Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Domaszék

V meste Domaszék (Maďarsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Domaszék

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Domaszék

Bivaly Tanya

9,7

Bivaly Tanya

Ubytovanie (Vila) Bivaly Tanya. Bivaly Tanya is set in Domaszék and offers a seasonal outdoor swimming pool and barbecue facilities. Ubytovanie Bivaly Tanya sa nachádza v meste Domaszék (Maďarsko - Csongrád).

Farm house

9,4

Farm house

Ubytovanie (Apartmány) Farm house. Situated in Domaszék, 33 km from Palić, Farm house features a garden and free WiFi. The apartment provides a terrace. Ubytovanie Farm house sa nachádza v meste Domaszék (Maďarsko - Csongrád).

Magdi Vendégház

9

Magdi Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Magdi Vendégház. Magdi Vendégház is located in Domaszék and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Magdi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád).

Aranyeső Vendégház

7,8

Aranyeső Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Aranyeső Vendégház. Offering free WiFi in all areas and free parking on site, Aranyeső Vendégház is located in Domaszék, within 12 km from Szeged. Ubytovanie Aranyeső Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád).

Ubytovanie v meste Domaszék

Mesto Domaszék sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Domaszék.