Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dlhá Ves

V meste Dlhá Ves (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dlhá Ves

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dlhá Ves

Apartments Sárika

9,8

Apartments Sárika

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sárika. Apartmány s grilom sa nachádzajú v Dlhej Vsi v Košickom kraji, 6 km od Aggteleku. Rimavská Sobota je vzdialená 34 km. Ubytovanie Apartments Sárika sa nachádza v meste Dlhá Ves (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Apartments Sárika má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartments Sárika momentálne evidujeme 140 recenzií.

KAF Apartment

9,8

KAF Apartment

Ubytovanie (Apartmány) KAF Apartment. Ubytovacie zariadenie KAF Apartment sa nachádza v obci Dlhá Ves a má bezplatné Wi-Fi, bezplatné bicykle, záhradu a terasu. Ubytovanie KAF Apartment sa nachádza v meste Dlhá Ves (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie KAF Apartment má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány KAF Apartment momentálne evidujeme 32 recenzií.

Blue B&B Dlhá Ves

Blue B&B Dlhá Ves

Ubytovanie (Penzión) Blue B&B Dlhá Ves. Ubytovacie zariadenie Blue B&B Dlhá Ves so záhradou a terasou sa nachádza v Dlhej Vsi. Ubytovanie Blue B&B Dlhá Ves sa nachádza v meste Dlhá Ves (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovanie v meste Dlhá Ves

Mesto Dlhá Ves sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Dlhá Ves.