Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dunaföldvár

V meste Dunaföldvár (Maďarsko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dunaföldvár

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dunaföldvár

Gábor Pál utca 1. Apartman

9,5

Gábor Pál utca 1. Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Gábor Pál utca 1. Apartman. Offering free WiFi and city views, Gábor Pál utca 1. Apartman is an accommodation situated in Dunaföldvár. Ubytovanie Gábor Pál utca 1. Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Tolna). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rozmaringos Udvarház

8,4

Rozmaringos Udvarház

Ubytovanie (Penzión) Rozmaringos Udvarház. Facing the beachfront in Dunaföldvár, Rozmaringos Udvarház has a shared lounge and a garden. Ubytovanie Rozmaringos Udvarház sa nachádza v meste (Maďarsko - Tolna). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Földvár panzió/Pentele vendéglő

7,8

Földvár panzió/Pentele vendéglő

Ubytovanie (Bed and breakfast) Földvár panzió/Pentele vendéglő. Situated in Dunaföldvár, 22 km from Harta, Földvár panzió/Pentele vendéglő features a terrace and free WiFi. Ubytovanie Földvár panzió/Pentele vendéglő sa nachádza v meste (Maďarsko - Tolna). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Duna Szálló

7,7

Duna Szálló

Ubytovanie (Bed and breakfast) Duna Szálló. Set in Dunaföldvár, 21 km from Harta, Duna Szálló offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Duna Szálló sa nachádza v meste (Maďarsko - Tolna). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Igazgyöngy Apartman

Igazgyöngy Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Igazgyöngy Apartman. Located in Dunaföldvár, Igazgyöngy Apartman provides accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 21 km from Harta. Ubytovanie Igazgyöngy Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Tolna). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Autós Motel Étterem

Autós Motel Étterem

Ubytovanie (Bed and breakfast) Autós Motel Étterem. Set in Dunaföldvár, 23 km from Harta, Autós Motel Étterem offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Autós Motel Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Tolna). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jókai Apartman

Jókai Apartman

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Jókai Apartman. Jókai Apartman features city views, free WiFi and free private parking, set in Dunaföldvár. Ubytovanie Jókai Apartman sa nachádza v meste Dunaföldvár (Maďarsko - Tolna). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Dunaföldvár

Mesto Dunaföldvár sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Dunaföldvár.