Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dolná Strehová

V meste Dolná Strehová (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dolná Strehová

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dolná Strehová

Chatka Žabka2 Dolná Strehová

Chatka Žabka2 Dolná Strehová

Ubytovanie (Chata v prírode) Chatka Žabka2 Dolná Strehová. Chatka Žabka2 Dolná Strehová sa nachádza v Dolnej Strehovej, 44 km od Zvolena. Ponúka bar a výhľad na bazén. Ubytovanie Chatka Žabka2 Dolná Strehová sa nachádza v meste Dolná Strehová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Chata v prírode Chatka Žabka2 Dolná Strehová nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Katarina

Apartmán Katarina

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Katarina. Ubytovanie Apartmán Katarina sa nachádza v Banskej Štiavnici, 1,2 km od Nového zámku Banská Štiavnica a 1,2 km od Starého zámku Banská Štiavnica. Ubytovanie Apartmán Katarina sa nachádza v meste Dolná Strehová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chatka Miška Dolná Strehová

Chatka Miška Dolná Strehová

Ubytovanie (Kemping) Chatka Miška Dolná Strehová. Chatka Miška Dolná Strehová sa nachádza 31 km od obce Dačov Lom a okrem ubytovania ponúka reštauráciu, sezónny vonkajší bazén, bar a tenisový kurt. Ubytovanie Chatka Miška Dolná Strehová sa nachádza v meste Dolná Strehová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Kemping Chatka Miška Dolná Strehová nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chatka Žabka Dolná Strehová

Chatka Žabka Dolná Strehová

Ubytovanie (Chata v prírode) Chatka Žabka Dolná Strehová. Chatka Žabka Dolná Strehová sa nachádza v Dolnej Strehovej a ponúka bar. Zvolen je vzdialený 44 km. Ubytovanie Chatka Žabka Dolná Strehová sa nachádza v meste Dolná Strehová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Chata v prírode Chatka Žabka Dolná Strehová nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie Bunky Dolna Strehova

Ubytovanie Bunky Dolna Strehova

Ubytovanie (Kemping) Ubytovanie Bunky Dolna Strehova. Set in Dolná Strehová, Ubytovanie Bunky Dolna Strehova offers free WiFi, and guests can enjoy a bar and a terrace. Ubytovanie Ubytovanie Bunky Dolna Strehova sa nachádza v meste Dolná Strehová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Dolná Strehová

Mesto Dolná Strehová sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Dolná Strehová.