Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Drienica

V meste Drienica (Slovensko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Drienica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Drienica

Chata Miška

9,6

Chata Miška

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Miška. Chata Miška s výhľadom do záhrady sa nachádza približne 1,1 km od obce Drienica a ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou. Ubytovanie Chata Miška sa nachádza v meste Drienica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chata Miška má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Chata Miška momentálne evidujeme 28 recenzií.

Garden View

9,3

Garden View

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Garden View. Ubytovanie Garden View sa nachádza v obci Drienica, necelý 1 km od lyžiarskeho strediska Drienica. Ubytovanie Garden View sa nachádza v meste Drienica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Garden View má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkový dom Garden View momentálne evidujeme 8 recenzií.

Ubytovanie Zencuch

8,9

Ubytovanie Zencuch

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Zencuch. Ubytovanie Ženčuch sa nachádza v podhorskej rekreačnej oblasti Drienica. Najbližší lyžiarsky vlek je vzdialený menej ako 800 metrov. Ubytovanie Ubytovanie Zencuch sa nachádza v meste Drienica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Ubytovanie Zencuch má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Ubytovanie Zencuch momentálne evidujeme 51 recenzií.

Hotel Šomka

8,7

Hotel Šomka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Šomka. Tento hotel ponúka reštauráciu, wellness centrum, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Je nefajčiarsky a nachádza sa 300 metrov od obce Drienica. Ubytovanie Hotel Šomka sa nachádza v meste Drienica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Šomka má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Šomka momentálne evidujeme 84 recenzií.

Chata pod lesom

Chata pod lesom

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata pod lesom. Chata pod lesom sa nachádza v okolí obce Drienica (Prešovský kraj), ponúka terasu a výhľad na okolité hory. Ubytovanie Chata pod lesom sa nachádza v meste Drienica (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Chata v prírode Chata pod lesom nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Alpina

Chata Alpina

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Alpina. Chata Alpina sa nachádza v Drienici, necelých 200 metrov od obce Drienica a necelý 1 km od lyžiarskeho strediska Lysá pri Drienici. Ubytovanie Chata Alpina sa nachádza v meste Drienica (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Chata v prírode Chata Alpina nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Drienica

Mesto Drienica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Drienica.