Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Csongrád

V meste Csongrád (Maďarsko) máme celkom 15 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Csongrád

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Csongrád

Öregtölgy Panzio

9,5

Öregtölgy Panzio

Ubytovanie (Penzión) Öregtölgy Panzio. Öregtölgy Panzio features a restaurant, shared lounge, a garden and water sports facilities in Csongrád. Ubytovanie Öregtölgy Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments-Mini-Hotel

9,5

Apartments-Mini-Hotel

Ubytovanie (Apartmány) Apartments-Mini-Hotel. Offering views of the Tisza River, Apartments-Mini-Hotel is 800 metres from the centre of Csongrád and 200 metres from the river bank. Ubytovanie Apartments-Mini-Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hubertus Panzió

9,3

Hubertus Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Hubertus Panzió. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Hubertus Panzió is set in Csongrád. Ubytovanie Hubertus Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CSONGRÁDI VENDÉGVÁRÓ Apartmanok

9,3

CSONGRÁDI VENDÉGVÁRÓ Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) CSONGRÁDI VENDÉGVÁRÓ Apartmanok. Offering garden views, CSONGRÁDI VENDÉGVÁRÓ Apartmanok in Csongrád offers accommodation, a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie CSONGRÁDI VENDÉGVÁRÓ Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Erzsébet Hotel

9

Erzsébet Hotel

Ubytovanie (Hotel) Erzsébet Hotel. Hotel Erzsébet ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi v meste Csongrád. Ubytovanie Erzsébet Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gyula-tanya Vendégház

8,8

Gyula-tanya Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Gyula-tanya Vendégház. Gyula-tanya Vendégház is a detached holiday home with a garden, situated in Csongrád. Guests benefit from terrace and a barbecue. Ubytovanie Gyula-tanya Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád).

Tiszavirág Nyaraló

8,2

Tiszavirág Nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tiszavirág Nyaraló. Tiszavirág Nyaraló offers pet-friendly accommodation in Csongrád, 48 km from Szeged and 20 km from Cserkeszőlő. Guests benefit from terrace. Ubytovanie Tiszavirág Nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pejkó Lovas Panzió

8

Pejkó Lovas Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pejkó Lovas Panzió. Set in Csongrád, Pejkó Lovas Panzió offers accommodation with an outdoor pool, free WiFi, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Pejkó Lovas Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Platán Panzió

Platán Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Platán Panzió. Set in Csongrád, Platán Panzió offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. A à la carte breakfast is served each morning at the property. Ubytovanie Platán Panzió sa nachádza v meste Csongrád (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szőke Tisza Vendégház

Szőke Tisza Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Szőke Tisza Vendégház. Situated in Csongrád, Szőke Tisza Vendégház features accommodation with free bikes, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Szőke Tisza Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mézeskalács Vendégház

Mézeskalács Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Mézeskalács Vendégház. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Mézeskalács Vendégház is situated in Csongrád. Ubytovanie Mézeskalács Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Judit Vendégház

Judit Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Judit Vendégház. Facing the beachfront in Csongrád, Judit Vendégház features an outdoor pool and a garden. Ubytovanie Judit Vendégház sa nachádza v meste Csongrád (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Csongrád

Mesto Csongrád sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 15 hotelov a ubytovanie v meste Csongrád.