Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dunakeszi

V meste Dunakeszi (Maďarsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dunakeszi

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dunakeszi

Lovely Nest near Budapest

9,5

Lovely Nest near Budapest

Ubytovanie (Apartmán) Lovely Nest near Budapest. Lovely Nest near Budapest is situated in Dunakeszi and offers free bikes and a terrace. The property features garden views and is 27 km from Visegrád. Ubytovanie Lovely Nest near Budapest sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dunakeszi newly built house near Budapest

9,3

Dunakeszi newly built house near Budapest

Ubytovanie (Apartmán) Dunakeszi newly built house near Budapest. Dunakeszi newly built house near Budapest is set in Dunakeszi and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Dunakeszi newly built house near Budapest sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

A nyugalom szigete

9,3

A nyugalom szigete

Ubytovanie (Apartmány) A nyugalom szigete. A nyugalom szigete offers pet-friendly accommodation in Dunakeszi. The property is 16 km from Budapest and free private parking is offered. Ubytovanie A nyugalom szigete sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kikelet Panzio

9,1

Kikelet Panzio

Ubytovanie (Penzión) Kikelet Panzio. Očarujúce ubytovanie Kikelet Pansio sa nachádza v pokojnej rekreačnej oblasti, 200 metrov od Dunaja a 25 minút jazdy autom od centra Budapešti. Ubytovanie Kikelet Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Part Cafe Panzió

8,7

Part Cafe Panzió

Ubytovanie (Penzión) Part Cafe Panzió. Part Cafe Panzió sa nachádza priamo na brehu Dunaja v meste Dunakeszi. Ponúka à la carte reštauráciu a bezplatné WiFi pripojenie na internet. Ubytovanie Part Cafe Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gerendaház a Dunánál

Gerendaház a Dunánál

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Gerendaház a Dunánál. Gerendaház a Dunánál is located in Dunakeszi and offers a terrace. Ubytovanie Gerendaház a Dunánál sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lovely Apartment

Lovely Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Lovely Apartment. Located in Dunakeszi in the Pest region, Lovely Apartment has a patio and garden views. Ubytovanie Lovely Apartment sa nachádza v meste Dunakeszi (Maďarsko - Pest).

Ubytovanie v meste Dunakeszi

Mesto Dunakeszi sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Dunakeszi.