Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dolná Strehová

V meste Dolná Strehová (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dolná Strehová

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dolná Strehová

Penzion Malina

8,7

Penzion Malina

Ubytovanie (Penzión) Penzion Malina. Ubytovacie zariadenie Penzion Malina sa nachádza v obci Hronská Dúbrava a ponúka bar, záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Malina sa nachádza v meste Dolná Strehová (Slovensko - Banskobystrický kraj).

SLNIEČKO chatky

1

SLNIEČKO chatky

Ubytovanie SLNIEČKO chatky. Located within 30 km of Ruzin in Dolná Strehová, SLNIEČKO chatky provides accommodation with seating area and flat-screen TV. Ubytovanie SLNIEČKO chatky sa nachádza v meste Dolná Strehová (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Katarina

Apartmán Katarina

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Katarina. Ubytovanie Apartmán Katarina sa nachádza v Banskej Štiavnici, 1,2 km od Nového zámku Banská Štiavnica a 1,2 km od Starého zámku Banská Štiavnica. Ubytovanie Apartmán Katarina sa nachádza v meste Dolná Strehová (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chatka Miška Dolná Strehová

Chatka Miška Dolná Strehová

Ubytovanie (Kemping) Chatka Miška Dolná Strehová. Chatka Miška Dolná Strehová sa nachádza 31 km od obce Dačov Lom a okrem ubytovania ponúka reštauráciu, sezónny vonkajší bazén, bar a tenisový kurt. Ubytovanie Chatka Miška Dolná Strehová sa nachádza v meste Dolná Strehová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Kemping Chatka Miška Dolná Strehová nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie Bunky Dolna Strehova

Ubytovanie Bunky Dolna Strehova

Ubytovanie (Kemping) Ubytovanie Bunky Dolna Strehova. Set in Dolná Strehová, Ubytovanie Bunky Dolna Strehova offers free WiFi, and guests can enjoy a bar and a terrace. Ubytovanie Ubytovanie Bunky Dolna Strehova sa nachádza v meste Dolná Strehová (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie v meste Dolná Strehová

Mesto Dolná Strehová sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Dolná Strehová.