Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dunabogdány

V meste Dunabogdány (Maďarsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dunabogdány

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dunabogdány

Bonifert Panzió

9,5

Bonifert Panzió

Ubytovanie (Penzión) Bonifert Panzió. Located in Dunabogdány, 20 metres from the Danube Riverbank, Bonifert Panzió offers a garden with free barbecue facilities and free bicycles. Ubytovanie Bonifert Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Herold Panzió

9,3

Herold Panzió

Ubytovanie (Penzión) Herold Panzió. Herold Panzió sa nachádza v malebnom prostredí Dunajského ohybu v meste Dunabogdány. Ubytovanie Herold Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Kalman Pansio

7,6

Villa Kalman Pansio

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Kalman Pansio. Offering a barbecue and sun terrace, Villa Kalman Pansio is situated in Dunabogdány, 33 km from Budapest. Guests can enjoy the on-site bar. Ubytovanie Villa Kalman Pansio sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dunaparti Apartman

Dunaparti Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dunaparti Apartman. Dunaparti Apartman is situated in Dunabogdány and offers free bikes, a garden and water sports facilities. Ubytovanie Dunaparti Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Dunabogdány

Mesto Dunabogdány sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Dunabogdány.