Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dol

V meste Dol (Chorvátsko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dol

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dol

Holiday Home Harmony

Holiday Home Harmony

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Harmony. Holiday Home Harmony is situated in Dol, 2.1 km from Beach Prvija, 2.2 km from Beach Porat, as well as 2.3 km from Beach Balatura. Ubytovanie Holiday Home Harmony sa nachádza v meste Dol (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Marina

Apartman Marina

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Marina. Apartman Marina is located in Dol. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Bol is 10 km from the apartment. Ubytovanie Apartman Marina sa nachádza v meste Dol (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Dol

Villa Dol

Ubytovanie (Vila) Villa Dol. Situated in Postira, Villa Dol features accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Dol sa nachádza v meste Dol (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 230 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Tončica

Holiday home Tončica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Tončica. Boasting mountain views, Holiday home Tončica offers accommodation with a garden and a balcony, around 2.8 km from Beach Porat. Ubytovanie Holiday home Tončica sa nachádza v meste Dol (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Dol

Four-Bedroom Holiday Home in Dol

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Dol. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Four-Bedroom Holiday Home in Dol is situated in Dol. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Dol sa nachádza v meste Dol (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 1 003 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Dol

Mesto Dol sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Dol.