Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Eisentratten

V meste Eisentratten (Rakúsko) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Eisentratten

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Eisentratten

Das kleine Familienhotel Koch

9,6

Das kleine Familienhotel Koch

Ubytovanie (Hotel) Das kleine Familienhotel Koch. This family-friendly hotel is located in quiet surroundings at 1100 metres above sea level in Northern Carinthia. Ubytovanie Das kleine Familienhotel Koch sa nachádza v meste Innernöring 15 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lientscher design farm

9,6

Lientscher design farm

Ubytovanie (Apartmány) Lientscher design farm. Set in Eisentratten, 47 km from Bad Kleinkirchheim, Lientscher design farm offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Lientscher design farm sa nachádza v meste 16 Lientsch (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Pirker

9,5

Ferienhaus Pirker

Ubytovanie (Farma) Ferienhaus Pirker. Ubytovacie zariadenie Ferienhaus Pirker sa nachádza na farme situovanej na kopci v tichej lokalite obce Eisentratten. Ubytovanie Ferienhaus Pirker sa nachádza v meste Vordernöring 18/37 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Post

8,9

Gasthof Post

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Post. Penzión Post má centrálnu polohu v obci Eisentratten, 20 km od mesta Katschberg. V reštaurácii sa podávajú korutánske jedlá. Ubytovanie Gasthof Post sa nachádza v meste Eisentratten 20 (Rakúsko - Korutánsko).

Lamprechthof

7,7

Lamprechthof

Ubytovanie (Farma) Lamprechthof. Farma Lamprechthof sa nachádza v pokojnom prostredí, 4 km od obce Eisentratten v Korutánsku. Ubytovanie Lamprechthof sa nachádza v meste Innernöring 25 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gamperhütte

Gamperhütte

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Gamperhütte. Gamperhütte is situated in Eisentratten. The holiday home has a terrace, 3 bedrooms, a living room and a well-equipped kitchen with a stovetop. Ubytovanie Gamperhütte sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gamperhof

Gamperhof

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Gamperhof. Gamperhof is located in Eisentratten. Free WiFi is provided throughout the property. Ubytovanie Gamperhof sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Eisentratten

Mesto Eisentratten sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Eisentratten.