Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Domaszék

V meste Domaszék (Maďarsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Domaszék

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Domaszék

Farm house

9,4

Farm house

Ubytovanie (Apartmány) Farm house. Situated in Domaszék, 33 km from Palić, Farm house features a garden and free WiFi. The apartment provides a terrace. Ubytovanie Farm house sa nachádza v meste Domaszék (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Magdi Vendégház

9

Magdi Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Magdi Vendégház. Magdi Vendégház is located in Domaszék and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Magdi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aranyeső Vendégház

7,8

Aranyeső Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Aranyeső Vendégház. Offering free WiFi in all areas and free parking on site, Aranyeső Vendégház is located in Domaszék, within 12 km from Szeged. Ubytovanie Aranyeső Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Domaszék

Mesto Domaszék sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Domaszék.