Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Donja Bedekovčina

V meste Donja Bedekovčina (Chorvátsko) máme celkom 0 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Krapina-Zagorje County

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Krapina-Zagorje County

Kuća za odmor Mila

10

Kuća za odmor Mila

Ubytovanie (Apartmán) Kuća za odmor Mila. Situated in Tuheljske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, Kuća za odmor Mila has a patio and lake views. Ubytovanie Kuća za odmor Mila sa nachádza v meste Tuheljske Toplice (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AQUA - TUHELJ - LAND

10

AQUA - TUHELJ - LAND

Ubytovanie (Apartmán) AQUA - TUHELJ - LAND. Set in Tuheljske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, AQUA - TUHELJ - LAND features a garden. Ubytovanie AQUA - TUHELJ - LAND sa nachádza v meste Tuheljske Toplice (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Puhek breg

10

Puhek breg

Ubytovanie (Vila) Puhek breg. Puhek breg is situated in Krapina. It provides free WiFi and a garden. The villa also includes 1 bathroom. The villa offers a terrace. Ubytovanie Puhek breg sa nachádza v meste Krapina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Relax House Lara

10

Relax House Lara

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Relax House Lara. Set in Krapinske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, Relax House Lara has a balcony and garden views. Ubytovanie Relax House Lara sa nachádza v meste Krapinske Toplice (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AQUA-TUHELJ- SKY

10

AQUA-TUHELJ- SKY

Ubytovanie (Apartmán) AQUA-TUHELJ- SKY. AQUA-TUHELJ- SKY is set in Tuheljske Toplice and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie AQUA-TUHELJ- SKY sa nachádza v meste Tuheljske Toplice (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

STUDIO APARTMAN HIŽICA

10

STUDIO APARTMAN HIŽICA

Ubytovanie (Apartmán) STUDIO APARTMAN HIŽICA. Set in Klanjec in the Krapina-Zagorje County region, STUDIO APARTMAN HIŽICA features a patio and garden views. Ubytovanie STUDIO APARTMAN HIŽICA sa nachádza v meste Klanjec (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća Viola, traditional wooden house in Tuhelj

10

Kuća Viola, traditional wooden house in Tuhelj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća Viola, traditional wooden house in Tuhelj. Kuća Viola, traditional wooden house in Tuhelj is set in Tuhelj and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Kuća Viola, traditional wooden house in Tuhelj sa nachádza v meste Tuhelj (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman Kayersperg

10

Studio apartman Kayersperg

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Kayersperg. Situated in Klanjec in the Krapina-Zagorje County region, Studio apartman Kayersperg features a balcony and garden views. Ubytovanie Studio apartman Kayersperg sa nachádza v meste Klanjec (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lorena

10

Villa Lorena

Ubytovanie (Vidiecky dom) Villa Lorena. Set in Krapinske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, Villa Lorena is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Villa Lorena sa nachádza v meste Krapinske Toplice (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Cherry

10

Vila Cherry

Ubytovanie (Vila) Vila Cherry. Vila Cherry is located in Tuheljske Toplice and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Vila Cherry sa nachádza v meste Tuheljske Toplice (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bakina kućica

10

Bakina kućica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bakina kućica. Bakina kućica is set in Tuheljske Toplice and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Bakina kućica sa nachádza v meste Veliko Trgovišće (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County).

Jakop Hof

10

Jakop Hof

Ubytovanie (Vidiecky dom) Jakop Hof. Boasting free bikes, a bar, and a garden, Jakop Hof features accommodation in Krapinske Toplice with free WiFi and garden views. Ubytovanie Jakop Hof sa nachádza v meste Krapinske Toplice (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Petra i Tea

9,9

Apartmani Petra i Tea

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Petra i Tea. Situated in Krapina, 11 km from Krapinske Toplice, Apartmani Petra i Tea features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Petra i Tea sa nachádza v meste Krapina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuca za odmor Kuslec

9,9

Kuca za odmor Kuslec

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuca za odmor Kuslec. Set in Desinić, Kuca za odmor Kuslec offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytovanie Kuca za odmor Kuslec sa nachádza v meste Desinić (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kaj-Lux

9,9

Kaj-Lux

Ubytovanie (Apartmán) Kaj-Lux. Located in Tuheljske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, Kaj-Lux has a patio and pool views. Ubytovanie Kaj-Lux sa nachádza v meste Tuhelj (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nice home in Sveti Kriz Zacretje w/ WiFi and 1 Bedrooms

9,9

Nice home in Sveti Kriz Zacretje w/ WiFi and 1 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nice home in Sveti Kriz Zacretje w/ WiFi and 1 Bedrooms. Nice home in Sveti Kriz Zacretje w/ WiFi and 1 Bedrooms is set in Sveti Križ Začretje. Ubytovanie Nice home in Sveti Kriz Zacretje w/ WiFi and 1 Bedrooms sa nachádza v meste Sveti Križ Začretje (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman 2

9,9

Apartman 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 2. Apartman 2 is situated in Krapina and offers a bar and a terrace. Ubytovanie Apartman 2 sa nachádza v meste Krapina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MiaMea Apartment

9,9

MiaMea Apartment

Ubytovanie (Apartmán) MiaMea Apartment. MiaMea Apartment is set in Tuheljske Toplice and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie MiaMea Apartment sa nachádza v meste Tuheljske Toplice (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Strsoglavec

9,9

Apartmani Strsoglavec

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Strsoglavec. Situated 300 metres from Aquae Vivae Thermal Spa, Apartmani Strsoglavec offers a garden, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Strsoglavec sa nachádza v meste Krapinske Toplice (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Accommodation Kolar City center Zabok

9,9

Accommodation Kolar City center Zabok

Ubytovanie (Penzión) Accommodation Kolar City center Zabok. Apartment Kolar A1 City center Zabok, (A2-3 km) is located in Zabok and offers a terrace. The property features garden views. Ubytovanie Accommodation Kolar City center Zabok sa nachádza v meste Zabok (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Dada

9,9

Apartman Dada

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Dada. Located in Krapinske Toplice, 400 metres from Aquae Vivae Thermal Spa, Apartman Dada provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartman Dada sa nachádza v meste Krapinske Toplice (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Botanica

9,9

Villa Botanica

Ubytovanie (Vila) Villa Botanica. Set in Mirkovec in the Krapina-Zagorje County region, Villa Botanica has a balcony and city views. Ubytovanie Villa Botanica sa nachádza v meste Mirkovec (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Potocki

9,8

Apartman Potocki

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Potocki. Apartman Potocki is located in Krapina and offers a bar and a terrace. Ubytovanie Apartman Potocki sa nachádza v meste Krapina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Ema

9,8

Vila Ema

Ubytovanie (Vila) Vila Ema. Set in Krapinske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, Vila Ema features a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 4. Ubytovanie Vila Ema sa nachádza v meste Krapinske Toplice (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Posavec

9,8

Kuća za odmor Posavec

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Posavec. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Kuća za odmor Posavec is located in Stubicke Toplice. Ubytovanie Kuća za odmor Posavec sa nachádza v meste Stubicke Toplice (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Pri Brozu

9,8

Kuća za odmor Pri Brozu

Ubytovanie (Apartmán) Kuća za odmor Pri Brozu. Kuća za odmor Pri Brozu is situated in Kumrovec and offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Kuća za odmor Pri Brozu sa nachádza v meste Kumrovec (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hygge Hill

9,8

Hygge Hill

Ubytovanie (Vila) Hygge Hill. Set in Krapinske Toplice, within 2.4 km of Aquae Vivae Thermal Spa, Hygge Hill offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytovanie Hygge Hill sa nachádza v meste Krapinske Toplice (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 178 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Tanja

9,8

Apartman Tanja

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Tanja. Situated in Krapinske Toplice, within 700 metres of Aquae Vivae Thermal Spa, Apartman Tanja offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a... Ubytovanie Apartman Tanja sa nachádza v meste Krapinske Toplice (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Villa Ema

9,8

Apartment Villa Ema

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Villa Ema. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Krapinske Toplice a ponúka terasu, záhradu s grilom a slnečnú terasu. Ubytovanie Apartment Villa Ema sa nachádza v meste Krapinske Toplice (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vendi

9,8

Apartment Vendi

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vendi. Situated in Krapinske Toplice, 400 metres from Aquae Vivae Thermal Spa, Apartment Vendi features air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytovanie Apartment Vendi sa nachádza v meste Krapinske Toplice (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Izvor - Tuheljske Toplice

9,8

Apartmani Izvor - Tuheljske Toplice

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Izvor - Tuheljske Toplice. Situated in Tuheljske Toplice, 28 km from Podčetrtek, Apartmani Izvor - Tuheljske Toplice features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Izvor - Tuheljske Toplice sa nachádza v meste Tuheljske Toplice (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Fančita

9,8

Holiday Home Fančita

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Fančita. Situated in Tuheljske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, Holiday Home Fančita features a balcony and mountain views. Ubytovanie Holiday Home Fančita sa nachádza v meste Tuheljske Toplice (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Drvena Hižica

9,8

Drvena Hižica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drvena Hižica. Drvena Hižica is located in Tuheljske Toplice and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Drvena Hižica sa nachádza v meste Tuheljske Toplice (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Green House

9,8

Green House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Green House. Green House is set in Škarićevo and offers a restaurant, free bikes and a shared lounge. Ubytovanie Green House sa nachádza v meste Škarićevo (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Iris

9,8

Iris

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Iris. Set in Tuhelj in the Krapina-Zagorje County region, Iris has a patio and mountain views. Ubytovanie Iris sa nachádza v meste Tuhelj (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Karla

9,8

Apartments Karla

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Karla. Located in Tuheljske Toplice, 27 km from Podčetrtek, Apartments Karla provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Karla sa nachádza v meste Tuheljske Toplice (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Tuheljske

9,8

Apartmani Tuheljske

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Tuheljske. Located in Tuheljske Toplice, 27 km from Podčetrtek, Apartmani Tuheljske provides free bikes and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Tuheljske sa nachádza v meste Tuheljske Toplice (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Bella Vista

9,7

Apartman Bella Vista

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Bella Vista. Situated in Stubicke Toplice in the Krapina-Zagorje County region, Apartman Bella Vista features a patio and garden views. Ubytovanie Apartman Bella Vista sa nachádza v meste Stubicke Toplice (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County).

Lodge Green paradise

9,7

Lodge Green paradise

Ubytovanie (Apartmány) Lodge Green paradise. Situated in Klanjec, 35 km from Rogaška Slatina, Lodge Green paradise features free bikes and free WiFi. Ubytovanie Lodge Green paradise sa nachádza v meste Klanjec (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County).

Kod Basaričeka

9,7

Kod Basaričeka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kod Basaričeka. Kod Basaričeka is set in Donja Stubica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Kod Basaričeka sa nachádza v meste Donja Stubica (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Žabina hiža

9,7

Kuća za odmor Žabina hiža

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Žabina hiža. Set in Donja Stubica in the Krapina-Zagorje County region, Kuća za odmor Žabina hiža features a patio and garden views. Ubytovanie Kuća za odmor Žabina hiža sa nachádza v meste Donja Stubica (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Emotion - Tuhelj

9,7

Holiday Home Emotion - Tuhelj

Ubytovanie (Vila) Holiday Home Emotion - Tuhelj. Situated in Veliko Trgovišće in the Krapina-Zagorje County region, Holiday Home Emotion - Tuhelj features a patio and garden views. Ubytovanie Holiday Home Emotion - Tuhelj sa nachádza v meste Veliko Trgovišće (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Pustodol

9,7

Holiday home Pustodol

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Pustodol. Situated in Donja Stubica in the Krapina-Zagorje County region, Holiday home Pustodol has a balcony and garden views. Ubytovanie Holiday home Pustodol sa nachádza v meste Donja Stubica (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Polanščak

9,7

Apartmani Polanščak

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Polanščak. Situated less than 1 km from Aquae Vivae Thermal Spa, Apartmani Polanščak offers accommodation and free WiFi in Krapinske Toplice. Ubytovanie Apartmani Polanščak sa nachádza v meste Krapinske Toplice (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CVETKOVA HIŽA

9,7

CVETKOVA HIŽA

Ubytovanie (Vila) CVETKOVA HIŽA. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, CVETKOVA HIŽA is set in Tuheljske Toplice. Ubytovanie CVETKOVA HIŽA sa nachádza v meste Tuheljske Toplice (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMANI KSENIJA

9,7

APARTMANI KSENIJA

Ubytovanie (Apartmány) APARTMANI KSENIJA. Set in Krapinske Toplice in the Krapina-Zagorje County region with Aquae Vivae Thermal Spa nearby, APARTMANI KSENIJA offers accommodation with free private... Ubytovanie APARTMANI KSENIJA sa nachádza v meste Krapinske Toplice (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Bolfan Vinski Vrh

9,7

Rooms Bolfan Vinski Vrh

Ubytovanie (Farma) Rooms Bolfan Vinski Vrh. Bolfan Vinski Vrh is set in Hraščina, 1.2 km from the city centre. The property offers a large garden with barbecue facilities. Ubytovanie Rooms Bolfan Vinski Vrh sa nachádza v meste Hrašćina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rural House Nendl

9,7

Rural House Nendl

Ubytovanie (Apartmány) Rural House Nendl. Located in Stubička Slatina, 46 km from Rogaška Slatina, Rural House Nendl provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Rural House Nendl sa nachádza v meste Stubička Slatina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Medek- studio apartman

9,7

Medek- studio apartman

Ubytovanie (Apartmán) Medek- studio apartman. Apartmán Medek sa nachádza 1 km od centra obce Krapinske Toplice a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Medek- studio apartman sa nachádza v meste Krapinske Toplice (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAN SAUNA "NINO"

9,7

APARTMAN SAUNA "NINO"

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN SAUNA "NINO". APARTMAN SAUNA "NINO" is located in Gornje Jesenje and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie APARTMAN SAUNA "NINO" sa nachádza v meste Gornje Jesenje (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Lavanda

9,7

Apartman Lavanda

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lavanda. Situated in Krapina in the Krapina-Zagorje County region, Apartman Lavanda has a balcony and city views. Ubytovanie Apartman Lavanda sa nachádza v meste Krapina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)