Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dölsach

V meste Dölsach (Rakúsko) máme celkom 15 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dölsach

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dölsach

Fricks Appartement

9,8

Fricks Appartement

Ubytovanie (Apartmány) Fricks Appartement. Featuring a large terrace, flat-screen TV and free WiFi connection, Fricks Appartement offers its elegantly decorated accommodation 2 km from the 27-hole... Ubytovanie Fricks Appartement sa nachádza v meste Dölsach 231 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dolomitenblick

9,5

Dolomitenblick

Ubytovanie (Apartmán) Dolomitenblick. Boasting impressive views of the Lienz Dolomites, Dolomitenblick is located in Dölsach, 2 km from Aguntum and 6 km from Lienz. Ubytovanie Dolomitenblick sa nachádza v meste Gödnach 64 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marinelli Naturholz Apartement

9,4

Marinelli Naturholz Apartement

Ubytovanie (Apartmán) Marinelli Naturholz Apartement. Located in Dölsach, just 3 km from Aguntum, Marinelli Naturholz Apartement provides accommodation with a restaurant, free bikes, a garden and free WiFi. Ubytovanie Marinelli Naturholz Apartement sa nachádza v meste Bahnhofstraße 78 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Monika

9,4

Haus Monika

Ubytovanie (Apartmán) Haus Monika. Boasting garden views, Haus Monika features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.7 km from Aguntum. Ubytovanie Haus Monika sa nachádza v meste Haus Monika (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lothse Shar

9,4

Apartment Lothse Shar

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lothse Shar. Boasting a garden and a terrace, Apartment Lothse Shar provides accommodation in Dölsach with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Lothse Shar sa nachádza v meste Göriach 38 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tirolerhof Dölsach

9,3

Tirolerhof Dölsach

Ubytovanie (Hostinec) Tirolerhof Dölsach. Located in Dölsach, 1.6 km from Aguntum, Tirolerhof Dölsach provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a terrace. Ubytovanie Tirolerhof Dölsach sa nachádza v meste Dölsach 8 8 (Rakúsko - Tirolsko).

Schusterhof-Pondorfer

9,2

Schusterhof-Pondorfer

Ubytovanie (Farma) Schusterhof-Pondorfer. Ubytovacie zariadenie Schusterhof-Pondorfer sa nachádza v obci Dölsach a ponúka krásny výhľad na pohorie Lienzské Dolomity, domáce výrobky a veľkú záhradu... Ubytovanie Schusterhof-Pondorfer sa nachádza v meste Dölsach 27 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Wallensteiner

9,2

Apartment Wallensteiner

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Wallensteiner. Set in Dölsach, just 1.6 km from Aguntum, Apartment Wallensteiner offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartment Wallensteiner sa nachádza v meste dölsach 14 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Zwischenberger

8,9

Haus Zwischenberger

Ubytovanie (Hostinec) Haus Zwischenberger. Located 500 metres from the centre of Dölsach on the edge of a forest, Haus Zwischenberger provides rooms with views of the Lienzer Mountains and breakfast... Ubytovanie Haus Zwischenberger sa nachádza v meste Gödnach 3 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Zojer, Dölsach 17

Haus Zojer, Dölsach 17

Ubytovanie (Apartmán) Haus Zojer, Dölsach 17. Located in Dölsach, just 1.5 km from Aguntum, Haus Zojer, Dölsach 17 provides accommodation with a restaurant, a bar, a garden and free WiFi. Ubytovanie Haus Zojer, Dölsach 17 sa nachádza v meste 17 Dölsach (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Dölsach

Mesto Dölsach sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 15 hotelov a ubytovanie v meste Dölsach.