Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dajla

V meste Dajla (Chorvátsko) máme celkom 15 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dajla

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dajla

Appartment Arrburoni

9,7

Appartment Arrburoni

Ubytovanie (Apartmán) Appartment Arrburoni. Ubytovacie zariadenie Appartment Arrburoni ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v meste Novigrad (Istria), 3,5 km od prístavu Novigrad. Ubytovanie Appartment Arrburoni sa nachádza v meste Dajla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Vlado

9,4

Apartman Vlado

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Vlado. Situated in Novigrad Istria in the Istria region, with AC Mareda Beach nearby, Apartman Vlado features accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartman Vlado sa nachádza v meste Dajla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Valerio

9,3

Apartment Valerio

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Valerio. Set in Novigrad Istria, less than 1 km from AC Mareda Beach and 5 km from Novigrad Marina, Apartment Valerio offers barbecue facilities and air... Ubytovanie Apartment Valerio sa nachádza v meste Dajla (Chorvátsko - Istria).

Maria Dajla Studio

9,2

Maria Dajla Studio

Ubytovanie (Apartmán) Maria Dajla Studio. Located in Novigrad Istria, 1 km from AC Mareda Beach and 4.4 km from Novigrad Marina, Maria Dajla Studio offers air conditioning. Ubytovanie Maria Dajla Studio sa nachádza v meste Dajla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tomic Zeleni

9,1

Tomic Zeleni

Ubytovanie (Apartmány) Tomic Zeleni. Set in Dajla in the Istria region with AC Mareda Beach nearby, Tomic Zeleni offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Tomic Zeleni sa nachádza v meste Dajla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Neda

8,8

Apartment Neda

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Neda. Located in Dajla, within 450 metres of AC Mareda Beach and 2. Ubytovanie Apartment Neda sa nachádza v meste Dajla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Henc

8,3

Apartments Henc

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Henc. Apartmány Henc sa nachádzajú len 50 metrov od kamienkovej pláže s niekoľkými barmi a reštauráciami a ponúkajú vám klimatizáciu a výhľad na more. Ubytovanie Apartments Henc sa nachádza v meste Dajla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Raul in Dajla

7,5

Apartment Raul in Dajla

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Raul in Dajla. Situated in Dajla in the Istria region, Apartment Raul in Dajla has a patio and sea views. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Apartment Raul in Dajla sa nachádza v meste Dajla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boris

5,9

Boris

Ubytovanie (Apartmány) Boris. Located in Novigrad Istria, 1.5 km from AC Mareda Beach and 5 km from Novigrad Marina, Boris provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie Boris sa nachádza v meste Dajla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Heineken

Heineken

Ubytovanie (Apartmán) Heineken. Heineken is situated in Dajla and offers a terrace. Guests may enjoy the free WiFi. Trieste is 37 km from the apartment. Ubytovanie Heineken sa nachádza v meste Dajla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casetta

Casetta

Ubytovanie (Apartmán) Casetta. Casetta is set in Dajla. Located 2 km from AC Mareda Beach, the property provides a terrace and free private parking. Ubytovanie Casetta sa nachádza v meste Dajla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Dajla

Apartma Dajla

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Dajla. Set in Dajla, Apartma Dajla provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartma Dajla sa nachádza v meste Dajla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Valtrazza

Apartment Valtrazza

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Valtrazza. Apartment Valtrazza, a property with a terrace, is situated in Novigrad Istria, 5 km from Novigrad Marina, 5 km from Novigrad Bus Station, as well as 5 km... Ubytovanie Apartment Valtrazza sa nachádza v meste Dajla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Agata

Casa Agata

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Agata. Casa Agata is situated in Dajla and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Casa Agata sa nachádza v meste Dajla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pietra

Pietra

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Pietra. Pietra is set in Dajla and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Pietra sa nachádza v meste Dajla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sonja-Dajla Apartments

Sonja-Dajla Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Sonja-Dajla Apartments. Sonja-Dajla Apartments is located in Dajla and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Sonja-Dajla Apartments sa nachádza v meste Dajla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Silvia

Holiday Home Silvia

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Holiday Home Silvia. Set in Novigrad Istria in the Istria region and AC Mareda Beach reachable within 1. Ubytovanie Holiday Home Silvia sa nachádza v meste Dajla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Dajla

Mesto Dajla sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 15 hotelov a ubytovanie v meste Dajla.