Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Feld am See

V meste Feld am See (Rakúsko) máme celkom 23 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Feld am See

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Feld am See

Villa Heinrich

9,9

Villa Heinrich

Ubytovanie (Apartmán) Villa Heinrich. Located in the centre of Feld am See, Villa Heinrich is 10 km away from Bad Kleinkirchheim and provides a garden with deck chairs and an outdoor pool. Ubytovanie Villa Heinrich sa nachádza v meste Schulstraße 3 (Rakúsko - Korutánsko).

Landhaus zur Tanne

9,6

Landhaus zur Tanne

Ubytovanie (Apartmán) Landhaus zur Tanne. Located in Feld am See in the Carinthia region, Landhaus zur Tanne features a balcony. Ubytovanie Landhaus zur Tanne sa nachádza v meste Tannenweg 4 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

All Inklusive Hotel Burgstallerhof

9,4

All Inklusive Hotel Burgstallerhof

Ubytovanie (Hotel) All Inklusive Hotel Burgstallerhof. This 4-star hotel in the peaceful village of Feld am See is just 10 km from Bad Kleinkirchheim’s ski resort. Ubytovanie All Inklusive Hotel Burgstallerhof sa nachádza v meste Dorfstrasse 10 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lercherhof

9,3

Lercherhof

Ubytovanie (Apartmány) Lercherhof. Apartmány Lercherhof s možnosťou vlastného stravovania sa nachádzajú 1100 metrov nad morom v obci Feld am See. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Lercherhof sa nachádza v meste Lercher-Höher-Weg 2 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kolarnock

9

Kolarnock

Ubytovanie (Apartmán) Kolarnock. Kolarnock offers accommodation at 1000 metres above sea level in Feld am See, 5 km from Bad Kleinkirchheim. Ubytovanie Kolarnock sa nachádza v meste Rauthstrasse 65 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Julia

9

Pension Julia

Ubytovanie (Penzión) Pension Julia. Penzión Julia z terasy ponúka panoramatický výhľad na obec Bad Kleinkirchheim a Národný park Nock Mountains. Ubytovanie Pension Julia sa nachádza v meste Mirnockstrasse 21 (Rakúsko - Korutánsko).

Raderhof

8,9

Raderhof

Ubytovanie (Farma) Raderhof. Set in Feld am See, 500 metres from Lake Feldsee, Raderhof offers a terrace, a garden and a ski storage room. Free parking spaces are available on site. Ubytovanie Raderhof sa nachádza v meste Raderweg 4 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Familien-Sporthotel Brennseehof

8,9

Familien-Sporthotel Brennseehof

Ubytovanie (Hotel) Familien-Sporthotel Brennseehof. Hotel Familien-Sporthotel Brennseehof sa nachádza v obci Feld am See v Korutánsku, 6 km od obce Bad Kleinkirchheim. Ubytovanie Familien-Sporthotel Brennseehof sa nachádza v meste Seestraße 19 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 215 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Landleben

8,8

Ferienwohnung Landleben

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Landleben. Set in Feld am See in the Carinthia region, Ferienwohnung Landleben has a balcony and mountain views. Ubytovanie Ferienwohnung Landleben sa nachádza v meste Schulstrasse 11 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhotel Lindenhof

8,8

Landhotel Lindenhof

Ubytovanie (Hotel) Landhotel Lindenhof. Located in the idyllic Carinthian village of Feld am See, 8 km from Bad Kleinkirchheim, Landhotel Lindenhof offers a 2,500 m² private beach, a spa area,... Ubytovanie Landhotel Lindenhof sa nachádza v meste Kirchenplatz 2 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fischerhof Appartements

8,8

Fischerhof Appartements

Ubytovanie (Apartmány) Fischerhof Appartements. Apartmány Fischerhof sa nachádzajú v obci Feld am See v regióne Korutánsko, 6 km od obce Bad Kleinkirchheim a 20 km od mesta Villach. Ubytovanie Fischerhof Appartements sa nachádza v meste Millstätterstraße 24 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Strandhotel Burgstaller

8,7

Strandhotel Burgstaller

Ubytovanie (Hotel) Strandhotel Burgstaller. Located right on the scenic Brennsee Lake in Carinthia, this 3-star hotel features a private beach and a spa area. Ubytovanie Strandhotel Burgstaller sa nachádza v meste Millstätter Strasse 14-16 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Thurnerhof

8,7

Gasthof Thurnerhof

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Thurnerhof. Presenting an à la carte restaurant, Gasthof Thurnerhof offers free WiFi and a garden with a terrace fitted with sunbeds and sunshades. Ubytovanie Gasthof Thurnerhof sa nachádza v meste Thurnerweg 14 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Alte Post

8,6

Hotel Alte Post

Ubytovanie (Hotel) Hotel Alte Post. Located in the traditional village of Feld am See in Carinthia, Hotel Alte Post is only a 5-minute walk from its private lakeside beach. Ubytovanie Hotel Alte Post sa nachádza v meste Kirchenplatz 1 (Rakúsko - Korutánsko).

Seegarten Appartements

8,5

Seegarten Appartements

Ubytovanie (Apartmány) Seegarten Appartements. Seegarten Appartements is situated directly at Lake Feldsee and offers a private beach and apartments with modern furniture, free WiFi and a balcony or a... Ubytovanie Seegarten Appartements sa nachádza v meste Seestraße 114 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Klamberghof Burgstaller

8

Klamberghof Burgstaller

Ubytovanie (Hotel) Klamberghof Burgstaller. Surrounded by a large garden with a heated outdoor pool, Klamberghof Burgstaller is located in Feld am See, a 5-minute walk from Lake Brennsee and 10 km... Ubytovanie Klamberghof Burgstaller sa nachádza v meste Dorfstraße 32 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seeblick

7,3

Seeblick

Ubytovanie (Penzión) Seeblick. Seeblick in Feld am See provides adults-only accommodation with a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Seeblick sa nachádza v meste Erlachweg 8 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Hannelore 4

Apartment Hannelore 4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Hannelore 4. Apartment Hannelore 4 is situated in Feld am See. The accommodation is 32 km from Turracher Hohe. Ubytovanie Apartment Hannelore 4 sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko).

Hannelore 1

Hannelore 1

Ubytovanie (Apartmán) Hannelore 1. Hannelore 1 is situated in Feld am See. The accommodation is 32 km from Turracher Hohe. Ubytovanie Hannelore 1 sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko).

Seeappartement " Seerose"

Seeappartement " Seerose"

Ubytovanie (Apartmán) Seeappartement " Seerose". Seeappartement " Seerose" is located in Feld am See and offers a restaurant, free bikes and a bar. Ubytovanie Seeappartement " Seerose" sa nachádza v meste 14 Millstätter Straße 1. Stock Appartement 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hannelore 2

Hannelore 2

Ubytovanie (Apartmán) Hannelore 2. Hannelore 2 is set in Feld am See. The accommodation is 32 km from Turracher Hohe. Ubytovanie Hannelore 2 sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko).

Ubytovanie v meste Feld am See

Mesto Feld am See sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 23 hotelov a ubytovanie v meste Feld am See.