Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Detvianska Huta

V meste Detvianska Huta (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Detvianska Huta

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Detvianska Huta

Zrub pod Poľanou

10

Zrub pod Poľanou

Ubytovanie Zrub pod Poľanou. Boasting garden views, Zrub pod Poľanou offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 30 km from Ruzin. Ubytovanie Zrub pod Poľanou sa nachádza v meste Detvianska Huta (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Treehouse Podpoľanie

7,7

Treehouse Podpoľanie

Ubytovanie Treehouse Podpoľanie. Boasting mountain views, Treehouse Podpoľanie offers accommodation with ski-to-door access and a terrace, around 34 km from Ruzin. Ubytovanie Treehouse Podpoľanie sa nachádza v meste Detvianska Huta (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Tri Lipy

Chata Tri Lipy

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Tri Lipy. Chata Tri Lipy sa nachádza v Detvianskej Hute. V tejto chate je k dispozícii spoločná kuchyňa a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Tri Lipy sa nachádza v meste Detvianska Huta (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Chata v prírode Chata Tri Lipy nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Detvianska Huta

Mesto Detvianska Huta sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Detvianska Huta.