Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Feichten Im Kaunertal

V meste Feichten Im Kaunertal (Rakúsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Feichten Im Kaunertal

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Feichten Im Kaunertal

Apart Larcher

9,9

Apart Larcher

Ubytovanie (Apartmán) Apart Larcher. This spacious apartment in the Kauner Valley is just a 5-minute walk from the centre of Feichten. Ubytovanie Apart Larcher sa nachádza v meste Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tirolerhof - Frühstückspension und Appartmenthaus

9,7

Tirolerhof - Frühstückspension und Appartmenthaus

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Tirolerhof - Frühstückspension und Appartmenthaus. Located in the centre of Feichten in the Kauner Valley, the Tirolerhof offers apartments with balconies, kitchens, bathrooms, and cable TV. Ubytovanie Tirolerhof - Frühstückspension und Appartmenthaus sa nachádza v meste Feichten im Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Alpina

9,6

Haus Alpina

Ubytovanie (Penzión) Haus Alpina. Nestled in the Kaunertal Valley, these self-catering apartments enjoy a peaceful location surrounded by Alpine mountains. Ubytovanie Haus Alpina sa nachádza v meste Feichten im Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Eckert

9,6

Apartment Eckert

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Eckert. Offering free WiFi and river views, Apartment Eckert is an accommodation located in Feichten Im Kaunertal. Ubytovanie Apartment Eckert sa nachádza v meste Feichten 191 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus St. Hubertus

9,6

Landhaus St. Hubertus

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus St. Hubertus. Surrounded by fields, Landhaus St. Hubertus is situated in a quiet location, 9 km from the Fendels Ski Area and 3 km from the centre of Feichten. Ubytovanie Landhaus St. Hubertus sa nachádza v meste Platz 26 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Moritz

9,5

Ferienwohnung Moritz

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Moritz. Ferienwohnung Moritz offers self-catering accommodation in the centre of Feichten in the scenic Kauns Valley. Amenities include a dishwasher and a TV. Ubytovanie Ferienwohnung Moritz sa nachádza v meste Feichten im Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Plankensteiner

9,4

Haus Plankensteiner

Ubytovanie (Penzión) Haus Plankensteiner. Haus Plankensteiner is located in the village center of Feichten and enjoys a quiet but central location. Ubytovanie Haus Plankensteiner sa nachádza v meste Feichten im Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Ragg

9,4

Ferienhaus Ragg

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Ragg. Feichten Im Kaunertal’s Ferienhaus Ragg is within 300 metres of a restaurant, a supermarket, and a ski bus stop, and an indoor pool is just 600 metres... Ubytovanie Ferienhaus Ragg sa nachádza v meste Feichten im Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apart Landhaus Heim

9,4

Apart Landhaus Heim

Ubytovanie (Apartmány) Apart Landhaus Heim. Renovated in December 2012, Apart Landhaus Heim is within a 5-minute walk of Mayrhofen town centre, the Ahornbahn and Penkenbahn cable cars, restaurants, a... Ubytovanie Apart Landhaus Heim sa nachádza v meste Dorf Haus 774 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 176 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apart Christa

9,4

Apart Christa

Ubytovanie (Apartmán) Apart Christa. Apart Christa is located in Kaunertal and offers self-catering accommodation with a mountain-view terrace and free Wi-Fi access. Ubytovanie Apart Christa sa nachádza v meste Feichten im Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Kaunergrat

9,3

Haus Kaunergrat

Ubytovanie (Apartmány) Haus Kaunergrat. Haus Kaunergrat enjoys a quiet location in Vergötschen, near a mountain river and a cross-country skiing track. Ubytovanie Haus Kaunergrat sa nachádza v meste Vergoetschen (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Plattnerhof Kaunertal

9,2

Plattnerhof Kaunertal

Ubytovanie (Apartmány) Plattnerhof Kaunertal. Plattnerhof Kaunertal sa nachádza v mestečku Feichten v údolí Kaunertal a ponúka apartmány s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a káblovou TV s... Ubytovanie Plattnerhof Kaunertal sa nachádza v meste Feichten im Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apart Dorfblick

9,2

Apart Dorfblick

Ubytovanie (Apartmán) Apart Dorfblick. The family-run Apart Dorfblick is situated a 5-minute walk from the beginner’s slopes in Feichten. Ubytovanie Apart Dorfblick sa nachádza v meste Feichten im Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Kirchenwirt

9,1

Hotel Kirchenwirt

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kirchenwirt. Hotel Kirchenwirt sa nachádza v centre mestečka Feichten v tirolskom údolí Kauner. Súčasťou malého wellness centra je sauna a parný kúpeľ. Ubytovanie Hotel Kirchenwirt sa nachádza v meste Feichten im Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 154 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Frühstückspension Jägerheim

8,8

Frühstückspension Jägerheim

Ubytovanie (Penzión) Frühstückspension Jägerheim. Tento očarujúci rodinný penzión sa nachádza len 2 minúty chôdze od centra mesta Feichten a ponúka saunu a parný kúpeľ. Ubytovanie Frühstückspension Jägerheim sa nachádza v meste Feichten im Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Lärchenhof

8,8

Hotel Lärchenhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lärchenhof. Hotel Lärchenhof sa nachádza len 150 metrov od centra mestečka Feichten v údolí Kauner. Ponúka wellness centrum s krytým bazénom. Ubytovanie Hotel Lärchenhof sa nachádza v meste Feichten im Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Karlspitze -Natur Pur Appartementhaus

8,8

Karlspitze -Natur Pur Appartementhaus

Ubytovanie (Apartmány) Karlspitze -Natur Pur Appartementhaus. This organic farm with a modern guest house is located in Tyrol's scenic Kaunertal valley, surrounded by peaks over 3000 metres high. Ubytovanie Karlspitze -Natur Pur Appartementhaus sa nachádza v meste Feichten im Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apart Harmonie

8,8

Apart Harmonie

Ubytovanie (Apartmány) Apart Harmonie. Located in the outskirts of Feichten in the Kauner Valley, Apart Harmonie is situated next to a mountain river and a cross-country skiing trail. Ubytovanie Apart Harmonie sa nachádza v meste Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Edelweiss

8,7

Hotel Edelweiss

Ubytovanie (Hotel) Hotel Edelweiss. Hotel Edelweiss offers rooms with balcony and free parking. Ubytovanie Hotel Edelweiss sa nachádza v meste Feichten im Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko).

Hotel Feichtner Hof

8,6

Hotel Feichtner Hof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Feichtner Hof. The Feichtner Hof welcomes guests 150 metres from the centre of Feichten. Ubytovanie Hotel Feichtner Hof sa nachádza v meste Feichten im Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Tia Monte Smart

7,9

Hotel Tia Monte Smart

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tia Monte Smart. Hotel Tia Monte Smart v údolí Kaunertal bol otvorený v decembri 2010. Ubytovanie Hotel Tia Monte Smart sa nachádza v meste Feichten im Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Tia Monte

7,8

Hotel Tia Monte

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tia Monte. Hotel Tia Monte sa nachádza v meste Feichten v údolí Kaunertal a obklopujú ho Tirolské Alpy. Ubytovanie Hotel Tia Monte sa nachádza v meste Feichten im Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apart Beate

Apart Beate

Ubytovanie (Apartmán) Apart Beate. Located in the Kaunertal district in Feichten Im Kaunertal, Apart Beate provides an equipped accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apart Beate sa nachádza v meste Unterhäuser 85 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 195 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mühlbach

Apartment Mühlbach

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mühlbach. Situated in Vergotschen in the Tyrol region, Apartment Mühlbach features a balcony and mountain views. Ubytovanie Apartment Mühlbach sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Feichten im Kaunertal 35495

Apartments in Feichten im Kaunertal 35495

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Feichten im Kaunertal 35495. Located in Feichten Im Kaunertal in the Tyrol region, Apartments in Feichten im Kaunertal 35495 provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments in Feichten im Kaunertal 35495 sa nachádza v meste Feichten im Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Feichten Im Kaunertal

Mesto Feichten Im Kaunertal sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Feichten Im Kaunertal.