Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dunavarsány

V meste Dunavarsány (Maďarsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dunavarsány

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dunavarsány

Panderosa Panzió

8,8

Panderosa Panzió

Ubytovanie (Penzión) Panderosa Panzió. Situated in Dunavarsány, Panderosa Panzió has a bar, garden, terrace, and free WiFi. Ubytovanie Panderosa Panzió sa nachádza v meste Dunavarsány (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Málnás Motel

8,7

Málnás Motel

Ubytovanie (Motel) Málnás Motel. Málnás Motel features air-conditioned rooms in Dunavarsány. All rooms feature a kitchen, a flat-screen TV with cable channels, and a private bathroom. Ubytovanie Málnás Motel sa nachádza v meste Dunavarsány (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pontyozó Horgásztó

Pontyozó Horgásztó

Ubytovanie (Kemping) Pontyozó Horgásztó. Pontyozó Horgásztó is set in Dunavarsány. Free WiFi is offered. A continental breakfast is available every morning at the property. Ubytovanie Pontyozó Horgásztó sa nachádza v meste Dunavarsány (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Dunavarsány

Mesto Dunavarsány sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Dunavarsány.