Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Drašnice

V meste Drašnice (Chorvátsko) máme celkom 114 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Drašnice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Drašnice

Apartman Toni

10

Apartman Toni

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Toni. Situated in Drasnice, 23 km from Baška Voda, Apartman Toni features a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartman Toni sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Studio Drasnice 2581a

9,9

Studio Drasnice 2581a

Ubytovanie (Apartmán) Studio Drasnice 2581a. Offering sea views, Studio Drasnice 2581a is an accommodation located in Drasnice, 50 metres from Vodice Beach and 100 metres from Rat Beach. Ubytovanie Studio Drasnice 2581a sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Nika

9,9

Villa Nika

Ubytovanie (Apartmány) Villa Nika. Villa Nika s výhľadom na more, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v letovisku Drašnice 70 metrov od... Ubytovanie Villa Nika sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Milena

9,9

Apartment Milena

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Milena. Apartmán Milena ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v obci Drašnice, 46 km od Medžugoria a 11 km od letoviska Makarská. Ubytovanie Apartment Milena sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Holiday home Ika

9,8

Holiday home Ika

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Ika. Ubytovacie zariadenie Holiday home Ika sa nachádza v letovisku Drašnice, 60 metrov od pláže Izbitac a 200 metrov od pláže Soline. Ubytovanie Holiday home Ika sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani Gabriela

9,8

Apartmani Gabriela

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Gabriela. Apartmány Gabriela sa nachádzajú iba 200 metrov od pláže na malebnej Makarskej riviére. Ubytovanie Apartmani Gabriela sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Sol - 5m from the sea

9,8

Apartment Sol - 5m from the sea

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sol - 5m from the sea. Apartment Sol - 5m from the sea is a beachfront property situated in Drasnice, 50 metres from Vodice Beach and 250 metres from Rat Beach. Ubytovanie Apartment Sol - 5m from the sea sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Iris

9,8

Apartment Iris

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Iris. Situated in Drasnice, a few steps from Izbitac Beach and 200 metres from Soline Beach, Apartment Iris features air-conditioned accommodation with a terrace... Ubytovanie Apartment Iris sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Vila Mila Mare

9,8

Vila Mila Mare

Ubytovanie (Apartmány) Vila Mila Mare. Ubytovanie Vila Mila Mare sa nachádza 50 metrov od pláže Drašnice – East Area. Ponúka balkón, sezónny vonkajší bazén a záhradu. Ubytovanie Vila Mila Mare sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Amaizing View

9,7

Amaizing View

Ubytovanie (Apartmán) Amaizing View. Featuring sea views, Amaizing View provides accommodation with a terrace and a kettle, around 100 metres from Izbitac Beach. Ubytovanie Amaizing View sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Veronika

9,7

Apartments Veronika

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Veronika. Apartmány Veronika sa nachádzajú v obci Drasnice, 23 km od mesta Baška Voda. Ponúkajú terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Veronika sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Talija

9,7

Apartments Talija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Talija. Ubytovacie zariadenie Apartments Talija sa nachádza v obci Drasnice, 100 metrov od pláže Soline. Ubytovanie Apartments Talija sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Lianto

9,7

Apartments Lianto

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lianto. Apartmány Lianto sa nachádzajú na pokojnom mieste v meste Drašnice na Makarskej riviére, len 300 metrov od kamienkovej pláže Soline. Ubytovanie Apartments Lianto sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Croatia Art

9,6

Apartment Croatia Art

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Croatia Art. Apartmán s vlastným stravovaním Croatia Art sa nachádza v obci Drašnice a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartment Croatia Art sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Studio Apartman Papić

9,6

Studio Apartman Papić

Ubytovanie (Apartmány) Studio Apartman Papić. Studio Apartman Papić s výhľadom na more, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a neplateným súkromným parkoviskom sa nachádza v obci Drašnice, len pár... Ubytovanie Studio Apartman Papić sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Drasnice 24

9,6

Apartment Drasnice 24

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Drasnice 24. Apartment Drasnice 24 is located in Drasnice. The air-conditioned accommodation is 15 km from Makarska. Ubytovanie Apartment Drasnice 24 sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Leon

9,6

Apartment Leon

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Leon. Ubytovanie Apartment Leon sa nachádza v obci Drašnice, pár krokov od pláží Soline a Vodice. Ubytovanie Apartment Leon sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani Jereb

9,5

Apartmani Jereb

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Jereb. Ubytovacie zariadenie Apartmani Jereb sa nachádza v obci Drašnice, len pár krokov od pláže Vodice. Ubytovanie Apartmani Jereb sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Linda

9,5

Apartments Linda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Linda. Ubytovanie Apartments Linda sa nachádza v obci Drašnice v Splitsko-dalmátskej župe, neďaleko pláží Soline a Izbitac. Ponúka neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Linda sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Juraj

9,5

Apartments Juraj

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Juraj. Apartmány Juraj sa nachádzajú v obci Drašnice, len pár krokov od pláže Izbitac a ponúkajú ubytovanie pri pláži, reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné... Ubytovanie Apartments Juraj sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Tila

9,5

Apartments Tila

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tila. Located in a quiet area of Drašnice, just 40 metres from the sea and 100 metres from the beach. Ubytovanie Apartments Tila sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Leonarda

9,4

Leonarda

Ubytovanie (Apartmán) Leonarda. Apartmán Leonarda sa nachádza v obci Drašnice, len 100 metrov od pláže Soline a ponúka ubytovanie pri pláži so záhradou, grilom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Leonarda sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartman 2

9,4

Apartman 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 2. Apartmán 2 sa nachádza v letovisku Drašnice a ponúka gril. Ubytovanie Apartman 2 sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments and rooms by the sea Drasnice, Makarska - 15927

9,4

Apartments and rooms by the sea Drasnice, Makarska - 15927

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Drasnice, Makarska - 15927. Apartments and rooms by the sea Drasnice (Makarska) - 15927 poskytuje ubytovanie pri pláži v letovisku Drašnice a ponúka klimatizované izby so súkromnou... Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Drasnice, Makarska - 15927 sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Alać

9,3

Apartments Alać

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Alać. Apartments Alaćsa nachádza v Drašnici, 23 km od Bašky Vody a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Alać sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Lasta

9,3

Villa Lasta

Ubytovanie (Vila) Villa Lasta. Vila Lasta sa nachádza v obci Drašnice, v blízkosti pláže Vodice a 200 metrov od pláže Izbitac. Ponúka patio s výhľadom do záhrady, záhradu a gril. Ubytovanie Villa Lasta sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Markotic

9,3

Apartments Markotic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Markotic. Apartmány Markotic sa nachádzajú priamo pri pláži v obci Drašnice, 46 km od mestečka Medžugorie. Ubytovanie Apartments Markotic sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments by the sea Drasnice, Makarska - 2705

9,2

Apartments by the sea Drasnice, Makarska - 2705

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Drasnice, Makarska - 2705. Apartments by the sea Drasnice, Makarska - 2705 features sea views, free WiFi and free private parking, located in Drasnice, 150 metres from Soline Beach. Ubytovanie Apartments by the sea Drasnice, Makarska - 2705 sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Rozy

9,1

Villa Rozy

Ubytovanie (Apartmány) Villa Rozy. Ubytovanie Villa Rozy sa nachádza v letovisku Drasnice a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a terasou. Apartmány sú vzdialené 15 km od Makarskej. Ubytovanie Villa Rozy sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Maja

9,1

Apartments Maja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maja. Tieto apartmány sa nachádzajú na pokojnom mieste v meste Drašnice, v blízkosti centra mesta a pláže. Ubytovanie Apartments Maja sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Nikola

9,1

Nikola

Ubytovanie (Vila) Nikola. Nikola is a 4-star, self-catering villa located in the coastal village of Drasnice. Ubytovanie Nikola sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Adrion

9,1

Apartments Adrion

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Adrion. Apartmány Adrion sa nachádzajú v obci Drašnice a ponúkajú možnosť ubytovania s vlastným stravovaním a výhľadom na more. Ubytovanie Apartments Adrion sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments by the sea Drasnice, Makarska - 2581

9,1

Apartments by the sea Drasnice, Makarska - 2581

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Drasnice, Makarska - 2581. Apartments by the sea Drasnice, Makarska - 2581 features sea views, free WiFi and free private parking, located in Drasnice, 50 metres from Vodice Beach. Ubytovanie Apartments by the sea Drasnice, Makarska - 2581 sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Gudelj

9

Apartments Gudelj

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Gudelj. Štýlové klimatizované apartmány Gudelj sa nachádzajú na malebnej Makarskej riviére, 200 metrov od pláže a 300 metrov od turistických a horolezeckých... Ubytovanie Apartments Gudelj sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartman 1

9

Apartman 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 1. A bar and a terrace are available at Apartman 1, which is situated in Drasnice, 100 metres away from Vodice Beach and 300 metres away from Rat Beach. Ubytovanie Apartman 1 sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Leut

9

Apartments Leut

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Leut. Apartmány Leut sa nachádzajú priamo pri mori, iba 200 metrov od hlavného námestia v obci Drašnice. Ubytovanie Apartments Leut sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Mira II

9

Apartment Mira II

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Mira II. Apartment Mira II sa nachádza len pár krokov od pláže Soline a ponúka reštauráciu, terasu a klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Mira II sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Danica Drašnice

9

Apartments Danica Drašnice

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Danica Drašnice. Apartmánový dom Danica Drašnice sa nachádza v obci Drasnice 1 minútu pešo od pláže. Ubytovanie Apartments Danica Drašnice sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Grand View Apartments

8,9

Grand View Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Grand View Apartments. Ubytovanie Apartment Villa Margitta sa nachádza v letovisku Drašnice a ponúka vonkajší bazén a tenisový kurt. Ubytovanie Grand View Apartments sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani Sulenta

8,9

Apartmani Sulenta

Ubytovanie (Privát) Apartmani Sulenta. Apartmány Sulenta sa nachádzajú v obci Drašnice, 24 km od letoviska Baška Voda a ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Sulenta sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment 8512

8,8

Apartment 8512

Ubytovanie (Apartmány) Apartment 8512. Ubytovacie zariadenie Apartmán 8512 s výhľadom do záhrady, bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v obci Drašnice, 150 metrov od... Ubytovanie Apartment 8512 sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Jure

8,7

Apartments Jure

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jure. Apartmány Jure sa nachádzajú v obci Drašnice, 46 km od mesta Medžugorie. Letovisko Makarska je vzdialené 11 km. Ubytovanie Apartments Jure sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani Mira

8,7

Apartmani Mira

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Mira. Apartmani Mira sa nachádzajú v obci Drašnice, 23 km od letoviska Baška Voda. Ponúkajú reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Mira sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Hrstich Apartments

8,6

Hrstich Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Hrstich Apartments. Ubytovanie Hrstich Apartments sa nachádza v obci Drasnice v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko pláží Soline a Vodice. Ubytovanie Hrstich Apartments sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani Apollo Drasnice

8,4

Apartmani Apollo Drasnice

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Apollo Drasnice. Apartmány Apollo sa nachádzajú na pláži v obci Drasnice. Ubytovanie Apartmani Apollo Drasnice sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartman Porat 4

8,3

Apartman Porat 4

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Porat 4. Featuring sea views, Apartman Porat 4 offers accommodation with a balcony and a kettle, around 150 metres from Izbitac Beach. Ubytovanie Apartman Porat 4 sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Maslina

8,3

Apartments Maslina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maslina. Apartments Maslina sa nachádza v letovisku Drasnice, 24 km od Bašky Vody a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Maslina sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Sea Holiday Houses

8,2

Sea Holiday Houses

Ubytovanie (Apartmány) Sea Holiday Houses. Ubytovacie zariadenie Sea Holiday Houses ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Drašnice, len 10 metrov od kamenistej pláže. Ubytovanie Sea Holiday Houses sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments by the sea Drasnice, Makarska - 14129

8,2

Apartments by the sea Drasnice, Makarska - 14129

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Drasnice, Makarska - 14129. Štúdio Drašnice 14129b nájdete v obci Drašnice, 46 km od pútnického mesta Medžugorie a 12 km od letoviska Makarska. Ubytovanie Apartments by the sea Drasnice, Makarska - 14129 sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Marika

8,2

Apartments Marika

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marika. Apartmány Monika vám ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním. Nachádzajú sa v dedinke Drašnice, iba 600 metrov od centra. Ubytovanie Apartments Marika sa nachádza v meste Drašnice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Ubytovanie v meste Drašnice

Mesto Drašnice sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 114 hotelov a ubytovanie v meste Drašnice.