Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dolná Huta

V meste Dolná Huta (Maďarsko) máme celkom 14 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dolná Huta

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dolná Huta

Erdőszéli Vendégház - Mátraszentimre

9,7

Erdőszéli Vendégház - Mátraszentimre

Ubytovanie (Apartmán) Erdőszéli Vendégház - Mátraszentimre. Erdőszéli Vendégház - Mátraszentimre is quietly located in Mátraszentimre, and features a self-catered apartment with a balcony, a garden with a terrace... Ubytovanie Erdőszéli Vendégház - Mátraszentimre sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Vastu Indawood

9,6

Vastu Indawood

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vastu Indawood. Vastu Indawood is set in Mátraszentimre and offers free bikes, ski-to-door access and barbecue facilities. Ubytovanie Vastu Indawood sa nachádza v meste Dolná Huta (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mátraszentimre Borostyán Vendégház

9,6

Mátraszentimre Borostyán Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Mátraszentimre Borostyán Vendégház. Situated in Mátraszentimre, 300 metres from Terez-Hegy Drag Lift, Mátraszentimre Borostyán Vendégház features accommodation with a garden, free WiFi and a... Ubytovanie Mátraszentimre Borostyán Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bagoly lak

9,4

Bagoly lak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bagoly lak. Located in Mátraszentimre, close to Gyor-Hegy Drag Lift, Bagoly lak provides accommodation with restaurant, ski equipment hire, a ski pass sales point, a... Ubytovanie Bagoly lak sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Selfness Hotel Vadvirág Mátraszentimre

9,3

Selfness Hotel Vadvirág Mátraszentimre

Ubytovanie (Hotel) Selfness Hotel Vadvirág Mátraszentimre. Set in Mátraszentimre, 700 metres from Terez-Hegy Drag Lift, Selfness Hotel Vadvirág Mátraszentimre offers accommodation with a restaurant, free private... Ubytovanie Selfness Hotel Vadvirág Mátraszentimre sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fészek Vendégház és Vendéglő

9,3

Fészek Vendégház és Vendéglő

Ubytovanie (Penzión) Fészek Vendégház és Vendéglő. Fészek Vendégház és Vendéglő in Mátraszentimre provides accommodation with a bar and a terrace. Guests can enjoy mountain views. Ubytovanie Fészek Vendégház és Vendéglő sa nachádza v meste Dolná Huta (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Darázshegyi Panzió

9,1

Darázshegyi Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Darázshegyi Panzió. Located in Mátraszentimre, a 5-minute drive from the Mátraszentistván Ski Park, Darázshegyi Vendégház offers an on-site bar and room with private bathroom... Ubytovanie Darázshegyi Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Darázshegyi Faház

9

Darázshegyi Faház

Ubytovanie (Chata v prírode) Darázshegyi Faház. Darázshegyi Apartmanház is located in a quiet area of Mátraszentimre, in the Mátra Mountains. A yard with a barbecue is available on site. Ubytovanie Darázshegyi Faház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mátraszentimre Panzió

8,7

Mátraszentimre Panzió

Ubytovanie (Penzión) Mátraszentimre Panzió. Located 3 km from the ski slopes of Mátraszentimre, the Mátraszentimre Panzió offers rooms with private bathroom, free private parking and breakfast every... Ubytovanie Mátraszentimre Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Narád & Park

8,7

Hotel Narád & Park

Ubytovanie (Hotel) Hotel Narád & Park. Tento hotel sa nachádza 350 metrov od centra maďarskej obce Dolná Huta a 4 km od zjazdovky Matraszentistvan. Ubytovanie Hotel Narád & Park sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pizsi Vendégház Galyatető

Pizsi Vendégház Galyatető

Ubytovanie (Penzión) Pizsi Vendégház Galyatető. Situated in Galyatető, 2.1 km from Peter Hegyese Drag Lift, Pizsi Vendégház Galyatető features accommodation with a garden, free private parking, barbecue... Ubytovanie Pizsi Vendégház Galyatető sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Szentlászló Panzió /Parrag/

Szentlászló Panzió /Parrag/

Ubytovanie (Bed and breakfast) Szentlászló Panzió /Parrag/. Situated in Mátraszentimre, Szentlászló Panzió /Parrag/ offers accommodation with free WiFi and access to a garden. Ubytovanie Szentlászló Panzió /Parrag/ sa nachádza v meste Dolná Huta (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Belle-Aire Vendégház Mátraszentlászló

Belle-Aire Vendégház Mátraszentlászló

Ubytovanie (Vila) Belle-Aire Vendégház Mátraszentlászló. Located in Mátraszentimre, Belle-Aire Vendégház Mátraszentlászló provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Belle-Aire Vendégház Mátraszentlászló sa nachádza v meste Dolná Huta (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mátrabérc Üdülő

Mátrabérc Üdülő

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mátrabérc Üdülő. Mátrabérc Üdülő, a property with a terrace, is set in Mátraszentimre, 7 km from Gyor-Hegy Drag Lift. Ubytovanie Mátrabérc Üdülő sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

3Patak Panzió

3Patak Panzió

Ubytovanie (Penzión) 3Patak Panzió. 3Patak is offering accommodation in Mátraszentimre. Among the various facilities of this property are barbecue facilities and a garden. Ubytovanie 3Patak Panzió sa nachádza v meste Dolná Huta (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Dolná Huta

Mesto Dolná Huta sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 14 hotelov a ubytovanie v meste Dolná Huta.