Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ebbs

V meste Ebbs (Rakúsko) máme celkom 22 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ebbs

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ebbs

FEWO Piccolo

9,6

FEWO Piccolo

Ubytovanie (Apartmány) FEWO Piccolo. Ubytovacie zariadenie FEWO Piccolo ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, ako aj bezplatné bicykle a gril. Ubytovanie FEWO Piccolo sa nachádza v meste Haflingerweg Ap. 1 Ap. 2 Ap. 3 Ap. 4 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hoamatl

9,5

Hoamatl

Ubytovanie (Privát) Hoamatl. Hoamatl is located in the centre of Ebbs, 20 km from the Skiwelt Wilder Kaiser Ski Area, to which a free shuttle service is offered in winter. Ubytovanie Hoamatl sa nachádza v meste Kaiserbergstrasse 18 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Domizil

9,4

Domizil

Ubytovanie (Apartmán) Domizil. Quietly located in Ebbs, Das Domizil offers self-catering accommodation with free WiFi. Guests benefit from a 200 m² large garden with a furnished terrace. Ubytovanie Domizil sa nachádza v meste Kaiserbergstrasse 16a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 174 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chaletwohnung Lederer

9,4

Chaletwohnung Lederer

Ubytovanie (Apartmán) Chaletwohnung Lederer. Located in Ebbs, a 5-minute drive from the Zahmer Ski Area and Lake Walch, Chaletwohnung Lederer offers an Alpine-style apartment featuring solid wooden... Ubytovanie Chaletwohnung Lederer sa nachádza v meste Buchberg 47b (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ritzau Alm

9,3

Ritzau Alm

Ubytovanie (Hostinec) Ritzau Alm. Accessible after a 1.5-hour walk only, Ritzau Alm offers rooms with free WiFi in Ebbs. Ubytovanie Ritzau Alm sa nachádza v meste 14 Kaisertal Ritzau Alm (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Apartment Hödner

9,2

Pension Apartment Hödner

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Pension Apartment Hödner. Zrekonštruovaný penzión Apartment Hödner vám ponúka izby s balkónom a bezplatné parkovanie v obci Ebbs, len pár kilometrov od mesta Kufstein a lyžiarskeho... Ubytovanie Pension Apartment Hödner sa nachádza v meste Oberndorf 20 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Winklerhof Ebbs

9,1

Winklerhof Ebbs

Ubytovanie (Penzión) Winklerhof Ebbs. A 4-minute drive from the centre of Ebbs, the Winklerhof is a traditional farmhouse at the foot of the scenic Kaisergebirge Mountains. Ubytovanie Winklerhof Ebbs sa nachádza v meste Oberbuchberg 28 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Berg'k'hof Kaisertal - Alpine Hideaway

9

Berg'k'hof Kaisertal - Alpine Hideaway

Ubytovanie (Chata v prírode) Berg'k'hof Kaisertal - Alpine Hideaway. Reachable only by foot within a 30 minute walk, Berg'k'hof Kaisertal - Alpine Hideaway is located amidst the nature reserve area and offers a terrace, a... Ubytovanie Berg'k'hof Kaisertal - Alpine Hideaway sa nachádza v meste 8 Kaisertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Zur Schanz

8,9

Hotel Zur Schanz

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zur Schanz. Just steps away from the Inn River, this 4-star hotel in Ebbs offers a restaurant, a sauna, a fitness room, and free WiFi. The centre of Kufstein is 2. Ubytovanie Hotel Zur Schanz sa nachádza v meste Schanz 1 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kaiser Hotel

8,8

Kaiser Hotel

Ubytovanie (Hotel) Kaiser Hotel. Peacefully situated in Ebbs, surrounded by meadows, Kaiserhotel offers an indoor pool as well as sauna and hot tub facilities. Ubytovanie Kaiser Hotel sa nachádza v meste Haflingerweg 6 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Duregger

8,6

Apartment Duregger

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Duregger. Located 40 km from Saalbach, Apartment Duregger offers accommodation in Ebbs. The property boasts views of the mountains is 24 km from Kitzbühel. Ubytovanie Apartment Duregger sa nachádza v meste Buchberg 42 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhotel Oberwirt

8,3

Landhotel Oberwirt

Ubytovanie (Hotel) Landhotel Oberwirt. Located in the centre of Ebbs, Landhotel Oberwirt offers an indoor pool. Guests enjoy free access to the ski bus which stops only 50 metres away. Ubytovanie Landhotel Oberwirt sa nachádza v meste Wildbichlerstraße 36 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Der Unterwirt - das kleine Gourmethotel

8,3

Der Unterwirt - das kleine Gourmethotel

Ubytovanie (Hotel) Der Unterwirt - das kleine Gourmethotel. Located in Ebbs, right in the centre of the Kaisergebirge Nature Reserve, Hotel Unterwirt features a roof terrace, a bar with an open fireplace, and a... Ubytovanie Der Unterwirt - das kleine Gourmethotel sa nachádza v meste Wildbichler Straße 38 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Oberwirt Ferienwohnung

Appartement Oberwirt Ferienwohnung

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Oberwirt Ferienwohnung. Featuring mountain views, Appartement Oberwirt Ferienwohnung provides accommodation with a restaurant, free bikes and a garden, around 5 km from Aschinger... Ubytovanie Appartement Oberwirt Ferienwohnung sa nachádza v meste Kirchplatz 1 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bauernhaus-Schloss Wagrain

Bauernhaus-Schloss Wagrain

Ubytovanie (Vidiecky dom) Bauernhaus-Schloss Wagrain. Featuring river views, Bauernhaus-Schloss Wagrain features accommodation with a balcony and a kettle, around 5 km from Aschinger Alm Lift. Ubytovanie Bauernhaus-Schloss Wagrain sa nachádza v meste Mühltal 3 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 370 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment / Bauernhof / Ferienwohnung Sonja

Apartment / Bauernhof / Ferienwohnung Sonja

Ubytovanie (Apartmán) Apartment / Bauernhof / Ferienwohnung Sonja. Apartment / Bauernhof / Ferienwohnung Sonja is set in Ebbs, 3.3 km from Aschinger Alm Lift, and offers a balcony, garden, and free WiFi. Ubytovanie Apartment / Bauernhof / Ferienwohnung Sonja sa nachádza v meste 19 Buchberg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Neuschwendterhof

Neuschwendterhof

Ubytovanie (Apartmán) Neuschwendterhof. Boasting garden views, Neuschwendterhof offers accommodation with a garden and a balcony, around 7 km from Aschinger Alm Lift. Ubytovanie Neuschwendterhof sa nachádza v meste 122 Oberndorf (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Ebbs

Mesto Ebbs sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 22 hotelov a ubytovanie v meste Ebbs.