Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dračevac Ninski

V meste Dračevac Ninski (Chorvátsko) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dračevac Ninski

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dračevac Ninski

Holiday Home Beriva

9,1

Holiday Home Beriva

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Beriva. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Holiday Home Beriva is located in Dračevac Ninski. Ubytovanie Holiday Home Beriva sa nachádza v meste Dračevac Ninski (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 186 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Zerava Nin

8,3

Villa Zerava Nin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Zerava Nin. Villa Zerava Nin sa nachádza na pláži v obci Dračevac Ninski a k dispozícii tu máte bezplatné Wi-Fi a klimatizáciu. Mesto Pag je vzdialené 45 km. Ubytovanie Villa Zerava Nin sa nachádza v meste Dračevac Ninski (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marina

8

Apartment Marina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marina. Apartmán Marina sa nachádza v letovisku Dračevac Ninski v Zadarskej župe a ponúka terasu. Z ubytovacieho zariadenia sa naskytá výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartment Marina sa nachádza v meste Dračevac Ninski (Chorvátsko - Zadar).

Luxury Villa with Private Sauna in Poljica

Luxury Villa with Private Sauna in Poljica

Ubytovanie (Vila) Luxury Villa with Private Sauna in Poljica. Luxury Villa with Private Sauna in Poljica is situated in Dračevac Ninski and offers a fitness centre and a terrace. Ubytovanie Luxury Villa with Private Sauna in Poljica sa nachádza v meste Dračevac Ninski (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 286 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Miro

Vila Miro

Ubytovanie (Vila) Vila Miro. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Vila Miro is located in Dračevac Ninski. Ubytovanie Vila Miro sa nachádza v meste Dračevac Ninski (Chorvátsko - Zadar).

Villa surrounded by nature

Villa surrounded by nature

Ubytovanie (Vila) Villa surrounded by nature. Set in Dračevac Ninski, Villa surrounded by nature features accommodation with a private pool. Guests have a private balcony. Ubytovanie Villa surrounded by nature sa nachádza v meste Dračevac Ninski (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 218 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Dracevac Ninski

Two-Bedroom Apartment in Dracevac Ninski

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Dracevac Ninski. Two-Bedroom Apartment in Dracevac Ninski is situated in Dračevac Ninski and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Dracevac Ninski sa nachádza v meste Dračevac Ninski (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Green Oasis

Villa Green Oasis

Ubytovanie (Vila) Villa Green Oasis. Situated in Dračevac Ninski, Villa Green Oasis offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Villa Green Oasis sa nachádza v meste Dračevac Ninski (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Descansa

Villa Descansa

Ubytovanie (Vila) Villa Descansa. Located in Dračevac Ninski in the Zadar County region, Villa Descansa has a balcony and pool views. Ubytovanie Villa Descansa sa nachádza v meste Dračevac Ninski (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 235 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Dračevac Ninski

Mesto Dračevac Ninski sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Dračevac Ninski.