Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Éxo Khóra

V meste Éxo Khóra (Grécko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Éxo Khóra

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Éxo Khóra

Villa Elithea

9,9

Villa Elithea

Ubytovanie Villa Elithea. Vila Elithea sa nachádza v meste Exo Chora, 23 km od kostola Agios Dionysios a 23 km od prístavu Zakynthos. Ponúka terasou a bezplatnú kyvadlovú dopravu. Ubytovanie Villa Elithea sa nachádza v meste Éxo Khóra (Grécko - Zakynthos).

Kouzoulis House

9,8

Kouzoulis House

Ubytovanie Kouzoulis House. Located in Éxo Khóra, 23 km from Agios Dionysios Church and 23 km from Port of Zakynthos, Kouzoulis House offers barbecue facilities and air conditioning. Ubytovanie Kouzoulis House sa nachádza v meste Éxo Khóra (Grécko - Zakynthos).

Katoi traditional house

9,2

Katoi traditional house

Ubytovanie Katoi traditional house. Offering a garden and inner courtyard view, Katoi traditional house is set in Éxo Khóra, 23 km from Port of Zakynthos and 24 km from Byzantine Museum. Ubytovanie Katoi traditional house sa nachádza v meste Éxo Khóra (Grécko - Zakynthos).

StoneMill Villa, a Sumptuous Escape, By ThinkVilla

9

StoneMill Villa, a Sumptuous Escape, By ThinkVilla

Ubytovanie StoneMill Villa, a Sumptuous Escape, By ThinkVilla. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, city view and a patio, StoneMill Villa, a Sumptuous Escape, By ThinkVilla is set in Éxo Khóra. Ubytovanie StoneMill Villa, a Sumptuous Escape, By ThinkVilla sa nachádza v meste Éxo Khóra (Grécko - Zakynthos).

Ubytovanie v meste Éxo Khóra

Mesto Éxo Khóra sa nachádza na území krajiny Grécko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Éxo Khóra.