Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Drage

V meste Drage (Chorvátsko) máme celkom 185 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Drage

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Drage

BUQEZ ECO RESORT Beach Villa 42

10

BUQEZ ECO RESORT Beach Villa 42

Ubytovanie (Dovolenkový dom) BUQEZ ECO RESORT Beach Villa 42. Situated in Drage, just 3.4 km from Vransko Lake Nature Park, Buqez Beach Villa 42 offers accommodation with a garden and free WiFi. Ubytovanie BUQEZ ECO RESORT Beach Villa 42 sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Anna

10

Anna

Ubytovanie (Vila) Anna. Ubytovanie Anna sa nachádza v meste Drage. Ponúka vonkajší bazén, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Anna sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Mobile Home Palma

10

Mobile Home Palma

Ubytovanie (Dovolenkový park) Mobile Home Palma. With garden views, Mobile Home Palma is set in Drage and has a restaurant, an ATM, bar, garden, barbecue and sun terrace. Ubytovanie Mobile Home Palma sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Home Petar

10

Holiday Home Petar

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Petar. Located in Drage, 600 metres from Kamp Beach and 650 metres from Dolaške Drage Beach, Holiday Home Petar offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytovanie Holiday Home Petar sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

MiaBella Resort

10

MiaBella Resort

Ubytovanie (Apartmány) MiaBella Resort. Set in Drage in the Zadar County region and Dolaške Drage Beach reachable within 450 metres, MiaBella Resort offers accommodation with free WiFi, a... Ubytovanie MiaBella Resort sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Nada

10

Apartments Nada

Ubytovanie (Penzión) Apartments Nada. Set in Drage, within 100 metres of Dolaške Drage Beach and less than 1 km of Porat Beach, Apartments Nada offers accommodation with a garden and free WiFi... Ubytovanie Apartments Nada sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Relax Mobile house

9,9

Relax Mobile house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Relax Mobile house. Located in Drage, a few steps from Kamp Beach and 1. Ubytovanie Relax Mobile house sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Jadranska tur.cesta II

9,9

Apartment Jadranska tur.cesta II

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jadranska tur.cesta II. Apartmán Jadranska tur.cesta II sa nachádza v meste Drage, 1 km od prírodného parku Vranské jazero. Ubytovanie Apartment Jadranska tur.cesta II sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Kiara

9,9

Apartmani Kiara

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Kiara. Apartmani Kiara sa nachádzajú v meste Drage a ponúkajú ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Apartmani Kiara sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Dolce Vita

9,9

Dolce Vita

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dolce Vita. Situated in Drage, Dolce Vita features accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Dolce Vita sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Dalibor

9,9

Apartman Dalibor

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Dalibor. Set in Drage, Apartment Ana is a self sustainable, solar-powered property offering free WiFi and basic electrical powered facilities. Ubytovanie Apartman Dalibor sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Vitamin SEA mobile house

9,8

Vitamin SEA mobile house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vitamin SEA mobile house. Located in Drage, 100 metres from Kamp Beach and 1.4 km from Dolaške Drage Beach, Vitamin SEA mobile house offers a terrace and air conditioning. Ubytovanie Vitamin SEA mobile house sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Marine

9,8

Apartment Marine

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marine. Ubytovanie Apartment Marine sa nachádza pri pláži v letovisku Drage, 1,1 km od pláže Kamp a pláže Porat a 100 metrov od pláže Punta Radman. Ubytovanie Apartment Marine sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Tila

9,8

Apartments Tila

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tila. Apartmány Tila s možnosťou vlastného stravovania sa nachádzajú v obci Drage. Ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Tila sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Villa Antonio

9,8

Villa Antonio

Ubytovanie (Apartmány) Villa Antonio. Villa Antonio sa nachádza 2 km od centra mesta Pakoštane a 250 metrov od kamienkovej pláže. Ubytovanie Villa Antonio sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Mobile home Luna

9,8

Mobile home Luna

Ubytovanie (Apartmán) Mobile home Luna. Mobile home Luna is a beachfront property located in Drage, 1.4 km from Dolaške Drage Beach and 2.4 km from Porat Beach. Ubytovanie Mobile home Luna sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Branko

9,8

Apartment Branko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Branko. Situated in Drage, 150 metres from Dolaške Drage Beach, Apartment Branko features accommodation with free bikes, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytovanie Apartment Branko sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Robinson Crusoe

9,7

Robinson Crusoe

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Robinson Crusoe. Ubytovacie zariadenie Robinson Crusoe s balkónom sa nachádza v letovisku Drage, v zadarskej župe. Ubytovanie Robinson Crusoe sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Sea's the Day Villa

9,7

Sea's the Day Villa

Ubytovanie (Vila) Sea's the Day Villa. Located in Drage, just 100 metres from Dolaške Drage Beach, Sea's the Day Villa provides beachfront accommodation with a fitness centre, a bar, a garden... Ubytovanie Sea's the Day Villa sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Mustač

9,7

Apartments Mustač

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mustač. Ubytovacie zariadenie Apartments Mustač sa nachádza v meste Drage v Zadarskej župe, 150 metrov od pláže Dolaške Drage. Ubytovanie Apartments Mustač sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Bilandžić Drage

9,7

Apartman Bilandžić Drage

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Bilandžić Drage. Set in Drage, 100 metres from Dolaške Drage Beach and 1.1 km from Porat Beach, Apartman Bilandžić Drage offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartman Bilandžić Drage sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Vila Marija-Roza

9,7

Vila Marija-Roza

Ubytovanie (Apartmány) Vila Marija-Roza. Vila Marija-Roza sa pýši ideálnou polohou len 35 metrov od mora a iba pár krokov od dlhej promenády. Ubytovanie Vila Marija-Roza sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Mobile house RMAN

9,7

Mobile house RMAN

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Mobile house RMAN. Dovolenkový dom Mobile house RMAN sa nachádza v obci Drage, 2,9 km od prírodného parku Vranské jazero a ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi,... Ubytovanie Mobile house RMAN sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Derdic

9,7

Apartmani Derdic

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Derdic. Apartmani Derdic features sea views, free WiFi and free private parking, set in Drage, 150 metres from Dolaške Drage Beach. Ubytovanie Apartmani Derdic sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Carpe Diem

9,6

Carpe Diem

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Carpe Diem. Mobilný dom Carpe Diem sa nachádza na pobreží v obci Drage. Ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi, výhľad na more a terasu s grilom. Ubytovanie Carpe Diem sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Lea Apartments

9,5

Lea Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Lea Apartments. Apartmány Lea sa nachádzajú v letovisku Drage, 36 km od Zadaru. Ponúkajú gril a výhľad na more. Mesto Šibenik je vzdialené 32 km. Ubytovanie Lea Apartments sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Camp Panorama with pool

9,5

Camp Panorama with pool

Ubytovanie (Kemping) Camp Panorama with pool. Ubytovacie zariadenie Camp Panorama with pool sa nachádza v letovisku Drage, 2,6 km od prírodného parku Vransko jazero. Ubytovanie Camp Panorama with pool sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Dokoza

9,5

Apartmani Dokoza

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Dokoza. Situated in Drage in the Zadar County region and Porat Beach reachable within 600 metres, Apartmani Dokoza features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartmani Dokoza sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Mara

9,5

Apartments Mara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mara. Ubytovanie Apartments Mara sa nachádza necelý 1 km od prírodného parku Vranské jazero. Ubytovanie Apartments Mara sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Sestrice

9,4

Sestrice

Ubytovanie (Apartmány) Sestrice. Set in Drage in the Zadar County region and Vransko Lake Nature Park reachable within 2. Ubytovanie Sestrice sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Vrgada

9,4

Apartments Vrgada

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vrgada. Set in Drage in the Zadar County region and Dolaške Drage Beach reachable within 150 metres, Apartments Vrgada offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartments Vrgada sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Apartments & Rooms Marela

9,4

Apartments & Rooms Marela

Ubytovanie (Penzión) Apartments & Rooms Marela. Apartments & Rooms Marela sa nachádzajú v meste Drage a ponúkajú 3-hviezdičkové ubytovanie s vlastným balkónom. Ubytovanie Apartments & Rooms Marela sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Davor

9,4

Apartments Davor

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Davor. Ubytovanie Apartments Davor sa nachádza v letovisku Drage. Ponúka bezplatné Wi-Fi a záhradu s grilom. Hostia sa môžu potešiť výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartments Davor sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Sea View Šarić

9,4

Apartment Sea View Šarić

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sea View Šarić. Apartmán Šarić sa nachádza v obci Drage a ponúka ubytovanie s TV s plochou obrazovkou a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Sea View Šarić sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Oleandra Apartments

9,4

Oleandra Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Oleandra Apartments. Ubytovacie zariadenie Oleandra Apartments sa nachádza v obci Drage, 1,2 km od Prírodného parku Vransko Jezero a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a... Ubytovanie Oleandra Apartments sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Apartments T&C

9,4

Apartments T&C

Ubytovanie (Apartmány) Apartments T&C. Apartmány T&C sa nachádzajú v Drage, 2,4 km od prírodného parku Vransko Lake. Ponúkajú ubytovanie s prístupom do záhrady s vonkajším bazénom. Ubytovanie Apartments T&C sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Marina House

9,4

Marina House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Marina House. Marina House je dovolenkový dom, ktorý sa nachádza v meste Drage, 37 km od Zadaru a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte, aj... Ubytovanie Marina House sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Lela 534

9,3

Apartments Lela 534

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lela 534. Set in Drage in the Zadar County region, with Porat Beach and Dolaške Drage Beach nearby, Apartments Lela 534 offers accommodation with free private... Ubytovanie Apartments Lela 534 sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

The Sea Cottage Apartments

9,3

The Sea Cottage Apartments

Ubytovanie (Apartmány) The Sea Cottage Apartments. Apartmány The Sea Cottage sa nachádzajú v mestečku Drage v Zadarskom regióne, 37 km od mesta Zadar a 32 km od mesta Šibenik. Ponúkajú gril a výhľad na... Ubytovanie The Sea Cottage Apartments sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Meni

9,3

Apartments Meni

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Meni. Apartmány Meni s možnosťou vlastného stravovania sa nachádzajú v obci Drage. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Meni sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Buqez Resort Villa 46

9,3

Buqez Resort Villa 46

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Buqez Resort Villa 46. The beach house is made of solid larch and white spruce wood. It is part of BUQEZ ECO RESORT and is available to you all year round. Ubytovanie Buqez Resort Villa 46 sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Mobile home - Sueno de la Luna

9,2

Mobile home - Sueno de la Luna

Ubytovanie (Dovolenkový park) Mobile home - Sueno de la Luna. Offering garden views, Mobile home - Sueno de la Luna in Drage offers accommodation, a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre, a... Ubytovanie Mobile home - Sueno de la Luna sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Villa Adria

9,2

Villa Adria

Ubytovanie (Apartmán) Villa Adria. Vila Adria sa nachádza v letovisku Drage, 35 km od mesta Zadar. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko. Ubytovanie Villa Adria sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Mobile Home Amélie

9,2

Mobile Home Amélie

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mobile Home Amélie. Located in Drage, just 100 metres from Oaza Mira Beach, Mobile Home Amélie provides beachfront accommodation with a restaurant, a seasonal outdoor swimming... Ubytovanie Mobile Home Amélie sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Mobile Home Viva

9,2

Mobile Home Viva

Ubytovanie (Kemping) Mobile Home Viva. Mobile Home Viva features sea views, free WiFi and free private parking, located in Drage, 50 metres from Kamp Beach. Ubytovanie Mobile Home Viva sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

BUQEZ ECO RESORT

9,2

BUQEZ ECO RESORT

Ubytovanie (Dovolenkové domy) BUQEZ ECO RESORT. Ubytovanie BUQEZ ECO RESORT sa nachádza 200 metrov od pláže Kamp a ponúka záhradu, súkromnú pláž a klimatizované ubytovanie s patiom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie BUQEZ ECO RESORT sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Buki

9,1

Apartments Buki

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Buki. Ubytovanie Apartments Buki sa nachádza v letovisku Drage, 2,7 km od prírodného parku Vransko jezero. Ubytovanie Apartments Buki sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

BDM apartment

9,1

BDM apartment

Ubytovanie (Apartmán) BDM apartment. BDM apartment features a patio and is situated in Drage, within just less than 1 km of Porat Beach and a 15-minute walk of Torovi Beach. Ubytovanie BDM apartment sa nachádza v meste Drage (Chorvátsko - Zadar).

Ubytovanie v meste Drage

Mesto Drage sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 185 hotelov a ubytovanie v meste Drage.