Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Detva

V meste Detva (Slovensko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Detva

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Detva

Penzión Siroň

9,1

Penzión Siroň

Ubytovanie (Penzión) Penzión Siroň. Penzión Siroň sa nachádza v Detve a ponúka záhradu, bar, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie s terasou má aj reštauráciu. Ubytovanie Penzión Siroň sa nachádza v meste Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Siroň má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzión Siroň momentálne evidujeme 100 recenzií.

Rodinný apartmán Detva-Piešť

Rodinný apartmán Detva-Piešť

Ubytovanie (Apartmán) Rodinný apartmán Detva-Piešť. Rodinný apartmán Detva-Piešť is located in Detva. The accommodation is 38 km from Lučenec. The apartment also provides guests with 1 bathroom. Ubytovanie Rodinný apartmán Detva-Piešť sa nachádza v meste Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Rodinný apartmán Detva-Piešť nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Pivnica a Penzion pri studni

Pivnica a Penzion pri studni

Ubytovanie (Penzión) Pivnica a Penzion pri studni. Ubytovacie zariadenie Pivnica a Penzion pri studni sa nachádza v Detve a ponúka záhradu. Ubytovanie Pivnica a Penzion pri studni sa nachádza v meste Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Drevenica pod orechom

Drevenica pod orechom

Ubytovanie (Chata v prírode) Drevenica pod orechom. Ubytovacie zariadenie Drevenica pod orechom sa nachádza v meste Detva. Ubytovanie Drevenica pod orechom sa nachádza v meste Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 185 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Drevenica pod orechom nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzion Jager Detva

Penzion Jager Detva

Ubytovanie (Penzión) Penzion Jager Detva. Ubytovanie Penzion Jager Detva má reštauráciu, bar, spoločný salónik a záhradu v meste Detva. K dispozícii je aj terasa a gril. Ubytovanie Penzion Jager Detva sa nachádza v meste Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Bývanie s výhľadom v lokalite Detva

Bývanie s výhľadom v lokalite Detva

Ubytovanie (Apartmán) Bývanie s výhľadom v lokalite Detva. Ubytovacie zariadenie Bývanie s výhľadom v lokalite Detva sa nachádza v meste Detva a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Bývanie s výhľadom v lokalite Detva sa nachádza v meste Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

U Kalčokovcov

U Kalčokovcov

Ubytovanie (Vidiecky dom) U Kalčokovcov. Ubytovacie zariadenie U Kalčokovcov sa nachádza v Detve v Banskobystrickom kraji a má terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie U Kalčokovcov sa nachádza v meste Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Vidiecky dom U Kalčokovcov nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Lodge Kriváň

Lodge Kriváň

Ubytovanie (Chata v prírode) Lodge Kriváň. Chata Kriváň sa nachádza v Detve. Ponúka bezplatné bicykle, sezónny vonkajší bazén, gril, bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Lodge Kriváň sa nachádza v meste Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Chata v prírode Lodge Kriváň nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Vila pri Detve

Vila pri Detve

Ubytovanie (Vidiecky dom) Vila pri Detve. Ubytovacie zariadenie Vila pri Detve sa nachádza v Detve a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Vila pri Detve sa nachádza v meste Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Drieň

Apartmán Drieň

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Drieň. Apartmán Drieň so záhradou sa nachádza v Detve v Banskobystrickom kraji. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi. Apartmán je vybavený TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Apartmán Drieň sa nachádza v meste Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie v meste Detva

Mesto Detva sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Detva.