Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Drvenik

V meste Drvenik (Chorvátsko) máme celkom 100 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Drvenik

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Drvenik

Apartments by the sea Drvenik Donja vala, Makarska - 9654

10

Apartments by the sea Drvenik Donja vala, Makarska - 9654

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Drvenik Donja vala, Makarska - 9654. Situated in Drvenik in the Split-Dalmatia County region, with Beach Donja Vala and Beach Drvenik nearby, Apartments by the sea Drvenik Donja vala, Makarska... Ubytovanie Apartments by the sea Drvenik Donja vala, Makarska - 9654 sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Krolo

9,9

Apartments Krolo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Krolo. Located in Drvenik, 39 km from Baška Voda, Apartments Krolo provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Krolo sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zamarin 1

9,9

Apartment Zamarin 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zamarin 1. Set in Drvenik, 200 metres from Beach Donja Vala and 1.2 km from Beach Drvenik, Apartment Zamarin 1 offers air conditioning. Ubytovanie Apartment Zamarin 1 sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Peaceful Oasis

9,8

Holiday Home Peaceful Oasis

Ubytovanie (Vila) Holiday Home Peaceful Oasis. Located in Drvenik, 50 metres from Beach Donja Vala and less than 1 km from Beach Drvenik, Holiday Home Peaceful Oasis provides accommodation with free... Ubytovanie Holiday Home Peaceful Oasis sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villakamena

9,8

Villakamena

Ubytovanie (Apartmány) Villakamena. Villakamena sa nachádza v obci Drvenik a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a terasou. Ubytovanie Villakamena sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Drvenik Donja vala 2732c

9,8

Studio Drvenik Donja vala 2732c

Ubytovanie (Apartmán) Studio Drvenik Donja vala 2732c. Located 100 metres from Beach Donja Vala, 1.1 km from Beach Drvenik and 1. Ubytovanie Studio Drvenik Donja vala 2732c sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zamarin 2

9,8

Apartment Zamarin 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zamarin 2. Apartmán Zamarin 2 sa nachádza v obci Drvenik, len 200 metrov od pláže Donja Vala a 1,2 km od pláže Drvenik. Tento apartmán pri pláži má balkón a patio. Ubytovanie Apartment Zamarin 2 sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kostanić

9,7

Kostanić

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Kostanić. Apartmánový hotel Kostanić sa nachádza v meste Drvenik. Ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu s terasu. Ubytovanie Kostanić sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Mare

9,7

Apartmani Mare

Ubytovanie (Penzión) Apartmani Mare. Ubytovacie zariadenie Apartmani Mare sa nachádza v obci Drvenik a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Apartmani Mare sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ozana

9,7

Apartment Ozana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ozana. Located in Drvenik, Apartment Ozana provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartment Ozana sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Jovis

9,7

Holiday Home Jovis

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Jovis. Boasting garden views, Holiday Home Jovis offers accommodation with a terrace and a patio, around 1.1 km from Beach Drvenik. Ubytovanie Holiday Home Jovis sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Katija

9,6

Apartments Villa Katija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Katija. Ubytovacie zariadenie Apartments Villa Katija sa nachádza v obci Drvenik, 39 km od obce Baška Voda. Ponúka vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Villa Katija sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Bota

9,6

Apartments Bota

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bota. Ubytovanie Apartments Bota sa nachádza v Drveniku v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko pláže Gornja Vala a pláže Drvenik. Ubytovanie Apartments Bota sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ikar

9,5

Villa Ikar

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Villa Ikar. Vila Ikar s príslušenstvom na grilovanie a so záhradou ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Villa Ikar sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marino

9,4

Apartments Marino

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marino. Apartmány Marino sa nachádzajú v Drveniku v Splitsko-dalmatínskej župe, len pár krokov od pláže Donja Vala. Ubytovanie Apartments Marino sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lara

9,4

Apartments Lara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lara. Ubytovacie zariadenie Apartments Lara sa nachádza v Drveniku v Splitsko-dalmatínskej župe neďaleko pláže Gornja Vala a pláže Drvenik. Ubytovanie Apartments Lara sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vicko

9,4

Apartment Vicko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vicko. Featuring garden views, Apartment Vicko provides accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Beach Drvenik. Ubytovanie Apartment Vicko sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Luna

9,4

Apartment Luna

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Luna. Apartmán Luna ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením v Drveniku, v Splitsko-dalmátskej župe. Ubytovanie Apartment Luna sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Maria

9,3

Apartments Villa Maria

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Maria. Ubytovanie Apartments Villa Maria sa nachádza v Drveniku v Splitsko-dalmatínskej župe, 400 metrov od pláže Donja Vala. Ubytovanie Apartments Villa Maria sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Hotel Hani

9,3

Hotel Hani

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hani. Hotel Hani is set in Drvenik and features a restaurant and a bar. Boasting a 24-hour front desk, this property also provides guests with a terrace. Ubytovanie Hotel Hani sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivana

9,3

Apartment Ivana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivana. Offering garden views, Apartment Ivana is an accommodation situated in Drvenik, 100 metres from Beach Donja Vala and less than 1 km from Beach Drvenik. Ubytovanie Apartment Ivana sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment BenTen

9,3

Apartment BenTen

Ubytovanie (Apartmány) Apartment BenTen. Apartmán BenTen sa nachádza v Drveniku, iba 50 metrov od pláže. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartment BenTen sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adriatic Blue View

9,3

Adriatic Blue View

Ubytovanie (Apartmány) Adriatic Blue View. Ubytovacie zariadenie Adriatic Blue View sa nachádza v meste Drvenik. Ubytovanie Adriatic Blue View sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pansion Mol

9,2

Pansion Mol

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pansion Mol. Penzión Mol stojí priamo na kamienkovej pláži a pýši sa výhľadom na Jadranské more a neďaleké ostrovy. Ubytovanie Pansion Mol sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Johnny

9,2

Apartments Johnny

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Johnny. Apartmány Johnny sa nachádzajú len 400 metrov od mora v meste Drvenik. Ubytovanie Apartments Johnny sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ROKO

9,2

ROKO

Ubytovanie (Bed and breakfast) ROKO. Ubytovanie bed and breakfast ROKO sa nachádza v letovisku Drvenik, 40 km od letoviska Baška Voda. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie ROKO sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Antony

9,1

Apartments Villa Antony

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Antony. Ubytovanie Apartments Villa Antony sa nachádza v letovisku Drvenik v Splitsko-dalmatínskej župe, necelých 70 metrov od pláže Gornja Vala. Ubytovanie Apartments Villa Antony sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Radovan

9,1

Apartment Radovan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Radovan. Ubytovacie zariadenie Apartment Radovan s grilom a výhľadom na more sa nachádza v letovisku Drvenik 70 metrov od pláže Donja Vala a 700 metrov od pláže... Ubytovanie Apartment Radovan sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 167 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Andric

9,1

Studio Andric

Ubytovanie (Apartmán) Studio Andric. Enjoying a quiet and elevated location in Drvenik, Studio Andrić boasts views of the surrounding mountain and the Adriatic Sea. Ubytovanie Studio Andric sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Ivando

9,1

Hotel Ivando

Ubytovanie (Hotel) Hotel Ivando. Hotel Ivando sa nachádza v obci Drvenik, len pár krokov od pláže. Ponúka reštauráciu s terasou, kde môžu hostia stolovať pod holým nebom. Ubytovanie Hotel Ivando sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lozina

9,1

Apartments Lozina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lozina. Ubytovacie zariadenie Apartments Lozina s výhľadom na more, bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v Drveniku, 100 metrov od pláže... Ubytovanie Apartments Lozina sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Drvenik, Apartman 1m from sea

9

Drvenik, Apartman 1m from sea

Ubytovanie (Apartmán) Drvenik, Apartman 1m from sea. Ubytovacie zariadenie Apartman 1m from sea sa nachádza v meste Drvenik, len 400 metrov od pláže Drvenik. Ubytovanie Drvenik, Apartman 1m from sea sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Camp Milo Moje

8,9

Camp Milo Moje

Ubytovanie (Penzión) Camp Milo Moje. Ubytovanie Camp Milo Moje sa nachádza v Drveniku, 100 metrov od pláže Čiste. Ubytovanie Camp Milo Moje sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Andrea

8,9

Apartments Andrea

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Andrea. Apartmány Andrea sa nachádzajú v letovisku Drvenik a ponúkajú bezplatné Wi-Fi a ubytovanie s kuchyňou a terasou. Ubytovanie Apartments Andrea sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Bella Vista

8,8

Hotel Bella Vista

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bella Vista. Hotel Bella Vista sa nachádza v zálive v meste Drvenik, neďaleko Kostola sv. Jere. Ponúka pohodlné izby s klimatizáciou a satelitnou TV. Ubytovanie Hotel Bella Vista sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Roko

8,8

Apartmani Roko

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Roko. Ubytovanie Apartmani Roko sa nachádza len pár krokov od pláže Donja Vala. Ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a recepciou s nepretržitou prevádzkou. Ubytovanie Apartmani Roko sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ksenija

8,8

Apartment Ksenija

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ksenija. Apartmán Ksenija vám ponúka ubytovanie v klimatizovaných ubytovacích jednotkách v letovisku Drvenik, 35 km od mesta Medžugorie a 24 km od Makarskej. Ubytovanie Apartment Ksenija sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sajeta Beach Apartments

8,8

Sajeta Beach Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Sajeta Beach Apartments. Ubytovanie Sajeta Beach Apartments sa nachádza v meste Drvenik, len pár krokov od pláže Donja Vala. Ubytovanie Sajeta Beach Apartments sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Petracie

8,7

Apartmani Petracie

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Petracie. Ubytovacie zariadenie Apartmani Petracie sa nachádza v Drveniku 300 metrov od pláže Donja Vala a 1,2 km od pláže Drvenik. Ubytovanie Apartmani Petracie sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Drvenik Donja vala, Makarska - 6658

8,7

Apartments by the sea Drvenik Donja vala, Makarska - 6658

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Drvenik Donja vala, Makarska - 6658. Situated in Drvenik in the Split-Dalmatia County region, with Beach Donja Vala and Beach Drvenik nearby, Apartments by the sea Drvenik Donja vala, Makarska... Ubytovanie Apartments by the sea Drvenik Donja vala, Makarska - 6658 sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Milica

8,6

Milica

Ubytovanie (Apartmány) Milica. Located 2.6 km from Dubai Beach, Milica provides accommodation with a restaurant, a garden and a shared kitchen for your convenience. Ubytovanie Milica sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Kežić Drvenik

8,2

Apartmani Kežić Drvenik

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Kežić Drvenik. Ubytovanie Apartmani Kežić Drvenik sa nachádza v Drveniku v Splitsko-dalmatínskej župe, len pár krokov od pláže Gornja Vala. Ubytovanie Apartmani Kežić Drvenik sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lula

8,1

Apartments Lula

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Lula. Apartments Lula sa nachádza v meste Drvenie, 90 metrov od pláže Gornja Vala a 400 metrov od pláže Drvenik. Ponúka ubytovanie so záhradou a klimatizáciou. Ubytovanie Apartments Lula sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Drvenik Gornja vala, Makarska - 4890

8,1

Apartments with a parking space Drvenik Gornja vala, Makarska - 4890

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Drvenik Gornja vala, Makarska - 4890. Penzión Apartments with a parking space Drvenik Gornja vala (Makarska)-4890 ponúka ubytovanie s výhľadom na more v Drveniku. Ubytovanie Apartments with a parking space Drvenik Gornja vala, Makarska - 4890 sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Star

8

Villa Star

Ubytovanie (Penzión) Villa Star. Penzión Villa Star sa nachádza v Drveniku, pár krokov od miestnej pláže a 100 metrov od pláže Gornja Vala. Ubytovanie Villa Star sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Drvenik Donja vala 6658a

7,9

Studio Drvenik Donja vala 6658a

Ubytovanie (Apartmán) Studio Drvenik Donja vala 6658a. Offering sea views, Studio Drvenik Donja vala 6658a is an accommodation set in Drvenik, 50 metres from Beach Donja Vala and less than 1 km from Beach... Ubytovanie Studio Drvenik Donja vala 6658a sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Drvenik Donja vala 2732a

7,9

Apartment Drvenik Donja vala 2732a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Drvenik Donja vala 2732a. Apartmán Drvenik Donja vala 2732a sa nachádza v obci Drvenik a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Drvenik Donja vala 2732a sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Pavo

7,6

Apartmani Pavo

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Pavo. Ubytovacie zariadenie Apartmani Pavo sa nachádza v Drveniku a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj gril. Ubytovanie Apartmani Pavo sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Antonija

7,3

Apartments Antonija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Antonija. Apartmány Antonija sa nachádzajú v obci Drvenik v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko pláží Donja Vala i Drvenik a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi... Ubytovanie Apartments Antonija sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Drvenik Donja vala, Makarska - 2732

7,1

Apartments by the sea Drvenik Donja vala, Makarska - 2732

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Drvenik Donja vala, Makarska - 2732. Toto štúdio sa nachádza v meste Drvenik, 36 km od Medžugoria. Mesto Makarská je vzdialené 24 km. Využívať môžete bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments by the sea Drvenik Donja vala, Makarska - 2732 sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Drvenik Donja vala 2732b

6,3

Studio Drvenik Donja vala 2732b

Ubytovanie (Apartmán) Studio Drvenik Donja vala 2732b. Śtúdio Drvenik Donja Vala 2732b ponúka ubytovanie v meste Drvenik, 36 km od Medžugoria a 24 km od Makarskej. Brela je vzdialená 35 km. Ubytovanie Studio Drvenik Donja vala 2732b sa nachádza v meste Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Drvenik

Mesto Drvenik sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 100 hotelov a ubytovanie v meste Drvenik.