Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dobogókő

V meste Dobogókő (Maďarsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dobogókő

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dobogókő

Dobogókő Jurtaszállás

8,4

Dobogókő Jurtaszállás

Ubytovanie (Luxusný stan) Dobogókő Jurtaszállás. Ubytovanie v stanoch (jurtách) Dobogókő Jurtaszállás sa nachádza v lokalite Dobogókő, 100 metrov od zjazdoviek Dobogókő a 27 km od Budapešti. Ubytovanie Dobogókő Jurtaszállás sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa House

8,2

Villa House

Ubytovanie (Penzión) Villa House. Ubytovacie zariadenie Villa House sa nechádza v časti Dobogókő mesta Piliš. Ubytovanie Villa House sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Platán Panzió

8

Platán Panzió

Ubytovanie (Penzión) Platán Panzió. Penzión Platán Panzió sa nachádza v obci Dobogókő v Pilišských vrchoch. Má reštauráciu a záhradu s terasou. Ubytovanie Platán Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Dobogókő

Mesto Dobogókő sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Dobogókő.