Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Faak am See

V meste Faak am See (Rakúsko) máme celkom 57 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Faak am See

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Faak am See

Ferienwohnungen Kärnten Dr. Baumgartner

9,8

Ferienwohnungen Kärnten Dr. Baumgartner

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Kärnten Dr. Baumgartner. These spacious apartments are located in Faak am See, just a 5-minute walk from the shore of Lake Faak and its private beach. Ubytovanie Ferienwohnungen Kärnten Dr. Baumgartner sa nachádza v meste Dietrichsteinerstraße 23-25 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seehaus Faakersee

9,6

Seehaus Faakersee

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seehaus Faakersee. Set 20 metres from the shore of Lake Faak, Seehaus Faakersee is a self-catering holiday home with a balcony and a garden, 1. Ubytovanie Seehaus Faakersee sa nachádza v meste Gartenweg 22 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus am Wald

9,6

Haus am Wald

Ubytovanie (Apartmány) Haus am Wald. Located 1 km from Lake Faak, Haus am Wald offers apartments with flat-screen satellite TV and a balcony. Ubytovanie Haus am Wald sa nachádza v meste Ledenitzen am Faaker See (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Alexis

9,5

Haus Alexis

Ubytovanie (Penzión) Haus Alexis. Haus Alexis provides accommodation in Faak am See. The guest house features both free WiFi and free private parking. Ubytovanie Haus Alexis sa nachádza v meste Seeufer-Landesstraße 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seevilla & Seehaus Erna

9,5

Seevilla & Seehaus Erna

Ubytovanie (Apartmán) Seevilla & Seehaus Erna. Seevilla & Seehaus Erna is located 100 metres from Lake Faak and offers nicely furnished apartments with free WiFi, and a private beach with sun loungers,... Ubytovanie Seevilla & Seehaus Erna sa nachádza v meste Seestraße 5b (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Seehaus Blue Faak

9,4

Holiday Home Seehaus Blue Faak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Seehaus Blue Faak. Set in Faak am See in the Carinthia region, Holiday Home Seehaus Blue Faak features a balcony. Ubytovanie Holiday Home Seehaus Blue Faak sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 258 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Strandcamping Gruber

9,4

Strandcamping Gruber

Ubytovanie (Kemping) Strandcamping Gruber. Set in Faak am See, 47 km from Bled, Strandcamping Gruber offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Strandcamping Gruber sa nachádza v meste Strand Nord 3 (Rakúsko - Korutánsko).

Gästehaus Sapetschnig

9,4

Gästehaus Sapetschnig

Ubytovanie (Apartmány) Gästehaus Sapetschnig. Gästehaus Sapetschnig is located 300 metres from the centre of Faak am See. It offers free WiFi and apartments with a balcony and mountain views. Ubytovanie Gästehaus Sapetschnig sa nachádza v meste Karawankenweg 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung am Sonnhügel

9,3

Ferienwohnung am Sonnhügel

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung am Sonnhügel. Ferienwohnung am Sonnhügel enjoys a quiet location amid the Weideboden Nature Reserve, a 10-minute walk from the Faaker See lake. Ubytovanie Ferienwohnung am Sonnhügel sa nachádza v meste at (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lakeside Apartments - Adults Only

9,3

Lakeside Apartments - Adults Only

Ubytovanie (Apartmány) Lakeside Apartments - Adults Only. Overlooking Lake Faak, these bright and spacious apartments feature a balcony or terrace and free WiFi. Ubytovanie Lakeside Apartments - Adults Only sa nachádza v meste Seeufer-Landesstraße 42a (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Sonnhügel - Stissen

9,3

Ferienhaus Sonnhügel - Stissen

Ubytovanie (Apartmán) Ferienhaus Sonnhügel - Stissen. Quietly situated in Faak am See and next to a stream leading to Lake Faak, which can be reached within 15 minutes' by boat provided by the property, this... Ubytovanie Ferienhaus Sonnhügel - Stissen sa nachádza v meste Sonnhügel 8 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Kleinbichler

9,2

Haus Kleinbichler

Ubytovanie (Apartmány) Haus Kleinbichler. Situated directly at Lake Faak, Haus Kleinbichler offers its guests a private beach access. Ubytovanie Haus Kleinbichler sa nachádza v meste Molkereistrasse 34 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Koffler

9,2

Appartements Koffler

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Koffler. Set in Faak am See, 47 km from Bled, Appartements Koffler offers free bikes and free WiFi. Ubytovanie Appartements Koffler sa nachádza v meste Seestraße 25 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Margit Miklautsch

9,1

Gästehaus Margit Miklautsch

Ubytovanie (Apartmány) Gästehaus Margit Miklautsch. Penzión Gästehaus Margit Miklautsch vám ponúka apartmány s kuchynkou situované na okraji obce Faak am See, 8 minút chôdze od jazera. Ubytovanie Gästehaus Margit Miklautsch sa nachádza v meste Dietrichsteinerstraße 12 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Franz Stissen

9

Gästehaus Franz Stissen

Ubytovanie (Apartmány) Gästehaus Franz Stissen. In a quiet location in Faak am See, with scenic views of Lake Faak and a private beach access, Gästehaus Franz Stissen offers a large sunbathing lawn with... Ubytovanie Gästehaus Franz Stissen sa nachádza v meste Am Sonnhügel 3 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Pension Popolari

9

Gasthof Pension Popolari

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Pension Popolari. Penzión Gasthof Popolari sa nachádza v lokalite Faak am See. Počas pobytu máte k dispozícii záhradu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a reštauráciu. Ubytovanie Gasthof Pension Popolari sa nachádza v meste Halbinselstrasse 6 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

St. Peter Hotel Dietrichsteinerhof

9

St. Peter Hotel Dietrichsteinerhof

Ubytovanie (Hotel) St. Peter Hotel Dietrichsteinerhof. Hotel Svätý Peter Dietrichsteinerhof je tradičný, rodinne vedený hotel v blízkosti brehu jazera Faak. Ponúka bezplatné parkovanie a gurmánsku reštauráciu. Ubytovanie St. Peter Hotel Dietrichsteinerhof sa nachádza v meste Dietrichsteinerstraße 24-26 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Waldruh - Tannenheim

8,9

Pension Waldruh - Tannenheim

Ubytovanie (Penzión) Pension Waldruh - Tannenheim. Penzión Waldruh leží na kopci, 20 minút pešo od jazera Faakersee a ponúka hosťom bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a veľkú terasu s výhľadom na... Ubytovanie Pension Waldruh - Tannenheim sa nachádza v meste Halbinselstraße 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Duregger

8,9

Pension Duregger

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pension Duregger. Located in Faak am See, 47 km from Bled, Pension Duregger provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Pension Duregger sa nachádza v meste Bachstrasse 2 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Sonja

8,8

Haus Sonja

Ubytovanie (Privát) Haus Sonja. Located in Faak am See, Haus Sonja provides accommodation with a flat-screen TV. There is a fully equipped private bathroom with shower and a hairdryer. Ubytovanie Haus Sonja sa nachádza v meste Auenweg 11a (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension-Ferienwohnung Rotar

8,7

Pension-Ferienwohnung Rotar

Ubytovanie (Penzión) Pension-Ferienwohnung Rotar. Just a 8-minute walk from Lake Faaker See, this guest house in Faak offers a large garden with playground, and a daily breakfast buffet. Ubytovanie Pension-Ferienwohnung Rotar sa nachádza v meste Fliederweg 11-13 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus am See

8,7

Haus am See

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus am See. Haus am See is situated in Faak am See and offers a private beach area and a terrace. The property is 47 km from Bled and free private parking is... Ubytovanie Haus am See sa nachádza v meste Siedlerweg 20 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Charmantes Apartment am Faaker See

8,7

Charmantes Apartment am Faaker See

Ubytovanie (Apartmány) Charmantes Apartment am Faaker See. Situated in Faak am See in the Carinthia region, Charmantes Apartment am Faaker See features accommodation with free private parking. Ubytovanie Charmantes Apartment am Faaker See sa nachádza v meste Flurweg 9 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Käthe

8,7

Pension Käthe

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pension Käthe. Located in Faak am See, 46 km from Bled, Pension Käthe provides free bikes and free WiFi. The bed and breakfast offers a children's playground. Ubytovanie Pension Käthe sa nachádza v meste Inselweg 7 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Naturel Hoteldorf Seeleitn

8,6

Naturel Hoteldorf Seeleitn

Ubytovanie (Dovolenkový park) Naturel Hoteldorf Seeleitn. Komplex Naturel Hoteldorf Seeleitn sa nachádza priamo na brehu Faakerského jazera, do ktorého má vlastný vstup. Ubytovanie Naturel Hoteldorf Seeleitn sa nachádza v meste Seeufer-Landesstraße 59 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Karawanken Lodge

8,6

Karawanken Lodge

Ubytovanie (Penzión) Karawanken Lodge. Ubytovacie zariadenie Aktiv-Appartements Karawanken Lodge sa nachádza v meste Faak am See v Korutánsku, 28 km od obce Bad Kleinkirchheim. Ubytovanie Karawanken Lodge sa nachádza v meste Seeuferlandesstraße 2 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Strandhotel Faak

8,6

Strandhotel Faak

Ubytovanie (Hotel) Strandhotel Faak. Ubytovanie Strandhotel Faak sa nachádza priamo na južnom pobreží jazera Faak v južnom Korutánsku a ponúka súkromnú pláž a izby s balkónom. Ubytovanie Strandhotel Faak sa nachádza v meste Seestraße 2 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Arneitz

8,4

Ferienhaus Arneitz

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Arneitz. Situated in Faak am See, 46 km from Bled, Ferienhaus Arneitz features a garden and free WiFi. Ubytovanie Ferienhaus Arneitz sa nachádza v meste Seeuferlandesstraße 55 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Erna

8,4

Pension Erna

Ubytovanie (Apartmány) Pension Erna. Penzión Erna ponúka ubytovanie v izbách s balkónom v tichej lokalite v obci Faak am See. Ubytovanie Pension Erna sa nachádza v meste Flurweg 6 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthaus - Pension Kärntnerhof

8,3

Gasthaus - Pension Kärntnerhof

Ubytovanie (Hostinec) Gasthaus - Pension Kärntnerhof. Kärntnerhof has a private beach area with sun loungers for free, garden and on-site dining in Faak am See. The property features a children's playground. Ubytovanie Gasthaus - Pension Kärntnerhof sa nachádza v meste Bachstrasse 6 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Linde

8

Ferienwohnung Linde

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Linde. Set in Faak am See, 47 km from Bled, Ferienwohnung Linde offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Ferienwohnung Linde sa nachádza v meste Kirchenweg 4 (Rakúsko - Korutánsko).

Kunterbunt Seehaus

8

Kunterbunt Seehaus

Ubytovanie (Apartmány) Kunterbunt Seehaus. Located just 400 metres from Lake Faak, Kunterbunt Seehaus is within a 12-minute drive of the Gerlitze Ski Resort and a golf club. Ubytovanie Kunterbunt Seehaus sa nachádza v meste Seeuferlandstraße 21 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Popotnik

7,3

Appartements Popotnik

Ubytovanie (Apartmán) Appartements Popotnik. Located 150 metres from Lake Faak, Appartements Popotnik features a restaurant serving Austrian cuisine and a garden with a miniature golf course. Ubytovanie Appartements Popotnik sa nachádza v meste Platz 7 (Rakúsko - Korutánsko).

Gästehaus Lutschounig

Gästehaus Lutschounig

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Lutschounig. Offering a private beach, Gästehaus Lutschounig is located in Faak am See, 29 km from Bad Kleinkirchheim. Ubytovanie Gästehaus Lutschounig sa nachádza v meste Seeufer-Landesstraße 10 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Inselweg

Ferienhaus Inselweg

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Inselweg. Located in Faak am See in the Carinthia region, Ferienhaus Inselweg has a patio and lake views. Ubytovanie Ferienhaus Inselweg sa nachádza v meste Dietrichsteinerstraße 18 (Rakúsko - Korutánsko).

Casa al Lago

Casa al Lago

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa al Lago. Casa al Lago is situated in Faak am See and offers free bikes and a terrace. The property has lake views and is 47 km from Bled. Ubytovanie Casa al Lago sa nachádza v meste Villach-Faaker See Fischerweg 16 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Karglhof Bungalows

Karglhof Bungalows

Ubytovanie (Apartmány) Karglhof Bungalows. Faak am See’s Karglhof Bungalows offers spacious apartments with modern furnishings, a living room with a sofa bed, a kitchen and dining area. Ubytovanie Karglhof Bungalows sa nachádza v meste Gartenweg 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Steger, Apartment 3

Apartments Steger, Apartment 3

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Steger, Apartment 3. Apartments Steger, Apartment 3 is located in Faak am See. Ubytovanie Apartments Steger, Apartment 3 sa nachádza v meste Fliederweg 7 b (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Waldsiedlung 1 Ferienhaus

Waldsiedlung 1 Ferienhaus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Waldsiedlung 1 Ferienhaus. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Waldsiedlung 1 Ferienhaus is located in Faak am See. Ubytovanie Waldsiedlung 1 Ferienhaus sa nachádza v meste Waldsiedlung 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 159 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Karglhof Stammhaus

Karglhof Stammhaus

Ubytovanie (Apartmány) Karglhof Stammhaus. Karglhof Stammhaus is located a 3-minute drive from its own private beach on Lake Faak. Ubytovanie Karglhof Stammhaus sa nachádza v meste Seeufer-Landesstraße 20 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Karglhof Villa

Karglhof Villa

Ubytovanie (Apartmány) Karglhof Villa. Faak am See’s Karglhof Villa offers spacious apartments with a balcony or terrace that enjoy views of the surrounding mountains. Ubytovanie Karglhof Villa sa nachádza v meste Feldgasse 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Zenig

Haus Zenig

Ubytovanie (Apartmány) Haus Zenig. Providing river views, Haus Zenig in Faak am See provides accommodation, a garden, a private beach area and a terrace. Ubytovanie Haus Zenig sa nachádza v meste Dietrichsteinerstraße 22 (Rakúsko - Korutánsko).

Apartments Steger

Apartments Steger

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Steger. The Apartments Steger offers apartments with flat-screen satellite TV and a well-equipped modern kitchen in Faak am See, 11 km from the Verditz and 16 km... Ubytovanie Apartments Steger sa nachádza v meste Fliederweg 7b (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Faak am See

Mesto Faak am See sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 57 hotelov a ubytovanie v meste Faak am See.