Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Duboka

V meste Duboka (Chorvátsko) máme celkom 0 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Duboka

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Duboka

Apartments Regina Maris

9,9

Apartments Regina Maris

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Regina Maris. Situated 300 metres from Beach Duboka, Apartments Regina Maris offers a bar, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Regina Maris sa nachádza v meste Duboka (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mari

9,5

Apartments Mari

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mari. Apartmány Mari sa nachádzajú v obci Jesenice, 38 km od mesta Trogir. Ponúkajú gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Mari sa nachádza v meste Duboka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Spajić Duboka

9,4

Apartmani Spajić Duboka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Spajić Duboka. Tento klimatizovaný apartmán s terasou sa nachádza v letovisku Duboka. Ubytovanie Apartmani Spajić Duboka sa nachádza v meste Duboka (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Villa Plava

9,4

Apartments Villa Plava

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Plava. Apartmány Villa Plava so záhradou sa nachádzajú v letovisku Duboka, 30 km od mesta Medžugorie. Ubytovanie Apartments Villa Plava sa nachádza v meste Duboka (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Marija

Villa Marija

Ubytovanie (Vila) Villa Marija. Boasting a garden, an outdoor pool and sea views, Villa Marija is set in Duboka. This villa features barbecue facilities. Ubytovanie Villa Marija sa nachádza v meste Duboka (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 206 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Apartment Duboka 04

Holiday Apartment Duboka 04

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Apartment Duboka 04. Holiday Apartment Duboka 04 is set in Klek. This apartment offers barbecue facilities. Ubytovanie Holiday Apartment Duboka 04 sa nachádza v meste Duboka (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Steinbauer

Apartment Steinbauer

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Steinbauer. Situated in Klek, a few steps from Beach Duboka and 350 metres from Beach Popova Luka, Apartment Steinbauer features air-conditioned accommodation with a... Ubytovanie Apartment Steinbauer sa nachádza v meste Duboka (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Marija

Villa Marija

Ubytovanie (Vila) Villa Marija. Set in Klek, 200 metres from Beach Duboka and 450 metres from Beach Popova Luka, Villa Marija offers air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytovanie Villa Marija sa nachádza v meste Duboka (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 235 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Duboka

Three-Bedroom Apartment in Duboka

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Duboka. Offering barbecue facilities and sea view, Three-Bedroom Apartment in Duboka is located in Klek, 600 metres from Beach Popova Luka and 1 km from Beach... Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Duboka sa nachádza v meste Duboka (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 350 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Duboka

Mesto Duboka sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 0 hotelov a ubytovanie v meste Duboka.