Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Ebene Reichenau

V meste Ebene Reichenau (Rakúsko) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ebene Reichenau

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ebene Reichenau

Schrunerhof

9,9

Schrunerhof

Ubytovanie (Apartmány) Schrunerhof. Schrunerhof offers accommodation in Ebene Reichenau. There is a bedroom, a dining and a living area and a fully equipped kitchen. Ubytovanie Schrunerhof sa nachádza v meste Winkl 15 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dicktlhof

9,5

Dicktlhof

Ubytovanie (Farma) Dicktlhof. Dicktlhof features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Ebene Reichenau. Ubytovanie Dicktlhof sa nachádza v meste Winkl 23 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Laßnig

9,1

Gästehaus Laßnig

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Laßnig. Offering a barbecue and views of the mountain, Gästehaus Laßnig is set in Ebene Reichenau in the Carinthia Region, 9 km from Bad Kleinkirchheim. Ubytovanie Gästehaus Laßnig sa nachádza v meste Ebene Reichenau 114 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panorama Hotel Turracher Höhe

8,8

Panorama Hotel Turracher Höhe

Ubytovanie (Hotel) Panorama Hotel Turracher Höhe. Hotel Panorama Turracher Höhe sa nachádza na kopci s výhľadom na jazero Turracher See. Ponúka izby s balkónom a wellness centrum. Ubytovanie Panorama Hotel Turracher Höhe sa nachádza v meste Turracher Höhe 24 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement am Berg

8,8

Appartement am Berg

Ubytovanie (Apartmán) Appartement am Berg. Featuring ski-to-door access and a terrace, Appartement am Berg offers accommodation in Ebene Reichenau with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Appartement am Berg sa nachádza v meste Turracherhöhe 171 EG - Top 3 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 147 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Vucsina

8,6

Haus Vucsina

Ubytovanie (Apartmány) Haus Vucsina. Veľké apartmány Haus Vucsina sa nachádzajú v nadmorskej výške 1 825 metrov v pohorí Nockberge v Korutánsku. Ubytovanie Haus Vucsina sa nachádza v meste Turracher Höhe 74 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 171 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Brandnerhütte

Brandnerhütte

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Brandnerhütte. Located in Turracher Hohe, 700 metres from Panoramabahn, Brandnerhütte provides accommodation with a garden, free WiFi and a shared kitchen. Ubytovanie Brandnerhütte sa nachádza v meste Turracher Höhe 61 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 224 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marhütte

Marhütte

Ubytovanie (Chata v prírode) Marhütte. Situated in Ebene Reichenau in the Carinthia region, Marhütte features accommodation with free private parking. Ubytovanie Marhütte sa nachádza v meste Winkl 13 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Almliesl EBEN-588

Almliesl EBEN-588

Ubytovanie (Chata v prírode) Almliesl EBEN-588. Situated in Ebene Reichenau in the Carinthia region, Almliesl EBEN-588 features a balcony and garden views. Ubytovanie Almliesl EBEN-588 sa nachádza v meste Falkertsee 14 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 185 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Susanne by ISA AGENTUR

Haus Susanne by ISA AGENTUR

Ubytovanie (Apartmán) Haus Susanne by ISA AGENTUR. Tieto 3 apartmány sa nachádzajú v obci Ebene Reichenau, 9 km od kúpeľného mesta Bad Kleinkirchheim a obce Turracher Höhe. Ubytovanie Haus Susanne by ISA AGENTUR sa nachádza v meste Ebene Reichenau 20a (Rakúsko - Korutánsko).

Obervostlhaus - Sehr schöne gemütliche Almhütte der besonderen Art

Obervostlhaus - Sehr schöne gemütliche Almhütte der besonderen Art

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Obervostlhaus - Sehr schöne gemütliche Almhütte der besonderen Art. Obervostlhaus - Sehr schöne gemütliche Almhütte der besonderen Art is set in Ebene Reichenau and offers a shared lounge, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Obervostlhaus - Sehr schöne gemütliche Almhütte der besonderen Art sa nachádza v meste Saureggen 11 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 168 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Ebene Reichenau

Mesto Ebene Reichenau sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Ebene Reichenau.