Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dubravice

V meste Dubravice (Chorvátsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dubravice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dubravice

Apartment Kata

9,1

Apartment Kata

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kata. Featuring a seasonal outdoor swimming pool and a terrace, Apartment Kata provides accommodation in Dubravice with free WiFi and pool views. Ubytovanie Apartment Kata sa nachádza v meste Dubravice (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home & Apartment Dubravice

Holiday Home & Apartment Dubravice

Ubytovanie (Penzión) Holiday Home & Apartment Dubravice. Holiday Home & Appartment Dubravice is set in Dubravice and has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Holiday Home & Apartment Dubravice sa nachádza v meste Dubravice (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Luka

Holiday Home Luka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Luka. Holiday Home Luka is located in Dubravice. Guests may enjoy the free WiFi. This holiday home is fitted with 1 bedroom, a flat-screen TV, and a kitchen. Ubytovanie Holiday Home Luka sa nachádza v meste Dubravice (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Dubravice-Skradin *LXXVII *

Holiday home Dubravice-Skradin *LXXVII *

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Dubravice-Skradin *LXXVII *. Holiday home Dubravice-Skradin *LXXVII * is situated in Dubravice and offers barbecue facilities. Ubytovanie Holiday home Dubravice-Skradin *LXXVII * sa nachádza v meste Dubravice (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lorena

Lorena

Ubytovanie (Apartmán) Lorena. Located in Tribunj, 200 metres from Sovlja Beach and 1 km from Zamalin Beach, Lorena offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Lorena sa nachádza v meste Dubravice (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Dubravice

Mesto Dubravice sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Dubravice.