Club Dobogómajor superior

8,4

Club Dobogómajor superior

Ubytovanie (Rezort) Club Dobogómajor superior. Rekreačná dedinka Club Dobogómajor superior sa rozlieha na 18-hektárovom pozemku na okraji mesta Hévíz, len 2 minúty jazdy autom alebo 20 minút chôdze od... Ubytovanie Club Dobogómajor superior sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Kőhát Holiday Home

7,2

Kőhát Holiday Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kőhát Holiday Home. Situated in Cserszegtomaj, Kőhát Holiday Home offers a restaurant, a garden and a barbecue. Ubytovanie Kőhát Holiday Home sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Campingrosengarten Apartman

Campingrosengarten Apartman

Ubytovanie (Penzión) Campingrosengarten Apartman. Campingrosengarten Apartman is offering accommodation in Cserszegtomaj. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Campingrosengarten Apartman sa nachádza v meste Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala).

Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18294

Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18294

Ubytovanie (Apartmán) Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18294. Boasting a hot tub, Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18294 is set in Cserszegtomaj. Ubytovanie Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18294 sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Igenyes berendezesu apartman Cserszegtomajon CS10

Igenyes berendezesu apartman Cserszegtomajon CS10

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Igenyes berendezesu apartman Cserszegtomajon CS10. Set in Cserszegtomaj in the Zala region, Igenyes berendezesu apartman Cserszegtomajon CS10 features a garden. The property is 3. Ubytovanie Igenyes berendezesu apartman Cserszegtomajon CS10 sa nachádza v meste Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala).

Ferienwohnung am Plattensee

Ferienwohnung am Plattensee

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung am Plattensee. Set in Cserszegtomaj, Ferienwohnung am Plattensee provides accommodation with a private pool. It has garden views and free WiFi. Ubytovanie Ferienwohnung am Plattensee sa nachádza v meste Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala).

Barbara - ház

Barbara - ház

Ubytovanie (Privát) Barbara - ház. Set in Cserszegtomaj in the Zala region, Barbara - ház has a garden. The property is 37 km from Zalakaros, and complimentary private parking is offered. Ubytovanie Barbara - ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Diósi BalatonHome

Diósi BalatonHome

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Diósi BalatonHome. Diósi BalatonHome is located in Cserszegtomaj and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Diósi BalatonHome sa nachádza v meste Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala).

Parti Szél Apartman Balaton-Hévíz

Parti Szél Apartman Balaton-Hévíz

Ubytovanie (Apartmán) Parti Szél Apartman Balaton-Hévíz. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Parti Szél Apartman Balaton-Hévíz is set in Cserszegtomaj. Ubytovanie Parti Szél Apartman Balaton-Hévíz sa nachádza v meste Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala).

Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 38183

Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 38183

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 38183. Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 38183 is located in Cserszegtomaj. The property is 37 km from Zalakaros and free private parking is provided. Ubytovanie Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 38183 sa nachádza v meste Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala).

Éva Apartman

Éva Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Éva Apartman. Situated in Cserszegtomaj in the Zala region, Éva Apartman features a garden. Ubytovanie Éva Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Emese apartman Cserszegtomaj

Emese apartman Cserszegtomaj

Ubytovanie (Apartmán) Emese apartman Cserszegtomaj. Set in Cserszegtomaj in the Zala region, Emese apartman Cserszegtomaj has a garden. The property is 3. Ubytovanie Emese apartman Cserszegtomaj sa nachádza v meste Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala).

Helena apartman

Helena apartman

Ubytovanie (Apartmány) Helena apartman. Located in Cserszegtomaj, 6 km from Keszthely, Helena apartman provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Helena apartman sa nachádza v meste Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala).

Rizling 2 Vendégház Cserszegtomaj

Rizling 2 Vendégház Cserszegtomaj

Ubytovanie (Apartmán) Rizling 2 Vendégház Cserszegtomaj. Located in Cserszegtomaj in the Zala region, Rizling 2 Vendégház Cserszegtomaj features a patio and lake views. The accommodation is 3. Ubytovanie Rizling 2 Vendégház Cserszegtomaj sa nachádza v meste Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala).

Apartment Pajtika utca-Cserszegtomaj

Apartment Pajtika utca-Cserszegtomaj

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pajtika utca-Cserszegtomaj. Apartment Pajtika utca-Cserszegtomaj is located in Cserszegtomaj. The property is 35 km from Zalakaros, and complimentary private parking is provided. Ubytovanie Apartment Pajtika utca-Cserszegtomaj sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18295

Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18295

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18295. Featuring an outdoor pool, Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18295 in Cserszegtomaj provides accommodation with free WiFi and free private parking for... Ubytovanie Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18295 sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Ubytovanie v meste Cserszegtomaj

Mesto Cserszegtomaj sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 47 hotelov a ubytovanie v meste Cserszegtomaj.