Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Eberstein

V meste Eberstein (Rakúsko) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Eberstein

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Eberstein

Panoramadorf Saualpe Sereinig KG

9,2

Panoramadorf Saualpe Sereinig KG

Ubytovanie (Rezort) Panoramadorf Saualpe Sereinig KG. Hotel Panoramadorf Saualpe sa nachádza na južne orientovanom svahu nad mestom Eberstein 30 minút jazdy od Klagenfurtu a jazera Wörthersee. Ubytovanie Panoramadorf Saualpe Sereinig KG sa nachádza v meste St. Oswald 4 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Biolandhaus Arche

8,9

Biolandhaus Arche

Ubytovanie (Hotel) Biolandhaus Arche. Tento ekologický hotel sa nachádza 930 metrov nad morom v pohorí Saualpe vo východnom Korutánsku. Ubytovanie Biolandhaus Arche sa nachádza v meste Vollwertweg 1a (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Gutmann

8,7

Gasthof Gutmann

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Gutmann. Offering panoramic views of the Karawanken Mountains and a spa area, the traditional family-run Gasthof Gutmann is located at 1,020 metres above sea level... Ubytovanie Gasthof Gutmann sa nachádza v meste Mirnig 11 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Traunig Hütte

Traunig Hütte

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Traunig Hütte. Set in Eberstein in the Carinthia region, Traunig Hütte has a terrace. The accommodation is 43 km from Schwarz. Ubytovanie Traunig Hütte sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Kois Hütte

Holiday home Kois Hütte

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Kois Hütte. Boasting accommodation with a private pool, Holiday home Kois Hütte is situated in Eberstein. The accommodation is 43 km from Schwarz. Ubytovanie Holiday home Kois Hütte sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Familienbauernhof Gunzer-Sank

Familienbauernhof Gunzer-Sank

Ubytovanie (Apartmán) Familienbauernhof Gunzer-Sank. Familienbauernhof Gunzer-Sank is located in Eberstein. Ubytovanie Familienbauernhof Gunzer-Sank sa nachádza v meste Hochfeistritz 8 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Zois Hütte

Holiday home Zois Hütte

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Zois Hütte. Located in Eberstein in the Carinthia region, Holiday home Zois Hütte features a terrace. The accommodation is 42 km from Schwarz. Ubytovanie Holiday home Zois Hütte sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Eberstein

Mesto Eberstein sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Eberstein.