Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Donje Rašćane

V meste Donje Rašćane (Chorvátsko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Donje Rašćane

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Donje Rašćane

Holiday Home Godinj

9,7

Holiday Home Godinj

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Holiday Home Godinj. Dovolenkový dom Godinj sa nachádza v obci Donje Rašćane. Ponúka priestor na posedenie, TV s plochou obrazovkou a bezplatné WiFi pripojenie na internet. Ubytovanie Holiday Home Godinj sa nachádza v meste Donje Rašćane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Holiday home Danica

Holiday home Danica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Danica. This holiday home has a garden. The holiday home consists of 3 bathrooms and a living room. Holiday home Danica offers a terrace. Ubytovanie Holiday home Danica sa nachádza v meste Donje Rašćane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Stipe - with pool

Villa Stipe - with pool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Stipe - with pool. Situated in Vodenjak in the Split-Dalmatia County region, Villa Stipe - with pool features a balcony. Ubytovanie Villa Stipe - with pool sa nachádza v meste Donje Rašćane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Dvori Stipanovi with heated pool

Dvori Stipanovi with heated pool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dvori Stipanovi with heated pool. This holiday home also has free WiFi. Dvori Stipanovi with heated pool offers a terrace. Međugorje is 41 km from the holiday home. Ubytovanie Dvori Stipanovi with heated pool sa nachádza v meste Donje Rašćane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Ubytovanie v meste Donje Rašćane

Mesto Donje Rašćane sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Donje Rašćane.