Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Drniš

V meste Drniš (Chorvátsko) máme celkom 40 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Drniš

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Drniš

House Mellifera

9,9

House Mellifera

Ubytovanie (Penzión) House Mellifera. Boasting a heated outdoor pool, Kuća Mellifera is set in Razvođe, 40 km from Šibenik This self-catered holiday home features a garden and barbecue... Ubytovanie House Mellifera sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa Gabriel

9,9

Villa Gabriel

Ubytovanie (Vila) Villa Gabriel. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Gabriel is located in Pokrovnik. Ubytovanie Villa Gabriel sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa Stone Medal

9,8

Villa Stone Medal

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Stone Medal. Situated in Drniš, Villa Stone Medal features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Stone Medal sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartman Ivan

9,8

Apartman Ivan

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ivan. Apartmán Ivan sa nachádza v meste Drniš, ponúka terasu, garáž i bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartman Ivan sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Stone House Angela

9,8

Stone House Angela

Ubytovanie (Vila) Stone House Angela. Boasting a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Stone House Angela features accommodation in Drniš with free WiFi and garden views. Ubytovanie Stone House Angela sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartman Pčelica

9,7

Apartman Pčelica

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Pčelica. Located in Drniš, Apartman Pčelica provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Guests benefit from a terrace and a barbecue. Ubytovanie Apartman Pčelica sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Holiday home "Kike & Mara"

9,7

Holiday home "Kike & Mara"

Ubytovanie (Penzión) Holiday home "Kike & Mara". Situated in Drniš, Kuća za odmor Kike i Mara offers 3-star accommodation with barbecue facilities and a garden. Ubytovanie Holiday home "Kike & Mara" sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

STONE HOUSE VLASTA

9,6

STONE HOUSE VLASTA

Ubytovanie (Horská chata) STONE HOUSE VLASTA. Set in Drniš, STONE HOUSE VLASTA offers free bikes, a canoe ,a garden and a barbecue. Ubytovanie STONE HOUSE VLASTA sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

M&M

9,6

M&M

Ubytovanie (Dovolenkový dom) M&M. Featuring a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, M&M provides accommodation in Čavoglave with free WiFi and river views. Ubytovanie M&M sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Mystic Woods

9,6

Mystic Woods

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mystic Woods. Situated in Drniš, Mystic Woods features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Mystic Woods sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Ante

9,5

Apartment Ante

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ante. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Ante is situated in Drniš. Ubytovanie Apartment Ante sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Nikini dvori

9,4

Nikini dvori

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nikini dvori. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Nikini dvori is situated in Gradac. Ubytovanie Nikini dvori sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Holiday Home Goga

9,4

Holiday Home Goga

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Goga. Set in Drniš in the Sibenik-Knin County region, Holiday Home Goga has a patio and garden views. Ubytovanie Holiday Home Goga sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Holiday house Cikola

9,4

Holiday house Cikola

Ubytovanie (Vila) Holiday house Cikola. Rekreačný dom Cikola je samostatne stojaca vila situovaná v meste Kaočine, 48 km od Splitu. Ubytovanie Holiday house Cikola sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Promona Drniš

9,4

Apartment Promona Drniš

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Promona Drniš. Apartmán Promona Drniš so záhradou a grilom sa nachádza v meste Drniš, 46 km od Splitu. Ubytovanie Apartment Promona Drniš sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Angel

9,2

Angel

Ubytovanie (Apartmán) Angel. Featuring a shared lounge, a garden, and a terrace, Angel offers accommodation in Drniš with free WiFi and river views. Ubytovanie Angel sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Drnis Dream Apartment

9,1

Drnis Dream Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Drnis Dream Apartment. Tento klimatizovaný apartmán s terasou a záhradou s grilom sa nachádza v meste Drniš. Split je vzdialený 46 km. Ubytovanie Drnis Dream Apartment sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Hostel Bogatić

8,7

Hostel Bogatić

Ubytovanie (Hostel) Hostel Bogatić. Hostel Bogatić is situated in Drniš and has a garden and a terrace. Ubytovanie Hostel Bogatić sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Hotel Roški slap

8,6

Hotel Roški slap

Ubytovanie (Hotel) Hotel Roški slap. Hotel Roški slap sa nachádza v tichom prostredí Národného parku Krka a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasu s výhľadom na rieku Krka. Ubytovanie Hotel Roški slap sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Sobe Braica

8,6

Sobe Braica

Ubytovanie (Penzión) Sobe Braica. Trojhviezdičkové ubytovanie Sobe Braica sa nachádza v letovisku Drniš a ponúka záhradu, Wi-Fi zdarma a terasu. Ubytovanie Sobe Braica sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Hotel Park Drniš

7,8

Hotel Park Drniš

Ubytovanie (Hotel) Hotel Park Drniš. Featuring a bar, Hotel Park Drniš is located in Drniš. Ubytovanie Hotel Park Drniš sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Holiday Residence Ruzic

Holiday Residence Ruzic

Ubytovanie (Vila) Holiday Residence Ruzic. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Holiday Residence Ruzic is situated in Drniš. Ubytovanie Holiday Residence Ruzic sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Captains House

Captains House

Ubytovanie (Apartmány) Captains House. Located in Podgreben in the Sibenik-Knin County region and Rtic Beach reachable within a few steps, Captains House provides accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Captains House sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Two-Bedroom Holiday Home in Badanj

Two-Bedroom Holiday Home in Badanj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Badanj. Situated in Drniš, Two-Bedroom Holiday Home in Badanj features a private pool. The property is 36 km from Šibenik and free private parking is offered. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Badanj sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Holiday Home Miljevci Brištane

Holiday Home Miljevci Brištane

Ubytovanie (Vila) Holiday Home Miljevci Brištane. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday Home Miljevci Brištane is located in Drniš. Ubytovanie Holiday Home Miljevci Brištane sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Family friendly house with a swimming pool Gluici, Krka - 11337

Family friendly house with a swimming pool Gluici, Krka - 11337

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family friendly house with a swimming pool Gluici, Krka - 11337. Family friendly house with a swimming pool Gluici, Krka - 11337 is set in Validžići and offers a fitness centre. Ubytovanie Family friendly house with a swimming pool Gluici, Krka - 11337 sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

villa barisic

villa barisic

Ubytovanie (Vila) villa barisic. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, villa barisic is located in Drniš. Ubytovanie villa barisic sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa Anuša

Villa Anuša

Ubytovanie (Vila) Villa Anuša. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Anuša is set in Drniš. Ubytovanie Villa Anuša sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Beautiful county side

Beautiful county side

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beautiful county side. Set in Drniš in the Sibenik-Knin County region, Villa Enjoy the silence features a terrace. Ubytovanie Beautiful county side sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Stone House Tona

Stone House Tona

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stone House Tona. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Stone House Tona is set in Drniš. Ubytovanie Stone House Tona sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Holiday Home Marko

Holiday Home Marko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Marko. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Holiday Home Marko is situated in Drniš. Ubytovanie Holiday Home Marko sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa Mara

Villa Mara

Ubytovanie (Vila) Villa Mara. Boasting accommodation with a private pool, garden view and a patio, Villa Mara is situated in Drniš. Ubytovanie Villa Mara sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa Tihomir

Villa Tihomir

Ubytovanie (Vila) Villa Tihomir. Featuring a garden, private pool and garden views, Villa Tihomir is located in Drniš. Ubytovanie Villa Tihomir sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa Moj Mir

Villa Moj Mir

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Moj Mir. Villa Moj Mir is set in Drniš and offers a shared lounge, a garden and a tennis court. Ubytovanie Villa Moj Mir sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Kljacigornji

Kljacigornji

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kljacigornji. Situated in Drniš in the Sibenik-Knin County region, Kljacigornji has a terrace and garden views. Ubytovanie Kljacigornji sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Three-Bedroom Holiday Home in Drnis

Three-Bedroom Holiday Home in Drnis

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Drnis. Three-Bedroom Holiday Home in Drnis is set in Drniš. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Drnis sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartman Promina

Apartman Promina

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Promina. Situated in Drniš in the Sibenik-Knin County region, Apartman Promina has a terrace and garden views. Ubytovanie Apartman Promina sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Awesome home in Drnis with Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms

Awesome home in Drnis with Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Awesome home in Drnis with Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms. Situated in Drniš, Awesome home in Drnis with Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms features a private pool. Ubytovanie Awesome home in Drnis with Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Family friendly house with a swimming pool Kricke, Zagora - 16869

Family friendly house with a swimming pool Kricke, Zagora - 16869

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family friendly house with a swimming pool Kricke, Zagora - 16869. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Family friendly house with a swimming pool Kricke, Zagora - 16869 is set in Drniš. Ubytovanie Family friendly house with a swimming pool Kricke, Zagora - 16869 sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Luxurious Holiday Home in Drnis with Pool

Luxurious Holiday Home in Drnis with Pool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Luxurious Holiday Home in Drnis with Pool. Situated in Drniš, Luxurious Holiday Home in Drnis with Pool features a private pool and free WiFi. This property offers access to a terrace. Ubytovanie Luxurious Holiday Home in Drnis with Pool sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Three-Bedroom Holiday Home in Drnis

Three-Bedroom Holiday Home in Drnis

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Drnis. Boasting an outdoor pool and sea views, Three-Bedroom Holiday Home in Drnis is situated in Drniš. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Drnis sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Stunning home in Drnis w/ Outdoor swimming pool, Outdoor swimming pool and 1 Bedrooms

Stunning home in Drnis w/ Outdoor swimming pool, Outdoor swimming pool and 1 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stunning home in Drnis w/ Outdoor swimming pool, Outdoor swimming pool and 1 Bedrooms. Stunning home in Drnis w/ Outdoor swimming pool, Outdoor swimming pool and 1 Bedrooms is set in Drniš. This holiday home also has a private pool. Ubytovanie Stunning home in Drnis w/ Outdoor swimming pool, Outdoor swimming pool and 1 Bedrooms sa nachádza v meste Drniš (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Ubytovanie v meste Drniš

Mesto Drniš sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 40 hotelov a ubytovanie v meste Drniš.