Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Drežnik Grad

V meste Drežnik Grad (Chorvátsko) máme celkom 26 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Drežnik Grad

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Drežnik Grad

WOODS LODGE PLITVICE LAKES

10

WOODS LODGE PLITVICE LAKES

Ubytovanie (Horská chata) WOODS LODGE PLITVICE LAKES. WOODS LODGE PLITVICE LAKES is situated in Drežnik Grad and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie WOODS LODGE PLITVICE LAKES sa nachádza v meste Drežnik Grad (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 330 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Hana

9,9

Apartman Hana

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Hana. Situated in Drežnik Grad in the Karlovac county region, Apartman Hana features a patio and garden views. Ubytovanie Apartman Hana sa nachádza v meste Drežnik Grad (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lagom Apartments

9,8

Lagom Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Lagom Apartments. Apartments Lagom is set in Drežnik Grad, offering accommodation with air conditioning, 9 km from Plitvice Lakes. Free WiFi and free parking are provided. Ubytovanie Lagom Apartments sa nachádza v meste Drežnik Grad (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Tudić

9,8

House Tudić

Ubytovanie (Apartmán) House Tudić. Located in Drežnik Grad, 23 km from Slunj, House Tudić provides a garden and free WiFi. Ubytovanie House Tudić sa nachádza v meste Drežnik Grad (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment & Rooms Arija

9,7

Apartment & Rooms Arija

Ubytovanie (Penzión) Apartment & Rooms Arija. Ubytovanie Apartment & Rooms Arija v meste Drežnik Grad ponúka gril a záhradu. V tomto 4-hviezdičkovom penzióne je k dispozícii bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment & Rooms Arija sa nachádza v meste Drežnik Grad (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Escape

9,7

Apartment Escape

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Escape. Set in Drežnik Grad, 25 km from Slunj, Apartment Escape offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Apartment Escape sa nachádza v meste Drežnik Grad (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Melody

9,6

Guest House Melody

Ubytovanie (Penzión) Guest House Melody. Penzión Melody sa nachádza v obci Drežnik Grad, 9 km od Plitvických jazier a ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet vo... Ubytovanie Guest House Melody sa nachádza v meste Drežnik Grad (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Smirnov

9,5

Apartments Smirnov

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Smirnov. Located in Drežnik Grad, Apartments Smirnov offers self-catering accommodation with free Wi-Fi access. Ubytovanie Apartments Smirnov sa nachádza v meste Drežnik Grad (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nina

9,4

Apartment Nina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nina. Apartment Nina is located in Drežnik Grad and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytovanie Apartment Nina sa nachádza v meste Drežnik Grad (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Josipa

9,3

Apartment Josipa

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Josipa. Apartment Josipa is situated in the town of Grad Drežnik and offers a self-catered accommodation with free WiFi, a garden with barbecue facilities and a... Ubytovanie Apartment Josipa sa nachádza v meste Drežnik Grad (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vidoš

9,3

Apartments Vidoš

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vidoš. Located in Drežnik Grad, Apartments Vidoš offers self-catered accommodation with free WiFi and free private parking on site. Ubytovanie Apartments Vidoš sa nachádza v meste Drežnik Grad (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Kolić

9,2

Guest House Kolić

Ubytovanie (Penzión) Guest House Kolić. Located in Drežnik Grad, Guest House Kolić is just 10 km from the entrance to the Plitvice Lakes National Park. Free Wi-Fi access is available. Ubytovanie Guest House Kolić sa nachádza v meste Drežnik Grad (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and Rooms Kristina

9,2

Apartments and Rooms Kristina

Ubytovanie (Penzión) Apartments and Rooms Kristina. Ubytovacie zariadenie Apartments and Rooms Kristina sa nachádza v meste Drežnik Grad, 10 km od Plitvických jazier, zapísaných na zozname UNESCO. Ubytovanie Apartments and Rooms Kristina sa nachádza v meste Drežnik Grad (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Pavličić

9,1

Guesthouse Pavličić

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Pavličić. Penzión Pavličić sa nachádza v obci Drežnik Grad, 11 km od národného parku Plitvické jazerá. Wi-Fi pripojenie na internet je dostupné zadarmo. Ubytovanie Guesthouse Pavličić sa nachádza v meste Drežnik Grad (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Niko

9,1

Apartman Niko

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Niko. Situated in Drežnik Grad in the Karlovac county region, Apartman Niko has a garden. Ubytovanie Apartman Niko sa nachádza v meste Drežnik Grad (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Jole

8,7

House Jole

Ubytovanie (Apartmány) House Jole. Situated in Drežnik Grad, 22 km from Slunj, House Jole features a garden and free WiFi. A patio with garden views is offered in every unit. Ubytovanie House Jole sa nachádza v meste Drežnik Grad (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Valentić

8,5

House Valentić

Ubytovanie (Penzión) House Valentić. Situated in Drežnik Grad, House Valentić features 3-star accommodation with private balconies. Ubytovanie House Valentić sa nachádza v meste Drežnik Grad (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Asgard

Apartment Asgard

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Asgard. Apartment Asgard is set in Drežnik Grad and offers a terrace. Free WiFi is offered. Plitvička Jezera is 9 km from the apartment. Ubytovanie Apartment Asgard sa nachádza v meste Drežnik Grad (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman HANA

Studio apartman HANA

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman HANA. Studio apartman HANA is located in Drežnik Grad. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Studio apartman HANA sa nachádza v meste Drežnik Grad (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartment Karlo

Studio Apartment Karlo

Ubytovanie (Penzión) Studio Apartment Karlo. Studio Apartman Karlo is set in Drežnik Grad and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Studio Apartment Karlo sa nachádza v meste Drežnik Grad (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Drežnik Grad

Mesto Drežnik Grad sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 26 hotelov a ubytovanie v meste Drežnik Grad.