Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Držovice

V meste Držovice (Česká republika) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Držovice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Držovice

Apartment In The Garden

9,6

Apartment In The Garden

Ubytovanie (Apartmán) Apartment In The Garden. Ubytovanie Apartment In The Garden sa nachádza v obci Držovice v Olomouckom kraji a ponúka záhradu. Apartmán je vzdialený 18 km od Olomouca. Ubytovanie Apartment In The Garden sa nachádza v meste Držovice (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

U Císařské cesty

U Císařské cesty

Ubytovanie (Penzión) U Císařské cesty. Located in Držovice, U Císařské cesty features a garden, terrace and free WiFi. At the guest house, all rooms include a wardrobe. Ubytovanie U Císařské cesty sa nachádza v meste Držovice (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Poloroubenka Grimik

Poloroubenka Grimik

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Poloroubenka Grimik. Featuring a garden, a bar, and a shared lounge, Poloroubenka Grimik provides accommodation in Držovice with free WiFi and garden views. Ubytovanie Poloroubenka Grimik sa nachádza v meste Držovice (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Poloroubenka Grimik nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Držovice

Mesto Držovice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Držovice.