Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dúbrava

V meste Dúbrava (Slovensko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dúbrava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dúbrava

Rekreačný dom LIPTOV

9,8

Rekreačný dom LIPTOV

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rekreačný dom LIPTOV. Rekreačný dom LIPTOV sa nachádza v Liptovskom Mikuláši, 16 km od aquaparku Tatralandia a 19 km od Liptovskej Mary. Ponúka gril, záhradu a terasu. Ubytovanie Rekreačný dom LIPTOV sa nachádza v meste Dúbrava (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Rekreačný dom LIPTOV má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Rekreačný dom LIPTOV momentálne evidujeme 16 recenzií.

Penzion Mlynárov Dvor

9,7

Penzion Mlynárov Dvor

Ubytovanie (Penzión) Penzion Mlynárov Dvor. Penzión Mlynárov Dvor sa nachádza v obci Dúbrava. Ponúka gril, záhradu, terasu, spoločný salónik a úschovňu lyží. K dispozícii je aj bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Mlynárov Dvor sa nachádza v meste Dúbrava (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Mlynárov Dvor má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzion Mlynárov Dvor momentálne evidujeme 20 recenzií.

Drevenica JURsport Dúbrava

9,5

Drevenica JURsport Dúbrava

Ubytovanie (Chata v prírode) Drevenica JURsport Dúbrava. Drevenica JURsport Dúbrava sa nachádza v obci Dúbrava v Žilinskom kraji a ponúka terasu. Počas pobytu v chate môžete využívať aj gril. Ubytovanie Drevenica JURsport Dúbrava sa nachádza v meste Dúbrava (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Drevenica JURsport Dúbrava má celkové hodnotenie 9,5. Pre Chata v prírode Drevenica JURsport Dúbrava momentálne evidujeme 9 recenzií.

Chata Margitka

9,5

Chata Margitka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Margitka. Chata Margitka sa nachádza v obci Dúbrava a ponúka záhradu, bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Chata Margitka sa nachádza v meste Dúbrava (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Margitka má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkový dom Chata Margitka momentálne evidujeme 23 recenzií.

Chalupa Anna

9,3

Chalupa Anna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Anna. Ubytovacie zariadenie CHALUPA ANNA sa nachádza v Dúbrave. Počas pobytu v tomto dovolenkovom dome môžete využívať kompletne vybavenú kuchynku. Ubytovanie Chalupa Anna sa nachádza v meste Dúbrava (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa Anna má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkový dom Chalupa Anna momentálne evidujeme 23 recenzií.

Hostinec Banik

6,6

Hostinec Banik

Ubytovanie (Hostinec) Hostinec Banik. Hostinec Baník ponúka ubytovanie v obci Ľubeľa. Využívať v ňom hostia môžu bezplatné bicykle a úschovňu lyží. Ubytovanie Hostinec Banik sa nachádza v meste Dúbrava (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hostinec Banik má celkové hodnotenie 6,6. Pre Hostinec Hostinec Banik momentálne evidujeme 12 recenzií.

Ubytovanie v meste Dúbrava

Mesto Dúbrava sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Dúbrava.