Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Döbriach

V meste Döbriach (Rakúsko) máme celkom 36 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Döbriach

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Döbriach

Seefels Appartements

9,9

Seefels Appartements

Ubytovanie (Apartmány) Seefels Appartements. Apartmány Seefels sa nachádzajú priamo na pokojnom a slnečnom brehu jazera Millstatt a ponúkajú možnosť bezplatného zapožičania veslárskych lodí a 2... Ubytovanie Seefels Appartements sa nachádza v meste Seeleiten 8 und 10 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Pirker

9,8

Gästehaus Pirker

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Pirker. Just a 10-minute walk from the centre of Döbriach and Lake Millstatt, Gästehaus Pirker offers a large garden with sun beds and a ping-pong table. Ubytovanie Gästehaus Pirker sa nachádza v meste Seestraße 57 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus am See

9,5

Haus am See

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus am See. Featuring mountain views, Haus am See is set around 3.9 km from Benedictine Monastery St. Paul. Ubytovanie Haus am See sa nachádza v meste Strandweg 46 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 169 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus am Millstättersee

9,4

Ferienhaus am Millstättersee

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus am Millstättersee. Ferienhaus am Millstättersee is situated in Döbriach and offers free bikes, a bar and a garden. Ubytovanie Ferienhaus am Millstättersee sa nachádza v meste Seestraße 29 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 224 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienapartments Birkenhof

9,4

Ferienapartments Birkenhof

Ubytovanie (Apartmány) Ferienapartments Birkenhof. Set within a large park, these apartments benefit from a heated outdoor pool and a spa section. Ubytovanie Ferienapartments Birkenhof sa nachádza v meste Döbriach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus-Alexander

9,3

Ferienhaus-Alexander

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus-Alexander. Ferienhaus-Alexander is a holiday home set in Döbriach, 6 km from Benedictine Monastery St. Paul. A dishwasher and an oven can be found in the kitchenette. Ubytovanie Ferienhaus-Alexander sa nachádza v meste Maierbruggerweg 8 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 210 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Brunner am See

9,2

Apartments Brunner am See

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Brunner am See. Situated in near Bad Kleinkirchheim with its ski area and thermal spas, Apartments Brunner am See offers apartments and studios, with free private parking... Ubytovanie Apartments Brunner am See sa nachádza v meste Glanzerstraße 108 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Familiengut Hotel Burgstaller

9,2

Familiengut Hotel Burgstaller

Ubytovanie (Hotel) Familiengut Hotel Burgstaller. Tento 4-hviezdičkový hotel sa nachádza v obci Döbriach, asi 1 km od jazera Millstätter See. Ubytovanie Familiengut Hotel Burgstaller sa nachádza v meste Seestraße 6 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 161 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Appartements Kirchenwirt

9

Pension Appartements Kirchenwirt

Ubytovanie (Penzión) Pension Appartements Kirchenwirt. Pension Appartements Kirchenwirt enjoys a quiet location, 2 minutes’ walk away from the centre of Döbriach. Ubytovanie Pension Appartements Kirchenwirt sa nachádza v meste Kirchgasse 8 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Am Millstättersee 35

9

Am Millstättersee 35

Ubytovanie (Apartmán) Am Millstättersee 35. Set in Döbriach in the Carinthia region, Am Millstättersee 35 features a garden. Ubytovanie Am Millstättersee 35 sa nachádza v meste Döbriach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Lärchenhof

8,9

Pension Lärchenhof

Ubytovanie (Penzión) Pension Lärchenhof. Ubytovacie zariadenie Lärchenhof sa nachádza v obci Döbriach, len 1 km od jazera Millstatt a 12 km od obce Bad Kleinkirchheim. Ubytovanie Pension Lärchenhof sa nachádza v meste Döbriach (Rakúsko - Korutánsko).

Romantik SPA Hotel Seefischer

8,8

Romantik SPA Hotel Seefischer

Ubytovanie (Hotel) Romantik SPA Hotel Seefischer. Ubytovacie zariadenie Romantikhotel Seefischer sa nachádza na brehu jazera Millstatt. Ubytovanie Romantik SPA Hotel Seefischer sa nachádza v meste Fischerweg 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartementhaus Rosengarten

8,7

Appartementhaus Rosengarten

Ubytovanie (Apartmány) Appartementhaus Rosengarten. Set in a quiet location, a 4-minute walk from the centre of Döbriach, Appartementhaus Rosengarten offers newly refurbished apartments with free WiFi access... Ubytovanie Appartementhaus Rosengarten sa nachádza v meste Gartenstrasse 11 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhotel Trattnig

8,7

Ferienhotel Trattnig

Ubytovanie (Hotel) Ferienhotel Trattnig. Hotel Ferienhotel Trattnig sa nachádza 10 minút chôdze od jazera Millstättersee. Ubytovanie Ferienhotel Trattnig sa nachádza v meste Seestraße 66 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Lackner Christine

8,7

Gästehaus Lackner Christine

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gästehaus Lackner Christine. Located in Döbriach, 80 metres from Lake Millstatt, the family-run Gästehaus Lackner Christine offers rooms featuring a balcony and a flat-screen TV. Ubytovanie Gästehaus Lackner Christine sa nachádza v meste Seefeldstraße 11 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienbungalow in Döbriach

8,5

Ferienbungalow in Döbriach

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienbungalow in Döbriach. Ferienbungalow in Döbriach is situated in Döbriach. The holiday home has lake views and is 35 km from Turracher Hohe. Ubytovanie Ferienbungalow in Döbriach sa nachádza v meste 15 Seepromenade (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 148 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Kärnten

8,2

Haus Kärnten

Ubytovanie (Penzión) Haus Kärnten. Ubytovacie zariadenie Haus Kärnten sa nachádza 200 metrov od centra obce Döbriach a 900 metrov od jazera Millstatt. Ubytovanie Haus Kärnten sa nachádza v meste Seestraße 41 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

All Inclusive Hotel Zanker

8,1

All Inclusive Hotel Zanker

Ubytovanie (Hotel) All Inclusive Hotel Zanker. All Inclusive Hotel Zanker sa nachádza v obci Döbriach, len 100 metrov od brehu jazera Millstatt. Ubytovanie All Inclusive Hotel Zanker sa nachádza v meste Seefeldstraße 30 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Zur Post

8

Hotel Zur Post

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zur Post. The family-friendly 3-star superior Hotel zur Post is located in the centre of Döbriach on Lake Millstatt, only 10 minutes away from the beach and the... Ubytovanie Hotel Zur Post sa nachádza v meste Hauptstraße 58 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Frühstückspension Brunner

7,9

Frühstückspension Brunner

Ubytovanie (Bed and breakfast) Frühstückspension Brunner. Set in Döbriach, 33 km from Turracher Hohe, Frühstückspension Brunner offers a bar and free WiFi. Ubytovanie Frühstückspension Brunner sa nachádza v meste 9873 Döbriach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Dorfer

7,6

Haus Dorfer

Ubytovanie (Apartmány) Haus Dorfer. Haus Dorfer enjoys a quiet location, a 4-minute walk from the centre of Döbriach and a 10-minute walk from the Millstätter See lake. Ubytovanie Haus Dorfer sa nachádza v meste Gartenstraße 6 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schwimmbad Camping Mössler

Schwimmbad Camping Mössler

Ubytovanie (Kemping) Schwimmbad Camping Mössler. Situated in Döbriach, 34 km from Turracher Hohe, Schwimmbad Camping Mössler features a restaurant and free WiFi. The accommodation has a sauna. Ubytovanie Schwimmbad Camping Mössler sa nachádza v meste Glanzerstraße 24 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus-Berta

Ferienhaus-Berta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus-Berta. Situated in Döbriach in the Carinthia Region, this holiday home is 6 km from Benedictine Monastery St. Paul. Ubytovanie Ferienhaus-Berta sa nachádza v meste Maierbruggerweg 8 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 210 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bungalow Genser Döbriach am Millstätter See - OKT041001-B

Bungalow Genser Döbriach am Millstätter See - OKT041001-B

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bungalow Genser Döbriach am Millstätter See - OKT041001-B. Bungalow Genser Döbriach am Millstätter See - OKT041001-B is set in Döbriach. The accommodation is 35 km from Turracher Hohe. Ubytovanie Bungalow Genser Döbriach am Millstätter See - OKT041001-B sa nachádza v meste Döbriach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYB

Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYB

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYB. Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYB is set in Döbriach. The accommodation is 34 km from Turracher Hohe. Ubytovanie Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYB sa nachádza v meste Döbriach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYC

Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYC

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYC. Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYC is located in Döbriach. The accommodation is 34 km from Turracher Hohe. Ubytovanie Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYC sa nachádza v meste Döbriach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 147 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus-Julian

Ferienhaus-Julian

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus-Julian. Ferienhaus-Julian is a holiday home located in Döbriach in the Carinthia Region and is 6 km from Benedictine Monastery St. Paul. Ubytovanie Ferienhaus-Julian sa nachádza v meste Maierbruggerweg 8 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 210 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYA

Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYA

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYA. Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYA is situated in Döbriach. The accommodation is 34 km from Turracher Hohe. Ubytovanie Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYA sa nachádza v meste Döbriach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-DYD

Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-DYD

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-DYD. Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-DYD is set in Döbriach. The accommodation is 34 km from Turracher Hohe. Ubytovanie Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-DYD sa nachádza v meste Döbriach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Michi's Hütt'n

Michi's Hütt'n

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Michi's Hütt'n. Michi's Hütt'n is a family-friendly and dog-friendly holiday home with 1100 m² large garden, situated in Döbriach. Ubytovanie Michi's Hütt'n sa nachádza v meste Millstätter Straße 17 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus-Johann

Ferienhaus-Johann

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus-Johann. Ferienhaus-Johann is a holiday home situated in Döbriach, 6 km from Benedictine Monastery St. Paul. The kitchenette features a dishwasher. A TV is offered. Ubytovanie Ferienhaus-Johann sa nachádza v meste Maierbruggerweg 8 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 215 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Panni

Apartment Panni

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Panni. Featuring free WiFi, Apartment Panni is situated on the beachfront in Döbriach. The property has mountain views and is 33 km from Turracher Hohe. Ubytovanie Apartment Panni sa nachádza v meste Seestraße 2 1em 9 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartementhaus Barbara

Appartementhaus Barbara

Ubytovanie (Apartmány) Appartementhaus Barbara. Set in Döbriach in the Carinthia region, Appartementhaus Barbara offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Appartementhaus Barbara sa nachádza v meste Peintenweg 6 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gebetsroither - Komfort Campingplatz Burgstaller

Gebetsroither - Komfort Campingplatz Burgstaller

Ubytovanie (Kemping) Gebetsroither - Komfort Campingplatz Burgstaller. Set in Döbriach, 35 km from Turracher Hohe, Gebetsroither - Komfort Campingplatz Burgstaller offers a bar and free WiFi. Ubytovanie Gebetsroither - Komfort Campingplatz Burgstaller sa nachádza v meste Döbriach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Döbriach

Mesto Döbriach sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 36 hotelov a ubytovanie v meste Döbriach.