Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Egerszalók

V meste Egerszalók (Maďarsko) máme celkom 69 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Egerszalók

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Egerszalók

Bérc Apartman

10

Bérc Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Bérc Apartman. Located in Egerszalók, just 2.9 km from Egerszalók Thermal Spring, Bérc Apartman provides accommodation with free bikes, a garden, a terrace and free WiFi. Ubytovanie Bérc Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Életvirág Vendéglak

9,9

Életvirág Vendéglak

Ubytovanie (Apartmány) Életvirág Vendéglak. Situated in Egerszalók in the Heves region, Életvirág Vendéglak features a balcony. Ubytovanie Életvirág Vendéglak sa nachádza v meste Egerszalók (Maďarsko - Heves).

Fenyves Vendégház

9,8

Fenyves Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Fenyves Vendégház. Situated just 1.9 km from Egerszalók Thermal Spring, Fenyves Vendégház features accommodation in Egerszalók with access to a shared lounge, a garden, as... Ubytovanie Fenyves Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Harmony Vendégház

9,8

Harmony Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Harmony Vendégház. Penzión Harmony Vendégház sa nachádza v obci Egerszalók v regióne Heves, 2,6 km od termálneho prameňa Egerszalók. Ubytovanie Harmony Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Happy House Apartments

9,8

Happy House Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Happy House Apartments. Ubytovacie zariadenie Happy House Apartments sa nachádza 1,8 km od termálneho prameňa Egerszalók a ponúka ubytovanie, reštauráciu, bezplatné bicykle,... Ubytovanie Happy House Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Öreghegy Vendégház

9,8

Öreghegy Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Öreghegy Vendégház. Set just 1.2 km from Egerszalók Thermal Spring, Öreghegy Vendégház offers accommodation in Egerszalók with access to a shared lounge, a garden, as well as... Ubytovanie Öreghegy Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Villa Iris

9,8

Villa Iris

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Iris. Villa Iris is a villa with a terrace, located in Egerszalók. The unit is 2. Ubytovanie Villa Iris sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Tündérliget Panzió

9,7

Tündérliget Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Tündérliget Panzió. Featuring a hot tub, Tündérliget Panzió is situated in Egerszalók. Located 1. Ubytovanie Tündérliget Panzió sa nachádza v meste Egerszalók (Maďarsko - Heves).

Silver Lodge Vendégház Egerszalók

9,7

Silver Lodge Vendégház Egerszalók

Ubytovanie (Penzión) Silver Lodge Vendégház Egerszalók. Situated in Egerszalók, 1.3 km from Egerszalók Thermal Spring, Silver Lodge Vendégház Egerszalók features accommodation with a garden, free private parking... Ubytovanie Silver Lodge Vendégház Egerszalók sa nachádza v meste Egerszalók (Maďarsko - Heves).

A Zoldbiciklis Haz

9,7

A Zoldbiciklis Haz

Ubytovanie (Apartmán) A Zoldbiciklis Haz. Apartmán A Zoldbiciklis Haz sa nachádza v meste Egerszalók, 1,2 km od termálneho prameňa Egerszalók. Ubytovanie A Zoldbiciklis Haz sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Ámbitus-ház

9,6

Ámbitus-ház

Ubytovanie (Apartmány) Ámbitus-ház. Penzión Ámbitus-ház zariadený vo vidieckom štýle sa nachádza 2 minúty jazdy autom od termálnych kúpeľov Egerszalók. Ubytovanie Ámbitus-ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Patakpart Vendégház

9,6

Patakpart Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Patakpart Vendégház. Ubytovacie zariadenie Patakpart Vendégház má bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a ponúka hosťom ubytovanie v termálnom meste Egerszalók. Ubytovanie Patakpart Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Gólyafészek Panzió

9,6

Gólyafészek Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gólyafészek Panzió. Offering a barbecue and views of the city, Gólyafészek Panzió is set in Egerszalók in the Heves Region, 1.9 km from Egerszalók Thermal Spring. Ubytovanie Gólyafészek Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Fekete Rigó Vendégház

9,6

Fekete Rigó Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Fekete Rigó Vendégház. Ubytovacie zariadenie Fekete Rigó Vendégház sa nachádza v meste Egerszalók, 16 minút pešo od termálneho prameňa Egerszalók. Ubytovanie Fekete Rigó Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Villa Cuvée

9,6

Villa Cuvée

Ubytovanie (Penzión) Villa Cuvée. Penzión Villa Cuvée sa nachádza v meste Egerszalók, necelých 1,9 km od termálneho prameňa Egerszalók a ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Villa Cuvée sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Diamond Apartman

9,5

Diamond Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Diamond Apartman. Diamond Apartman ponúka výhľad na hory, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Diamond Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

András Apartmanházak

9,5

András Apartmanházak

Ubytovanie (Apartmány) András Apartmanházak. With free bicycles András Apartmanházak is 1,200 meters from the thermal bath. Free WiFi, free private parking and a garden. Ubytovanie András Apartmanházak sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Vintiamo Apartmanok

9,5

Vintiamo Apartmanok

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Vintiamo Apartmanok. Ubytovacie zariadenie Vintiamo Apartmanok sa nachádza 1,8 km od termálneho prameňa Egerszalók a ponúka ubytovanie s patiom, záhradou a príslušenstvom na... Ubytovanie Vintiamo Apartmanok sa nachádza v meste Egerszalók (Maďarsko - Heves).

Nimród Pihenőház

9,5

Nimród Pihenőház

Ubytovanie (Penzión) Nimród Pihenőház. Nimród Guesthouse is located in Egerszalók, 2 km from the famous salt hills and the Egerszalók Medicinal and Wellness Spa. Ubytovanie Nimród Pihenőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Gerendás Vendégház

9,5

Gerendás Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Gerendás Vendégház. Penzión Gerendás Vendégház má veľkú zelenú záhradu s grilom a zariadený altánok. Ubytovanie Gerendás Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Borozók Vendégháza

9,5

Borozók Vendégháza

Ubytovanie (Apartmány) Borozók Vendégháza. Featuring air conditioning, Borozók Vendégháza offers accommodation in Egerszalók. Egerszalók Thermal Spring is 1.8 km away. Ubytovanie Borozók Vendégháza sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Szonja Apartman

9,5

Szonja Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Szonja Apartman. Located in Egerszalók, just 2.5 km from Egerszalók Thermal Spring, Szonja Apartman provides accommodation with a restaurant, a garden, a terrace and free... Ubytovanie Szonja Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

F&M Apartman

9,5

F&M Apartman

Ubytovanie (Apartmán) F&M Apartman. Situated in Egerszalók, 200 metres from the thermal bath, F&M Apartman features a terrace with a view over the bath. Ubytovanie F&M Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Ferzs Apartman Egerszalók

9,5

Ferzs Apartman Egerszalók

Ubytovanie (Apartmán) Ferzs Apartman Egerszalók. Set in Egerszalók in the Heves region, Ferzs Apartman Egerszalók has a balcony and garden views. Ubytovanie Ferzs Apartman Egerszalók sa nachádza v meste Egerszalók (Maďarsko - Heves).

M&F Apartman

9,4

M&F Apartman

Ubytovanie (Apartmán) M&F Apartman. Apartmán M & F s terasou a výhľadom na kúpele sa nachádza v obci Egerszalók, 100 metrov od termálneho prameňa. Ubytovanie M&F Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Árnyas Vendégház Egerszalók

9,4

Árnyas Vendégház Egerszalók

Ubytovanie (Penzión) Árnyas Vendégház Egerszalók. Árnyas Vendégház Egerszalók is set in Egerszalók and features free bikes and a seasonal outdoor swimming pool. Ubytovanie Árnyas Vendégház Egerszalók sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Chill Hill

9,4

Chill Hill

Ubytovanie (Apartmán) Chill Hill. Ubytovanie Chill Hill sa nachádza v meste Egerszalók, 400 metrov od termálnych kúpeľov Egerszalók. Ponúka klimatizované izby s balkónom a Wi-Fi. Ubytovanie Chill Hill sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Brigitta vendégház

9,4

Brigitta vendégház

Ubytovanie (Penzión) Brigitta vendégház. Ubytovacie zariadenie Brigitta sa nachádza v obci Egerszalók, 2 km od zdravotných a wellness kúpeľov. Ubytovanie Brigitta vendégház sa nachádza v meste Egerszalók (Maďarsko - Heves).

Pacsirta Vendégház Egerszalók

9,3

Pacsirta Vendégház Egerszalók

Ubytovanie (Penzión) Pacsirta Vendégház Egerszalók. Penzión Pacsirta Egerszalók sa nachádza v meste Egerszalók v regióne Heves, 1,2 km od termálnych prameňov Egerszalók. Ponúka vám gril a výhľad na hory. Ubytovanie Pacsirta Vendégház Egerszalók sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Napsugár Vendégház

9,3

Napsugár Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Napsugár Vendégház. Dovolenkový dom Napsugár Vendégház sa nachádza len 2 minúty jazdy autom od liečebných a termálnych kúpeľov Egerszalók. Ubytovanie Napsugár Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Gádoros Vendégház

9,3

Gádoros Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Gádoros Vendégház. Situated in Egerszalók, 3.5 km from Egerszalók Thermal Spring, Gádoros Vendégház features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free private... Ubytovanie Gádoros Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Villa Maria

9,3

Villa Maria

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Villa Maria. Ubytovacie zariadenie Villa Mária sa nachádza v meste Egerszalók, v rámci 1 km od termálnych kúpeľov a obchodu s potravinami. Ubytovanie Villa Maria sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Napfény Apartman és Vendégház

9,3

Napfény Apartman és Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Napfény Apartman és Vendégház. Napfény Apartman és Vendégház sa nachádza v obci Egerszalók, 2 km od liečebných kúpeľov a wellness centra. Ubytovanie Napfény Apartman és Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Szalóki Üdülőház

9,3

Szalóki Üdülőház

Ubytovanie (Apartmán) Szalóki Üdülőház. Apartmán Szalóki Üdülőház so záhradou sa nachádza v obci Egerszalók, 1,8 km od termálnych kúpeľov. Hostia môžu využívať gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Szalóki Üdülőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Sweet Life Wellness Apartments

9,3

Sweet Life Wellness Apartments

Ubytovanie (Penzión) Sweet Life Wellness Apartments. Ubytovacie zariadenie Sweet Life Wellness Apartments sa nachádza v meste Egerszalók 2 km od mestského termálneho prameňa a k dispozícii tu máte bezplatné... Ubytovanie Sweet Life Wellness Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

R-Relax Vendégház

9,3

R-Relax Vendégház

Ubytovanie (Penzión) R-Relax Vendégház. Ubytovacie zariadenie R-Relax Vendégház sa nachádza 2 km od termálnych kúpeľov Saliris a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, parkovanie zdarma a... Ubytovanie R-Relax Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Kék Lagúna Apartmanok

9,2

Kék Lagúna Apartmanok

Ubytovanie (Penzión) Kék Lagúna Apartmanok. Ubytovacie zariadenie Kék Lagúna Apartmanok je obklopené záhradou s grilom, priestorom na posedenie a detským ihriskom. Ubytovanie Kék Lagúna Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Bögös Vendégház

9,2

Bögös Vendégház

Ubytovanie (Hostinec) Bögös Vendégház. Set in Egerszalók, 3 km from Egerszalók Thermal Spring, Bögös Vendégház offers accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytovanie Bögös Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Mónika Vendégház

9,2

Mónika Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Mónika Vendégház. Ubytovacie zariadenie Mónika Vendégház sa nachádza v obci Egerszalók, 2 km od termálnych kúpeľov Egerszalók, a ponúka ubytovanie s káblovou TV, veľkú... Ubytovanie Mónika Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

István Vendégház

9,2

István Vendégház

Ubytovanie (Penzión) István Vendégház. Penzión István Vendégház sa nachádza v zelenom prostredí v meste v Egerszalók a ponúka vám bezplatné Wi-Fi, záhradu s výbavou na grilovanie a bezplatné... Ubytovanie István Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Herbárium-Virágos Ház

9,2

Herbárium-Virágos Ház

Ubytovanie (Apartmány) Herbárium-Virágos Ház. Ubytovacie zariadenie Herbárium-Virágos Ház so záhradou a grilom sa nachádza v meste Egerszalók, 1,5 km od termálneho prameňa Egerszalók. Ubytovanie Herbárium-Virágos Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Anna Panzió

9,2

Anna Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Anna Panzió. Penzión Anna sa nachádza v meste Egerszalók, len 1,5 km od termálnych kúpeľov. Ubytovanie Anna Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Twin Pines Apartment

9,1

Twin Pines Apartment

Ubytovanie (Penzión) Twin Pines Apartment. Set in Egerszalók, 2.8 km from Egerszalók Thermal Spring, Twin Pines Apartment offers accommodation with a garden, free private parking and barbecue... Ubytovanie Twin Pines Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Borostyán Vendégház

9,1

Borostyán Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Borostyán Vendégház. Located in Egerszalók, 2.2 km from Egerszalók Thermal Spring, Borostyán Vendégház provides accommodation with a terrace and free private parking. Ubytovanie Borostyán Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Guesthouse Kohári

9,1

Guesthouse Kohári

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Kohári. Penzión Guesthouse Kohári sa nachádza v meste Egerszalók, 1,8 km od termálneho prameňa Egerszalók. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Guesthouse Kohári sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Kohári Pincészet Üdülőház

9,1

Kohári Pincészet Üdülőház

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Kohári Pincészet Üdülőház. Apartmány Koháry Pincészet Üdülőház s možnosťou vlastného stravovania sa nachádzajú v obci Egerszalók. Ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Kohári Pincészet Üdülőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Villa Venezia

9

Villa Venezia

Ubytovanie (Apartmány) Villa Venezia. Ubytovanie Villa Venezia ponúka gril a výhľad do záhrady a na okolité kopce. Ubytovanie Villa Venezia sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Vadásztanya Fogadó

9

Vadásztanya Fogadó

Ubytovanie (Apartmány) Vadásztanya Fogadó. Ubytovanie Vadásztanya Fogadó s bezplatným Wi-Fi sa nachádza v obci Egerszalók, 1,9 km od termálneho prameňa Egerszalók. Ubytovanie Vadásztanya Fogadó sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Mesés Shiraz Wellness Hotel Superior

9

Mesés Shiraz Wellness Hotel Superior

Ubytovanie (Hotel) Mesés Shiraz Wellness Hotel Superior. Hotel Mesés Shiraz Wellness & Tréning Superior sa nachádza v malom kúpeľnom mestečku Egerszalók a ponúka vám orientálne wellness centrum, bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Mesés Shiraz Wellness Hotel Superior sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Oázis Vendégház

9

Oázis Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Oázis Vendégház. Oázis Vendégház sa nachádza vo vzdialenosti 2 km od liečebného a termálneho kúpaliska Egerszalók a 10 km od mesta Eger. Ubytovanie Oázis Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Ubytovanie v meste Egerszalók

Mesto Egerszalók sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 69 hotelov a ubytovanie v meste Egerszalók.