Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dačice

V meste Dačice (Česká republika) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dačice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dačice

Apartmány Duo

9,7

Apartmány Duo

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Duo. The modernly designed Apartmány Duo is situated only 300 metres from the centre of Dačice and 400 metres from the famous Dačice Chateau. Ubytovanie Apartmány Duo sa nachádza v meste Dačice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Duo má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmány Duo momentálne evidujeme 28 recenzií.

Restaurace a penzion Blučina

9,4

Restaurace a penzion Blučina

Ubytovanie (Penzión) Restaurace a penzion Blučina. Restaurace a paenzion Blučina sa nachádza v obci Dačice v juhočeskom kraji, 44 km od rakúskeho mesta Gmünd. Ubytovanie Restaurace a penzion Blučina sa nachádza v meste Dačice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Restaurace a penzion Blučina má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Restaurace a penzion Blučina momentálne evidujeme 115 recenzií.

Motel Dacice

8,9

Motel Dacice

Ubytovanie (Motel) Motel Dacice. Motel sa nachádza v juhozápadnej časti Dačíc, vedľa nádherného parku Dačického zámku a veľmi blízko malebnej rieky Dyje. Ubytovanie Motel Dacice sa nachádza v meste Dačice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Motel Dacice má celkové hodnotenie 8,9. Pre Motel Motel Dacice momentálne evidujeme 182 recenzií.

Sportcentrum Rockhill

8,1

Sportcentrum Rockhill

Ubytovanie (Penzión) Sportcentrum Rockhill. Situated in Dačice in southern Bohemia, this sports complex features en-suite rooms with free WiFi and a TV. Ubytovanie Sportcentrum Rockhill sa nachádza v meste Dačice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Sportcentrum Rockhill má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Sportcentrum Rockhill momentálne evidujeme 95 recenzií.

Chalupa u Jakuba

Chalupa u Jakuba

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa u Jakuba. Chalupa u Jakuba is situated in Dačice and offers a garden. This holiday home features a terrace as well as free WiFi. Ubytovanie Chalupa u Jakuba sa nachádza v meste Dačice (Česko - Juhočeský kraj).

Apartmány Dačice

Apartmány Dačice

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmány Dačice. Located in Dačice, 43 km from Jihlava, Apartmány Dačice provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmány Dačice sa nachádza v meste Dačice (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

penzion Za lávkami

penzion Za lávkami

Ubytovanie (Privát) penzion Za lávkami. Located in Dačice in the South Bohemia region, penzion Za lávkami provides accommodation with free private parking. Ubytovanie penzion Za lávkami sa nachádza v meste Dačice (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Dačice

Mesto Dačice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Dačice.