Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ferenci

V meste Ferenci (Chorvátsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ferenci

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ferenci

Villa Iva

Villa Iva

Ubytovanie (Vila) Villa Iva. Featuring a garden, private pool and pool views, Villa Iva is located in Ferenci. The air-conditioned accommodation is 22 km from Poreč. Ubytovanie Villa Iva sa nachádza v meste Ferenci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 199 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Villa Paula (KST300)

Holiday Home Villa Paula (KST300)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Villa Paula (KST300). Situated in Ferenci in the Istria region, Holiday Home Villa Paula (KST300) features a garden. Ubytovanie Holiday Home Villa Paula (KST300) sa nachádza v meste Ferenci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 204 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Barbara

Villa Barbara

Ubytovanie (Vila) Villa Barbara. Set in Ferenci, Villa Barbara offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Villa Barbara sa nachádza v meste Ferenci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 350 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Alena

Villa Alena

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Alena. Located in Ferenci in the Istria region, Villa Alena has a terrace. Ubytovanie Villa Alena sa nachádza v meste Ferenci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxurious Villa in Vizinada with Swimming Pool

Luxurious Villa in Vizinada with Swimming Pool

Ubytovanie (Vila) Luxurious Villa in Vizinada with Swimming Pool. Set in Ferenci, Luxurious Villa in Vizinada with Swimming Pool offers accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytovanie Luxurious Villa in Vizinada with Swimming Pool sa nachádza v meste Ferenci (Chorvátsko - Istria).

Villa Ilmea

Villa Ilmea

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Ilmea. Located in Ferenci in the Istria region, Villa Ilmea has a terrace. Ubytovanie Villa Ilmea sa nachádza v meste Ferenci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 196 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Allegra

Villa Allegra

Ubytovanie (Vila) Villa Allegra. Villa Allegra is situated in Ferenci. Guests may enjoy free WiFi. The villa consists of 1 separate bedroom, 3 bathrooms and a living room. Ubytovanie Villa Allegra sa nachádza v meste Ferenci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Oleandra

Villa Oleandra

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Oleandra. Set in Ferenci in the Istria region, Villa Oleandra has a terrace. Ubytovanie Villa Oleandra sa nachádza v meste Ferenci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 217 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Ferenci

Mesto Ferenci sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Ferenci.