Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Demjén

V meste Demjén (Maďarsko) máme celkom 30 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Demjén

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Demjén

Bodza Vendégház - Apartmanház

9,9

Bodza Vendégház - Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Bodza Vendégház - Apartmanház. Apartmány Bodza Vendégház – Apartmanház ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním v meste Demjén, 2,5 km od termálneho prameňa v meste Egerszalók. Ubytovanie Bodza Vendégház - Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Termálvölgye Vendégház

9,8

Termálvölgye Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Termálvölgye Vendégház. Located in Demjén, 41 km from Matrafured, Termálvölgye Vendégház provides an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Termálvölgye Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jázmin Apartmanház

9,8

Jázmin Apartmanház

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Jázmin Apartmanház. Halász Vendégház ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s bezplatným Wi-Fi, terasou a záhradou s grilom. Ubytovanie Jázmin Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sas-Fészek Vendégház

9,8

Sas-Fészek Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Sas-Fészek Vendégház. Situated in Demjén in the Heves region, Sas-Fészek Vendégház has a garden. Ubytovanie Sas-Fészek Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vadrózsa vendégház

9,6

Vadrózsa vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Vadrózsa vendégház. Ubytovacie zariadenie Vadrózsa Vendégház sa nachádza v obci Demjén, 10 minút pešo od termálneho kúpaliska a centra obce. Ubytovanie Vadrózsa vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VIDOR Vendégház

9,6

VIDOR Vendégház

Ubytovanie (Penzión) VIDOR Vendégház. Ubytovanie VIDOR Vendégház sa nachádza v obci Demjén, 350 metrov od termálneho kúpaliska Demjén. Ubytovanie VIDOR Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szitakötő Apartman

9,5

Szitakötő Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Szitakötő Apartman. Szitakötő Apartman is located in Demjén and offers a garden and a terrace. The apartment has garden views and is 42 km from Matrafured. Ubytovanie Szitakötő Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marci Vendégház

9,5

Marci Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Marci Vendégház. Penzión Marci sa nachádza v obci Demjén. Ponúka gril, záhradu, terasu a izby s kuchyňou, súkromnou kúpeľňou a satelitnou TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Marci Vendégház sa nachádza v meste Demjén (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ginkgo Apartman

9,5

Ginkgo Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Ginkgo Apartman. Set 800 metres away from Demjén Thermal Valley and Aquapark, Ginkgo Apartman offers apartments with free Wifi and free parking. Ubytovanie Ginkgo Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Felsőréti Vendégház

9,4

Felsőréti Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Felsőréti Vendégház. Ubytovacie zariadenie Felsőréti Vendégház ponúka ubytovanie v meste Demjén, priamo oproti kaskádovej jaskyni a zážitkových kúpeľov. Ubytovanie Felsőréti Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gerendás Vendégház

9,4

Gerendás Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Gerendás Vendégház. Gerendás Vendégház sa nachádza v obci Demjén v Hevešskej župe. Ponúka sezónny vonkajší bazén, gril a reštauráciu. Ubytovanie Gerendás Vendégház sa nachádza v meste Demjén (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szabolcs Apartments

9,3

Szabolcs Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Szabolcs Apartments. Penzión Szabolcs Guesthouse sa nachádza v obci Demjén v Hevešskej župe, 3,7 km od obce Egerszalók. Ponúka gril a slnečnú terasu. Ubytovanie Szabolcs Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tímea Vendégház

9,3

Tímea Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Tímea Vendégház. Toto ubytovanie sa nachádza 600 metrov od termálnych kúpeľov v obci Demjén a ponúka záhradu s grilom a izby so súkromnou kúpeľňou, terasou, káblovou TV a... Ubytovanie Tímea Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napraforgó Vendégház

9,1

Napraforgó Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Napraforgó Vendégház. Penzión Napraforgó sa nachádza v obci Demjén, priamo pred jaskynnými kúpeľmi. Ponúka celoročný vonkajší bazén, detské ihrisko a reštauráciu. Ubytovanie Napraforgó Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Barrico Thermal Hotel

9

Barrico Thermal Hotel

Ubytovanie (Hotel) Barrico Thermal Hotel. Ubytovanie Barrico Thermal Hotel ponúka záhradu, bar, kúpeľné a wellness centrum a terasu v meste Demjén. Ubytovanie Barrico Thermal Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Győri vendégház

8,9

Győri vendégház

Ubytovanie (Penzión) Győri vendégház. Győri vendégház in Demjén provides accommodation with a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Győri vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Demjéni Piramis Fürdő és Üdülőpark

8,9

Demjéni Piramis Fürdő és Üdülőpark

Ubytovanie (Apartmán) Demjéni Piramis Fürdő és Üdülőpark. Apartmán Demjéni Piramis Fürdő és Üdülőpark sa nachádza v obci Demjén, 44 km od obce Mátrafüred. Ubytovanie Demjéni Piramis Fürdő és Üdülőpark sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Hotel Cascade Resort & Spa

8,8

Hotel Cascade Resort & Spa

Ubytovanie (Hotel) Hotel Cascade Resort & Spa. Hotel Cascade Resort & Spa sa nachádza hneď vedľa termálnych kúpeľov a aquaparku v meste Demjén a ponúka saunu a kúpeľ z horúceho prameňa. Ubytovanie Hotel Cascade Resort & Spa sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Varázsfa Vendégház

8,8

Varázsfa Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Varázsfa Vendégház. Ubytovacie zariadenie Varázsfa Vendégház s grilom a záhradou sa nachádza v meste Demjén. K zariadeniam patrí terasa a spoločný salónik. Ubytovanie Varázsfa Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sókristály Vendégház

8,8

Sókristály Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Sókristály Vendégház. Located in Demjén, Sókristály Vendégház provides a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytovanie Sókristály Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 14 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rózsapark Vendégház

8,7

Rózsapark Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Rózsapark Vendégház. Ubytovanie Rózsapark Vendégház sa nachádza v obci Demjén, ponúka príslušenstvo na grilovanie, záhradu a terasu. Ubytovanie Rózsapark Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Egri Korona Borház és Wellness Hotel

8,7

Egri Korona Borház és Wellness Hotel

Ubytovanie (Hotel) Egri Korona Borház és Wellness Hotel. Hotel Egri Korona Borház és Wellness je obklopený vinicami s rozlohou 50 hektárov a ponúka vám gurmánsku reštauráciu, vlastnú vináreň, bezplatné parkovisko... Ubytovanie Egri Korona Borház és Wellness Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vili Vendégház Demjén

8,5

Vili Vendégház Demjén

Ubytovanie (Penzión) Vili Vendégház Demjén. Ubytovacie zariadenie ponúka záhradu a terasu. Nechýba ani bezplatné Wi-Fi a spoločná kuchyňa. Ubytovanie Vili Vendégház Demjén sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Patakpart vendégház

8,1

Patakpart vendégház

Ubytovanie (Penzión) Patakpart vendégház. Set in Demjén, Patakpart vendégház offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Patakpart vendégház sa nachádza v meste Demjén (Maďarsko - Heves).

Kisközi Vendégház

7,6

Kisközi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kisközi Vendégház. Penzión Kisközi sa nachádza v obci Demjén. Ponúka záhradu, gril, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Kisközi Vendégház sa nachádza v meste Demjén (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Termálkincs Vendégház

Termálkincs Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Termálkincs Vendégház. Located in Demjén, 40 km from Matrafured, Termálkincs Vendégház provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Termálkincs Vendégház sa nachádza v meste Demjén (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Elringat-lak Apartmanház

Elringat-lak Apartmanház

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Elringat-lak Apartmanház. Situated in Demjén in the Heves region, Elringat-lak Apartmanház features accommodation with free private parking. Ubytovanie Elringat-lak Apartmanház sa nachádza v meste Demjén (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dézsafürdő vendégház

Dézsafürdő vendégház

Ubytovanie (Penzión) Dézsafürdő vendégház. Set in Demjén, Dézsafürdő vendégház offers a garden. All rooms boast a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytovanie Dézsafürdő vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zsálya Vendégház

Zsálya Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Zsálya Vendégház. Set in Demjén, 41 km from Matrafured, Zsálya Vendégház offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Zsálya Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Erdőszéli Vendégház

Erdőszéli Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Erdőszéli Vendégház. Erdőszéli Vendégház is set in Demjén. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. The apartment also features 1 bathroom. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Erdőszéli Vendégház sa nachádza v meste Demjén (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Demjén

Mesto Demjén sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 30 hotelov a ubytovanie v meste Demjén.