Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Drenje

V meste Drenje (Chorvátsko) máme celkom 56 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Drenje

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Drenje

Maris

10

Maris

Ubytovanie (Vila) Maris. Set just 3 km from Beach Prklog, Maris offers accommodation in Drenje with access to a seasonal outdoor swimming pool, a terrace, as well as a shared... Ubytovanie Maris sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Bruno

9,6

House Bruno

Ubytovanie (Apartmány) House Bruno. Ubytovanie House Bruno sa nachádza v meste Drenje, 14 km od mesta Rabac a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie House Bruno sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Apartments Istrian Pearl

9,1

Luxury Apartments Istrian Pearl

Ubytovanie (Apartmány) Luxury Apartments Istrian Pearl. Situated in Drenje, 15 km from Rabac, Luxury Apartments Istrian Pearl features a fitness centre and free WiFi. Ubytovanie Luxury Apartments Istrian Pearl sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria).

Apartments Hatic

8,9

Apartments Hatic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Hatic. Apartmány Hatice s grilom a slnečnou terasou sa nachádzajú v meste Drenje na Istrii a ponúkajú hosťom neplatené súkromné parkovisko na mieste. Ubytovanie Apartments Hatic sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Salvia YourCroatiaHoliday

8,4

Villa Salvia YourCroatiaHoliday

Ubytovanie (Vila) Villa Salvia YourCroatiaHoliday. Offering a private outdoor pool and sea views, this luxurious four-bedroom villa is located just a 25-minute walk from the beach. Ubytovanie Villa Salvia YourCroatiaHoliday sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 161 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Smilje YourCroatiaHoliday

8,3

Villa Smilje YourCroatiaHoliday

Ubytovanie (Vila) Villa Smilje YourCroatiaHoliday. Villa Smilje YourCroatiaHoliday je vila v letovisku Drenje s prístupom k sezónnemu vonkajšiemu bazénu a grilu. Počas pobytu môžete využívať bezplatné... Ubytovanie Villa Smilje YourCroatiaHoliday sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 161 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lara with Swimming Pool

8,3

Apartments Lara with Swimming Pool

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lara with Swimming Pool. Set in Drenje, 14 km from Rabac, Apartments Lara with Swimming Pool offers an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Apartments Lara with Swimming Pool sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Drenje 294

8,2

Apartments Drenje 294

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Drenje 294. Set in Drenje, 14 km from Rabac, Apartments Drenje 294 offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Drenje 294 sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Teo

8,2

Apartment Teo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Teo. Apartment Teo is set in Drenje and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Teo sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Alla YourCroatiaHoliday

7,8

Villa Alla YourCroatiaHoliday

Ubytovanie (Vila) Villa Alla YourCroatiaHoliday. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, Villa Alla YourCroatiaHoliday features accommodation in Drenje with access to free WiFi and pool views. Ubytovanie Villa Alla YourCroatiaHoliday sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ulika YourCroatiaHoliday

7,7

Villa Ulika YourCroatiaHoliday

Ubytovanie (Vila) Villa Ulika YourCroatiaHoliday. Ubytovanie Villa Ulika YourCroatiaHoliday je vila v letovisku Drenje. Naskytá sa z nej výhľad na more. Ubytovanie Villa Ulika YourCroatiaHoliday sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 161 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Sveta Marina/Istrien 8787

7,2

Apartment in Sveta Marina/Istrien 8787

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Sveta Marina/Istrien 8787. Apartment in Sveta Marina/Istrien 8787 offers accommodation in Drenje, 2.5 km from Beach Mali Portluk. The accommodation is 2. Ubytovanie Apartment in Sveta Marina/Istrien 8787 sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sv. Marina 1

5,7

Apartment Sv. Marina 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sv. Marina 1. Apartment Sv. Marina 1, a property with a terrace, is located in Drenje, 2.5 km from Beach Mali Portluk. The accommodation is 2. Ubytovanie Apartment Sv. Marina 1 sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sv. Marina 3

Apartment Sv. Marina 3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sv. Marina 3. Apartment Sv. Marina 3 is an accommodation situated in Drenje, 2.4 km from Beach Prklog and 2.5 km from Beach Mali Portluk. Ubytovanie Apartment Sv. Marina 3 sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Drenje 2

Apartment Drenje 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Drenje 2. Apartment Drenje 2 is located in Drenje. The property is 14 km from Rabac and free private parking is provided. Ubytovanie Apartment Drenje 2 sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Drenje 5

Apartment Drenje 5

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Drenje 5. Boasting a hot tub, Apartment Drenje 5 is set in Drenje. Ubytovanie Apartment Drenje 5 sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Drenje 3

Apartment Drenje 3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Drenje 3. Boasting a hot tub, Apartment Drenje 3 is situated in Drenje. Ubytovanie Apartment Drenje 3 sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Drenje 1

Apartment Drenje 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Drenje 1. Featuring a hot tub, Apartment Drenje 1 is located in Drenje. Ubytovanie Apartment Drenje 1 sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sv. Marina 1

Apartment Sv. Marina 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sv. Marina 1. Located in Drenje, 2.4 km from Beach Prklog and 2.5 km from Beach Mali Portluk, Apartment Sv. Marina 1 offers free WiFi. Ubytovanie Apartment Sv. Marina 1 sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Storia Di Mare

Apartments Storia Di Mare

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Storia Di Mare. Apartmány Storia Di Mare sa nachádzajú v obci Drenje, 37 km od mesta Opatija a 41 km od mesta Rovinj. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Storia Di Mare sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria).

Holiday home Drenje 28

Holiday home Drenje 28

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Drenje 28. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday home Drenje 28 is located in Drenje. Ubytovanie Holiday home Drenje 28 sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 363 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Luce Drenje - CIS03021-O

Villa Luce Drenje - CIS03021-O

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Luce Drenje - CIS03021-O. Situated in Drenje, Villa Luce Drenje - CIS03021-O features accommodation with a private pool, a balcony and sea views. Ubytovanie Villa Luce Drenje - CIS03021-O sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 195 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Yolo

Villa Yolo

Ubytovanie (Vila) Villa Yolo. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Yolo is located in Drenje. Ubytovanie Villa Yolo sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 225 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Drenje - Istrien 41574

Apartment in Drenje - Istrien 41574

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Drenje - Istrien 41574. Boasting a hot tub, Apartment in Drenje - Istrien 41574 is situated in Drenje. The accommodation is 50 km from Poreč. Ubytovanie Apartment in Drenje - Istrien 41574 sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Drenje/Istrien 30382

Apartment in Drenje/Istrien 30382

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Drenje/Istrien 30382. Apartment in Drenje/Istrien 30382 is set in Drenje. The accommodation is 14 km from Rabac, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Apartment in Drenje/Istrien 30382 sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Drenje/Istrien 34626

Holiday home in Drenje/Istrien 34626

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Drenje/Istrien 34626. Holiday home in Drenje/Istrien 34626 is located in Drenje. Ubytovanie Holiday home in Drenje/Istrien 34626 sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Drenje 6

Apartment Drenje 6

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Drenje 6. Apartment Drenje 6 is set in Drenje. The accommodation is 14 km from Rabac, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytovanie Apartment Drenje 6 sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Drenje 3

Apartment Drenje 3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Drenje 3. Featuring a hot tub, Apartment Drenje 3 is located in Drenje. Ubytovanie Apartment Drenje 3 sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Drenje 2

Apartment Drenje 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Drenje 2. Apartment Drenje 2 is situated in Drenje. The accommodation is 14 km from Rabac, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available... Ubytovanie Apartment Drenje 2 sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Laurea

Villa Laurea

Ubytovanie (Vila) Villa Laurea. Villa Laurea is situated in Drenje. Guests can enjoy the free WiFi. The villa offers a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytovanie Villa Laurea sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 532 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Art Villa Sis

Art Villa Sis

Ubytovanie (Vila) Art Villa Sis. Art Villa Sis is located in Šorići and offers a garden. This property offers access to a terrace and free private parking. Ubytovanie Art Villa Sis sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 209 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Drenje 4

Apartment Drenje 4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Drenje 4. Boasting a hot tub, Apartment Drenje 4 is situated in Drenje. Ubytovanie Apartment Drenje 4 sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Drenje 1

Apartment Drenje 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Drenje 1. Apartment Drenje 1 is set in Drenje. The property is 14 km from Rabac and free private parking is featured. Ubytovanie Apartment Drenje 1 sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Laura

House Laura

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Laura. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, House Laura is set in Drenje. Ubytovanie House Laura sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 260 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Drenje Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi

Drenje Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi

Ubytovanie (Vila) Drenje Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Drenje Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi is set in Drenje. Situated 2. Ubytovanie Drenje Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 363 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Spacious Apartment in Labin with Swimming Pool

Spacious Apartment in Labin with Swimming Pool

Ubytovanie (Apartmán) Spacious Apartment in Labin with Swimming Pool. Spacious Apartment in Labin with Swimming Pool is located in Drenje. Complimentary WiFi is provided throughout the property. Ubytovanie Spacious Apartment in Labin with Swimming Pool sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday home Drenje with Sea View 09

Four-Bedroom Holiday home Drenje with Sea View 09

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday home Drenje with Sea View 09. Four-Bedroom Holiday home Drenje with Sea View 09 is located in Drenje. This property offers a private pool and free WiFi. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday home Drenje with Sea View 09 sa nachádza v meste Drenje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 308 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Drenje

Mesto Drenje sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 56 hotelov a ubytovanie v meste Drenje.