Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Diex

V meste Diex (Rakúsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Diex

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Diex

Hartl

Hartl

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hartl. Located in Diex, Hartl provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 29 km from Sankt Veit an der Glan. Ubytovanie Hartl sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Urlaub im Blockhaus

Urlaub im Blockhaus

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Urlaub im Blockhaus. Set in Diex, Urlaub im Blockhaus offers accommodation with seating area. Ubytovanie Urlaub im Blockhaus sa nachádza v meste Obergreutschach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Aichwalder

Ferienhaus Aichwalder

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Aichwalder. Located in Diex in the Carinthia region, Ferienhaus Aichwalder has a balcony and garden views. Ubytovanie Ferienhaus Aichwalder sa nachádza v meste Diex 183 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Diex

Mesto Diex sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Diex.