Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Drinovci

V meste Drinovci (Chorvátsko) máme celkom 16 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Drinovci

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Drinovci

Apartment IB

9,6

Apartment IB

Ubytovanie (Apartmán) Apartment IB. Apartment IB is situated in Drinovci. Set 4.4 km from Krka National Park, the property offers a garden and free private parking. Ubytovanie Apartment IB sa nachádza v meste Drinovci (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Carpe Diem

9,5

Apartment Carpe Diem

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Carpe Diem. Situated in Drinovci in the Sibenik-Knin County region, Apartment Carpe Diem has a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Carpe Diem sa nachádza v meste Drinovci (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

House Kuna

9,4

House Kuna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Kuna. House Kuna is situated in Drinovci and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 4. Ubytovanie House Kuna sa nachádza v meste Drinovci (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Country House Kod Ive

9,4

Country House Kod Ive

Ubytovanie (Vidiecky dom) Country House Kod Ive. Featuring a garden and barbecue facilities, Country House Kod Ive offers accommodation in Drinovci with free WiFi and garden views. Ubytovanie Country House Kod Ive sa nachádza v meste Drinovci (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House in nature

9,2

House in nature

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House in nature. Set just 9 km from Krka National Park, House in nature offers accommodation in Drinovci with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytovanie House in nature sa nachádza v meste Drinovci (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Agrotourism Galic Krka

9,2

Agrotourism Galic Krka

Ubytovanie (Penzión) Agrotourism Galic Krka. Ubytovacie zariadenie Agrotourism Galic sa nachádza v obci Drinovci a ponúka vám vonkajší bazén a reštauráciu, kde sa podávajú špeciality miestnej kuchyne. Ubytovanie Agrotourism Galic Krka sa nachádza v meste Drinovci (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pansion Skelin

9,1

Pansion Skelin

Ubytovanie (Penzión) Pansion Skelin. Penzión Skelin sa nachádza uprostred olivovníkov a viníc a ponúka plavecký bazén a tenisové kurty. Ubytovanie Pansion Skelin sa nachádza v meste Drinovci (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Country House Peace

9

Country House Peace

Ubytovanie (Penzión) Country House Peace. Set at the entrance of Krka National Park, Country House Peace is located in Drinovci. It offers 2 bedrooms and an apartment. Ubytovanie Country House Peace sa nachádza v meste Drinovci (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Šimun&Jakov

8,9

Šimun&Jakov

Ubytovanie (Apartmány) Šimun&Jakov. Set in Drinovci in the Sibenik-Knin County region and Krka National Park reachable within 6 km, Šimun&Jakov offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Šimun&Jakov sa nachádza v meste Drinovci (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Drinovci with a Fireplace 444

Holiday home Drinovci with a Fireplace 444

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Drinovci with a Fireplace 444. Holiday home Drinovci with a Fireplace 444 is situated in Drinovci. The holiday home provides an outdoor pool and free WiFi. Ubytovanie Holiday home Drinovci with a Fireplace 444 sa nachádza v meste Drinovci (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 413 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Ferienhaus (SIB238)

Holiday Home Ferienhaus (SIB238)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ferienhaus (SIB238). Situated in Drinovci, Holiday Home Ferienhaus (SIB238) features accommodation with a private pool. The air-conditioned accommodation is 4. Ubytovanie Holiday Home Ferienhaus (SIB238) sa nachádza v meste Drinovci (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Drinovci

Three-Bedroom Holiday Home in Drinovci

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Drinovci. Boasting accommodation with a private pool, Three-Bedroom Holiday Home in Drinovci is situated in Drinovci. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Drinovci sa nachádza v meste Drinovci (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 218 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Samodol

Samodol

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Samodol. Set in Drinovci, 5 km from Krka National Park, Samodol offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free WiFi, a shared kitchen, and a... Ubytovanie Samodol sa nachádza v meste Drinovci (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Skelin II

Holiday home Skelin II

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Skelin II. Holiday home Skelin II is situated in Drinovci. This property offers access to ping-pong. Ubytovanie Holiday home Skelin II sa nachádza v meste Drinovci (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 337 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Anda

Apartment Anda

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Anda. Boasting garden views, Apartment Anda offers accommodation with free bikes and a patio, around 6 km from Krka National Park. Ubytovanie Apartment Anda sa nachádza v meste Drinovci (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Drinovci

Mesto Drinovci sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 16 hotelov a ubytovanie v meste Drinovci.