Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dobšiná

V meste Dobšiná (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dobšiná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dobšiná

Chalupa Dobšinka

9

Chalupa Dobšinka

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chalupa Dobšinka. Chalupa Dobšinka je samostatne stojaci dovolenkový dom nachádzajúci sa v Dobšinej, 39 km od Tatranskej Lomnice a 37 km od Vysokých Tatier. Ubytovanie Chalupa Dobšinka sa nachádza v meste Dobšiná (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Chalupa Dobšinka má celkové hodnotenie 9. Pre Vidiecky dom Chalupa Dobšinka momentálne evidujeme 24 recenzií.

Horská chata Stará Horáreň 1

8,8

Horská chata Stará Horáreň 1

Ubytovanie (Horská chata) Horská chata Stará Horáreň 1. Horská chata Stará Horáreň 1 sa nachádza v obci Dobšiná, v Slovenskom rudohorí. K dispozícii máte krb, terasu a záhradu s grilom. Ubytovanie Horská chata Stará Horáreň 1 sa nachádza v meste Dobšiná (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Horská chata Stará Horáreň 1 má celkové hodnotenie 8,8. Pre Horská chata Horská chata Stará Horáreň 1 momentálne evidujeme 7 recenzií.

Motel pod Stromíšom

7,9

Motel pod Stromíšom

Ubytovanie (Motel) Motel pod Stromíšom. Motel pod Stromíšom sa nachádza v obci Vlachovo, len 7 km od lyžiarskeho strediska Július. Ubytovanie Motel pod Stromíšom sa nachádza v meste Dobšiná (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Motel pod Stromíšom má celkové hodnotenie 7,9. Pre Motel Motel pod Stromíšom momentálne evidujeme 109 recenzií.

Chalúpka AllatRa

Chalúpka AllatRa

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalúpka AllatRa. Ubytovacie zariadenie Chalúpka AllatRa sa nachádza v obci Dobšiná, 7 km od strediska Július - Vyšná Slaná a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s... Ubytovanie Chalúpka AllatRa sa nachádza v meste Dobšiná (Slovensko - Košický kraj). Pre Chata v prírode Chalúpka AllatRa nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Dobšina

Chata Dobšina

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Dobšina. Chata Dobšiná je dobrým východiskovým bodom pre výlety do národného parku Slovenský raj. Ubytovanie Chata Dobšina sa nachádza v meste Dobšiná (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovanie v meste Dobšiná

Mesto Dobšiná sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Dobšiná.