Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Cserszegtomaj

V meste Cserszegtomaj (Maďarsko) máme celkom 47 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Cserszegtomaj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Cserszegtomaj

Haus Katica

10

Haus Katica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Katica. Haus Katica is located in Cserszegtomaj and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Haus Katica sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Szőlőskert Apartman

9,6

Szőlőskert Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Szőlőskert Apartman. Apartmán Szőlőskert sa nachádza v obci Cserszegtomaj, 3 km od termálneho jazera Hévíz. Ponúka vám záhradu s grilom. Ubytovanie Szőlőskert Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Frutta Villa

9,5

Frutta Villa

Ubytovanie (Penzión) Frutta Villa. Located in Cserszegtomaj, Frutta Villa offers a garden. The guest house provides both free WiFi and free private parking. Ubytovanie Frutta Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoramablick Balaton

9,5

Panoramablick Balaton

Ubytovanie (Apartmán) Panoramablick Balaton. Ubytovacie zariadenie Panoramablick Balaton sa nachádza v meste Cserszegtomaj, 5 km od mesta Hévíz a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a... Ubytovanie Panoramablick Balaton sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Zalaton apartman

9,4

Zalaton apartman

Ubytovanie (Apartmán) Zalaton apartman. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Zalaton apartman is situated in Cserszegtomaj. Ubytovanie Zalaton apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sportpension Wagner

9,3

Sportpension Wagner

Ubytovanie (Penzión) Sportpension Wagner. Zariadenie Sportpension Wagner sa nachádza v meste Cserszegtomaj, 2 km od termálneho jazera Hévíz a 8 km od jazera Balaton. Ubytovanie Sportpension Wagner sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hibiskus Appartementhaus

9,3

Hibiskus Appartementhaus

Ubytovanie (Apartmány) Hibiskus Appartementhaus. Ubytovacie zariadenie Hibiskus Appartementhaus sa nachádza v obci Cserszegtomaj v Zalianskej župe a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Hibiskus Appartementhaus sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Casa Ninfea Panzió

9,3

Casa Ninfea Panzió

Ubytovanie (Apartmány) Casa Ninfea Panzió. Casa Ninfea Panzió is situated in the village of Cserszegtomaj and offers a self-catered accommodation, a sauna, a hot tub, an indoor pool, a terrace and a... Ubytovanie Casa Ninfea Panzió sa nachádza v meste Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Green Zone Apartments

9,3

Green Zone Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Green Zone Apartments. Situated in Cserszegtomaj, 35 km from Zalakaros, Green Zone Apartments features a garden and free WiFi. Ubytovanie Green Zone Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

szt.flórián

9,2

szt.flórián

Ubytovanie (Penzión) szt.flórián. Szt.flórián is offering accommodation in Cserszegtomaj. The guest house also offers free WiFi and free private parking. Ubytovanie szt.flórián sa nachádza v meste Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fehér Rózsa Apartman

9,2

Fehér Rózsa Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Fehér Rózsa Apartman. Fehér Rózsa Apartman in Cserszegtomaj is surrounded by a lush garden and offers views of Lake Balaton. Ubytovanie Fehér Rózsa Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szalai Vendégház

9

Szalai Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Szalai Vendégház. Ubytovacie zariadenie Szalai Vendégház sa nachádza v obci Cserszegtomaj a ponúka záhradu s grilom. Mesto Hévíz je vzdialené 6 km. Ubytovanie Szalai Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Biró Vendégház

8,8

Biró Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Biró Vendégház. Biró Vendégház in Cserszegtomaj provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace. All rooms boast a kitchen and a shared bathroom. Ubytovanie Biró Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Elisoria Apartments

8,7

Elisoria Apartments

Ubytovanie (Penzión) Elisoria Apartments. Situated between Keszthely and Hévíz, 3 km from the Thermal Bath of Hévíz, Elisoria Apartments offers accommodation in Cserszegtomaj with free private... Ubytovanie Elisoria Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Andrea Wellness Panzió

8,7

Andrea Wellness Panzió

Ubytovanie (Penzión) Andrea Wellness Panzió. Penzión Andrea Wellness sa nachádza na výhodnom mieste, 1,5 km od termálnych kúpeľov pri jazere Hévíz a 5 km od Balatonu, ktorý je najväčším jazerom v... Ubytovanie Andrea Wellness Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Relax Hotel Hévíznél

8,5

Relax Hotel Hévíznél

Ubytovanie (Hotel) Relax Hotel Hévíznél. Relax Hotel Hévíznél sa nachádza v obci Cserszegtomaj v regióne Zala, 2,4 km od mesta Hévíz a ponúka sezónny vonkajší bazén a slnečnú terasu. Ubytovanie Relax Hotel Hévíznél sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Panoráma

8,5

Apartman Panoráma

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Panoráma. Apartmán Panoráma sa nachádza v obci Cserszegtomaj. Ponúka terasu, záhradu, detské ihrisko a vonkajší bazén vzdialený 150 metrov. Ubytovanie Apartman Panoráma sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aranyalma Panzio

8,4

Aranyalma Panzio

Ubytovanie (Penzión) Aranyalma Panzio. Ubytovacie zariadenie Aranyalma Panzio & Steak House sa nachádza v meste Cserszegtomaj. Ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Aranyalma Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Club Dobogómajor superior

8,4

Club Dobogómajor superior

Ubytovanie (Rezort) Club Dobogómajor superior. Rekreačná dedinka Club Dobogómajor superior sa rozlieha na 18-hektárovom pozemku na okraji mesta Hévíz, len 2 minúty jazdy autom alebo 20 minút chôdze od... Ubytovanie Club Dobogómajor superior sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rozalie apartmanok Keszthely -kertvárosban

7,4

Rozalie apartmanok Keszthely -kertvárosban

Ubytovanie (Apartmány) Rozalie apartmanok Keszthely -kertvárosban. Ubytovanie Rozalie apartmanok Keszthely -kertvárosban sa nachádza v obci Cserszegtomaj, 35 km od mesta Zalakaros. Ubytovanie Rozalie apartmanok Keszthely -kertvárosban sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Kőhát Holiday Home

7,2

Kőhát Holiday Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kőhát Holiday Home. Situated in Cserszegtomaj, Kőhát Holiday Home offers a restaurant, a garden and a barbecue. Ubytovanie Kőhát Holiday Home sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18294

Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18294

Ubytovanie (Apartmán) Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18294. Boasting a hot tub, Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18294 is set in Cserszegtomaj. Ubytovanie Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18294 sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18292

Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18292

Ubytovanie (Apartmán) Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18292. Set in Dobogómajor in the Zala region, Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18292 has a balcony. Ubytovanie Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18292 sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 18288

Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 18288

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 18288. Situated in Dobogómajor in the Zala region, Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 18288 has a balcony. Ubytovanie Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 18288 sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Campingrosengarten Apartman

Campingrosengarten Apartman

Ubytovanie (Penzión) Campingrosengarten Apartman. Campingrosengarten Apartman is offering accommodation in Cserszegtomaj. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Campingrosengarten Apartman sa nachádza v meste Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 9 000 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18286

Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18286

Ubytovanie (Apartmán) Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18286. Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18286 is located in Dobogómajor. The property is 34 km from Zalakaros, and complimentary private parking is provided. Ubytovanie Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18286 sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Vakantiehuis Balaton

Vakantiehuis Balaton

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vakantiehuis Balaton. Vakantiehuis Balaton is located in Cserszegtomaj and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie Vakantiehuis Balaton sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Ferienwohnung am Plattensee

Ferienwohnung am Plattensee

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung am Plattensee. Set in Cserszegtomaj, Ferienwohnung am Plattensee provides accommodation with a private pool. It has garden views and free WiFi. Ubytovanie Ferienwohnung am Plattensee sa nachádza v meste Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Barbara - ház

Barbara - ház

Ubytovanie (Privát) Barbara - ház. Set in Cserszegtomaj in the Zala region, Barbara - ház has a garden. The property is 37 km from Zalakaros, and complimentary private parking is offered. Ubytovanie Barbara - ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Diósi BalatonHome

Diósi BalatonHome

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Diósi BalatonHome. Diósi BalatonHome is located in Cserszegtomaj and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Diósi BalatonHome sa nachádza v meste Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Méhes utca-Cserszegtomaj

Holiday home Méhes utca-Cserszegtomaj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Méhes utca-Cserszegtomaj. Set in Cserszegtomaj, Holiday home Méhes utca-Cserszegtomaj provides a private pool. Ubytovanie Holiday home Méhes utca-Cserszegtomaj sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Holiday home Porkoláb Utca-Cserszegtomaj

Holiday home Porkoláb Utca-Cserszegtomaj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Porkoláb Utca-Cserszegtomaj. Holiday home Porkoláb Utca-Cserszegtomaj is situated in Cserszegtomaj. The property is 37 km from Zalakaros, and complimentary private parking is... Ubytovanie Holiday home Porkoláb Utca-Cserszegtomaj sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Éva Apartman

Éva Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Éva Apartman. Situated in Cserszegtomaj in the Zala region, Éva Apartman features a garden. Ubytovanie Éva Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 38183

Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 38183

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 38183. Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 38183 is located in Cserszegtomaj. The property is 37 km from Zalakaros and free private parking is provided. Ubytovanie Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 38183 sa nachádza v meste Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Parti Szél Apartman Balaton-Hévíz

Parti Szél Apartman Balaton-Hévíz

Ubytovanie (Apartmán) Parti Szél Apartman Balaton-Hévíz. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Parti Szél Apartman Balaton-Hévíz is set in Cserszegtomaj. Ubytovanie Parti Szél Apartman Balaton-Hévíz sa nachádza v meste Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 39729

Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 39729

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 39729. Set in Cserszegtomaj, Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 39729 offers accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 38 km from... Ubytovanie Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 39729 sa nachádza v meste Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala).

Pine Cottage

Pine Cottage

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Pine Cottage. Pine Cottage is located in Cserszegtomaj and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 35 km from Zalakaros. Ubytovanie Pine Cottage sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Méhes u-Cserszegtomaj

Holiday home Méhes u-Cserszegtomaj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Méhes u-Cserszegtomaj. Holiday home Méhes u-Cserszegtomaj is situated in Cserszegtomaj. The property is 37 km from Zalakaros, and complimentary private parking is available. Ubytovanie Holiday home Méhes u-Cserszegtomaj sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Villa Belle Vue

Villa Belle Vue

Ubytovanie (Vila) Villa Belle Vue. Situated in Cserszegtomaj, Villa Belle Vue features accommodation with a private pool, a patio and lake views. Ubytovanie Villa Belle Vue sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pajtika utca-Cserszegtomaj

Apartment Pajtika utca-Cserszegtomaj

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pajtika utca-Cserszegtomaj. Apartment Pajtika utca-Cserszegtomaj is located in Cserszegtomaj. The property is 35 km from Zalakaros, and complimentary private parking is provided. Ubytovanie Apartment Pajtika utca-Cserszegtomaj sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18295

Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18295

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18295. Featuring an outdoor pool, Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18295 in Cserszegtomaj provides accommodation with free WiFi and free private parking for... Ubytovanie Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18295 sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Cserszegtomaj

Mesto Cserszegtomaj sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 47 hotelov a ubytovanie v meste Cserszegtomaj.