Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Doboz

V meste Doboz (Maďarsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Doboz

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Doboz

Bodor Porta

9,3

Bodor Porta

Ubytovanie (Penzión) Bodor Porta. Located in Doboz, Bodor Porta features a garden, terrace and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Bodor Porta sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Antiklak

9,2

Antiklak

Ubytovanie (Penzión) Antiklak. Ubytovacie zariadenie Antiklak sa nachádza v pokojnej dedinke Doboz, 10 km od termálnych kúpeľov Gyula. Ubytovanie Antiklak sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Agg Hársfa Panzió Étterem

9,1

Agg Hársfa Panzió Étterem

Ubytovanie (Bed and breakfast) Agg Hársfa Panzió Étterem. Situated in the village of Doboz and the Körös River reachable within 2 km, Agg Hársfa Panzió Étterem offers accommodation in rooms, a restaurant, a bar, a... Ubytovanie Agg Hársfa Panzió Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Doboz

Mesto Doboz sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Doboz.