Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Demjén

V meste Demjén (Maďarsko) máme celkom 30 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Demjén

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Demjén

Ruben Vendégház

10

Ruben Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Ruben Vendégház. Set in Demjén in the Heves region, Ruben Vendégház has a patio and garden views. Ubytovanie Ruben Vendégház sa nachádza v meste Demjén (Maďarsko - Heves).

Hívlak vendégházak

10

Hívlak vendégházak

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Hívlak vendégházak. Hívlak vendégházak is located in Demjén. The air-conditioned accommodation is 37 km from Lillafüred, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytovanie Hívlak vendégházak sa nachádza v meste Demjén (Maďarsko - Heves).

Bodza Vendégház - Apartmanház

9,9

Bodza Vendégház - Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Bodza Vendégház - Apartmanház. Apartmány Bodza Vendégház – Apartmanház ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním v meste Demjén, 2,5 km od termálneho prameňa v meste Egerszalók. Ubytovanie Bodza Vendégház - Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Termálvölgye Vendégház

9,8

Termálvölgye Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Termálvölgye Vendégház. Located in Demjén, 41 km from Matrafured, Termálvölgye Vendégház provides an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Termálvölgye Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Kaptárkő Apartmanház

9,8

Kaptárkő Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Kaptárkő Apartmanház. Situated in Demjén in the Heves region, Kaptárkő Apartmanház features accommodation with free private parking. Ubytovanie Kaptárkő Apartmanház sa nachádza v meste Demjén (Maďarsko - Heves).

Jázmin Apartmanház

9,8

Jázmin Apartmanház

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Jázmin Apartmanház. Halász Vendégház ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s bezplatným Wi-Fi, terasou a záhradou s grilom. Ubytovanie Jázmin Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Sas-Fészek Vendégház

9,8

Sas-Fészek Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Sas-Fészek Vendégház. Situated in Demjén in the Heves region, Sas-Fészek Vendégház has a garden. Ubytovanie Sas-Fészek Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Vadrózsa vendégház

9,6

Vadrózsa vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Vadrózsa vendégház. Ubytovacie zariadenie Vadrózsa Vendégház sa nachádza v obci Demjén, 10 minút pešo od termálneho kúpaliska a centra obce. Ubytovanie Vadrózsa vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

VIDOR Vendégház

9,6

VIDOR Vendégház

Ubytovanie (Penzión) VIDOR Vendégház. Ubytovanie VIDOR Vendégház sa nachádza v obci Demjén, 350 metrov od termálneho kúpaliska Demjén. Ubytovanie VIDOR Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Szitakötő Apartman

9,5

Szitakötő Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Szitakötő Apartman. Szitakötő Apartman is located in Demjén and offers a garden and a terrace. The apartment has garden views and is 42 km from Matrafured. Ubytovanie Szitakötő Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Marci Vendégház

9,5

Marci Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Marci Vendégház. Penzión Marci sa nachádza v obci Demjén. Ponúka gril, záhradu, terasu a izby s kuchyňou, súkromnou kúpeľňou a satelitnou TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Marci Vendégház sa nachádza v meste Demjén (Maďarsko - Heves).

Ginkgo Apartman

9,5

Ginkgo Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Ginkgo Apartman. Set 800 metres away from Demjén Thermal Valley and Aquapark, Ginkgo Apartman offers apartments with free Wifi and free parking. Ubytovanie Ginkgo Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

NATURA Vendégházak

9,5

NATURA Vendégházak

Ubytovanie (Apartmány) NATURA Vendégházak. Set in Demjén, 37 km from Lillafüred, NATURA Vendégházak offers a garden and free WiFi. Ubytovanie NATURA Vendégházak sa nachádza v meste Demjén (Maďarsko - Heves).

Felsőréti Vendégház

9,4

Felsőréti Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Felsőréti Vendégház. Ubytovacie zariadenie Felsőréti Vendégház ponúka ubytovanie v meste Demjén, priamo oproti kaskádovej jaskyni a zážitkových kúpeľov. Ubytovanie Felsőréti Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Gerendás Vendégház

9,4

Gerendás Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Gerendás Vendégház. Gerendás Vendégház sa nachádza v obci Demjén v Hevešskej župe. Ponúka sezónny vonkajší bazén, gril a reštauráciu. Ubytovanie Gerendás Vendégház sa nachádza v meste Demjén (Maďarsko - Heves).

Tímea Vendégház

9,3

Tímea Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Tímea Vendégház. Toto ubytovanie sa nachádza 600 metrov od termálnych kúpeľov v obci Demjén a ponúka záhradu s grilom a izby so súkromnou kúpeľňou, terasou, káblovou TV a... Ubytovanie Tímea Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Szabolcs Apartments

9,3

Szabolcs Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Szabolcs Apartments. Penzión Szabolcs Guesthouse sa nachádza v obci Demjén v Hevešskej župe, 3,7 km od obce Egerszalók. Ponúka gril a slnečnú terasu. Ubytovanie Szabolcs Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Megnyugtat-lak Apartmanház

9,1

Megnyugtat-lak Apartmanház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Megnyugtat-lak Apartmanház. Set in Demjén, 37 km from Lillafüred, Megnyugtat-lak Apartmanház offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Megnyugtat-lak Apartmanház sa nachádza v meste Demjén (Maďarsko - Heves).

Napraforgó Vendégház

9,1

Napraforgó Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Napraforgó Vendégház. Penzión Napraforgó sa nachádza v obci Demjén, priamo pred jaskynnými kúpeľmi. Ponúka celoročný vonkajší bazén, detské ihrisko a reštauráciu. Ubytovanie Napraforgó Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Barrico Thermal Hotel

9

Barrico Thermal Hotel

Ubytovanie (Hotel) Barrico Thermal Hotel. Ubytovanie Barrico Thermal Hotel ponúka záhradu, bar, kúpeľné a wellness centrum a terasu v meste Demjén. Ubytovanie Barrico Thermal Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Győri vendégház

8,9

Győri vendégház

Ubytovanie (Penzión) Győri vendégház. Győri vendégház in Demjén provides accommodation with a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Győri vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Varázsfa Vendégház

8,8

Varázsfa Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Varázsfa Vendégház. Ubytovacie zariadenie Varázsfa Vendégház s grilom a záhradou sa nachádza v meste Demjén. K zariadeniam patrí terasa a spoločný salónik. Ubytovanie Varázsfa Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Hotel Cascade Resort & Spa

8,8

Hotel Cascade Resort & Spa

Ubytovanie (Hotel) Hotel Cascade Resort & Spa. Hotel Cascade Resort & Spa sa nachádza hneď vedľa termálnych kúpeľov a aquaparku v meste Demjén a ponúka saunu a kúpeľ z horúceho prameňa. Ubytovanie Hotel Cascade Resort & Spa sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Sókristály Vendégház

8,8

Sókristály Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Sókristály Vendégház. Located in Demjén, Sókristály Vendégház provides a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytovanie Sókristály Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Rózsapark Vendégház

8,7

Rózsapark Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Rózsapark Vendégház. Ubytovanie Rózsapark Vendégház sa nachádza v obci Demjén, ponúka príslušenstvo na grilovanie, záhradu a terasu. Ubytovanie Rózsapark Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Egri Korona Borház és Wellness Hotel

8,7

Egri Korona Borház és Wellness Hotel

Ubytovanie (Hotel) Egri Korona Borház és Wellness Hotel. Hotel Egri Korona Borház és Wellness je obklopený vinicami s rozlohou 50 hektárov a ponúka vám gurmánsku reštauráciu, vlastnú vináreň, bezplatné parkovisko... Ubytovanie Egri Korona Borház és Wellness Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Vili Vendégház Demjén

8,5

Vili Vendégház Demjén

Ubytovanie (Penzión) Vili Vendégház Demjén. Ubytovacie zariadenie ponúka záhradu a terasu. Nechýba ani bezplatné Wi-Fi a spoločná kuchyňa. Ubytovanie Vili Vendégház Demjén sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Rózsapark Panoráma-apartman - maximum 4 fő részére

8

Rózsapark Panoráma-apartman - maximum 4 fő részére

Ubytovanie (Apartmány) Rózsapark Panoráma-apartman - maximum 4 fő részére. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Rózsapark Panoráma-apartman - maximum 4 fő részére is situated in... Ubytovanie Rózsapark Panoráma-apartman - maximum 4 fő részére sa nachádza v meste Demjén (Maďarsko - Heves).

Kisközi Vendégház

7,6

Kisközi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kisközi Vendégház. Penzión Kisközi sa nachádza v obci Demjén. Ponúka záhradu, gril, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Kisközi Vendégház sa nachádza v meste Demjén (Maďarsko - Heves).

Termálkincs Vendégház

Termálkincs Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Termálkincs Vendégház. Located in Demjén, 40 km from Matrafured, Termálkincs Vendégház provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Termálkincs Vendégház sa nachádza v meste Demjén (Maďarsko - Heves).

FŰZFA VENDÉGHÁZ

FŰZFA VENDÉGHÁZ

Ubytovanie (Apartmán) FŰZFA VENDÉGHÁZ. Set in Demjén in the Heves region, FŰZFA VENDÉGHÁZ features a terrace. Ubytovanie FŰZFA VENDÉGHÁZ sa nachádza v meste Demjén (Maďarsko - Heves).

Elringat-lak Apartmanház

Elringat-lak Apartmanház

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Elringat-lak Apartmanház. Situated in Demjén in the Heves region, Elringat-lak Apartmanház features accommodation with free private parking. Ubytovanie Elringat-lak Apartmanház sa nachádza v meste Demjén (Maďarsko - Heves).

Zsálya Vendégház

Zsálya Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Zsálya Vendégház. Set in Demjén, 41 km from Matrafured, Zsálya Vendégház offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Zsálya Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Dézsafürdő vendégház

Dézsafürdő vendégház

Ubytovanie (Penzión) Dézsafürdő vendégház. Set in Demjén, Dézsafürdő vendégház offers a garden. All rooms boast a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytovanie Dézsafürdő vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Erdőszéli Vendégház

Erdőszéli Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Erdőszéli Vendégház. Erdőszéli Vendégház is set in Demjén. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. The apartment also features 1 bathroom. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Erdőszéli Vendégház sa nachádza v meste Demjén (Maďarsko - Heves).

Ubytovanie v meste Demjén

Mesto Demjén sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 30 hotelov a ubytovanie v meste Demjén.